Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
4. sep 2009

dik bris ale moc sa na to neupinam normalne ma zacala bavit ta bt 😀 😀

rhodosbb
4. sep 2009

nadi, ja som rada, ze som si kupila ten ovu tester, lebo ja som si tiez myslela, ze mam ovu a uz by som doma na muza skakala 😀 😀 😀 , takto viem, ze by to bolo zbytocne...ale za to prijemne 😉 😀 ale inac vam baby poviem, ze ten casty keksik je dost vycerpavajuci, aspon pre mna teda urcite, muzik sa zatial nestazuje 🙂 vy ste ako na tom? 😉

rhodosbb
4. sep 2009

joooj bris, keby si tak mala pravdu, to by som sa tesila velmi prevelmi...aj s nadenkou 😵 😉

nadenkaaa
4. sep 2009

rhodos minuly mesiac sme to praktizovali az velaaafakt kazdy druhy den uz to bolo na nervy 😅 😀 tento mesiac pre zmenu len v case ovu 😅 a v podstate teraz ked uz je po funuse/rozumej po ovu/ sme sa tulili ale viacmenej len pre radost 🙂

nadenkaaa
4. sep 2009

rhodos ty cakas necakas skor ja necakam okolo 14.9 a myslim ze michelle nejak den po mne necaka 😀

rhodosbb
4. sep 2009

nadi presne, mala som si ten ovu tester kupit uz skor, menej by som sa narobila 😀
ale teraz sa uz vidim, ako budem kazdu chvilu opluvat tester len tak zo zabavky 😎

rhodosbb
4. sep 2009

nadi, ja necakam 10.9., pamatam si, ze my necakame tak nejako naraz +- par dni 😀 a michele sa nedocka spolu s nami 😉

rhodosbb
4. sep 2009

bris, co si pisala, ze ta po ovulke bolelo brucho akoby ta donho niekto kopol, to ta bolelo brucho alebo v podbrusku? Lebo ja som toto iste mala na dovolenke, vecer ma zacalo tak boliet brucho, ze som sa musela krcit, co ja vobec nemavam taketo problemy, ale hnusna bolest to bola, podarilo sa mi jeako zaspat a rano mi uz nic nebolo...

nadenkaaa
4. sep 2009

no vedtiez si myslim ze keby som merala teplotu uz skor tak to je vsetko inak 😉 boze no mame my to ale kopec zabavy takto 😀 😀

brisilda
4. sep 2009

rhodos mna bolelo v podbrusku a bolo mi divne ze ma nebolia vajecniky iba dole ako je maternica vtedy som si myslela ze je ovu ale to sa uz muselo vajicko uhniezdovat v maternici a 13 bola ovulka 😀 no ved uvidime ci sa mrnusko uhniezdil v maternici v pondelok idem k dokimu a pokial mi neurobi sono ani sa s tamat nepohnem 😉 inak kocky bude drzost povedat rano sestricke ci mi vezme krv lebo som tehotna????budu mat vela ludi kedze sa im konci dofca 😒

nadenkaaa
4. sep 2009

a preco by to mala byt drzost? normalne jej povedz mas na to pravo 😉 urcite ta aj lekar bude vysetrovat ale jej mozes povedat kvoli tomu hcg

rhodosbb
4. sep 2009

bris, jasne ze jej to povedz, ja som tiez prisla k doktorke s tym, ze som tehotna a hned mi brala krv.

brisilda
4. sep 2009

no ved ja jej asi poviem ze ideme na dofcu a nemozem cakat kym ma objedna na papieri mali objednavky az od 25.9 a to mi je na ........ 😀 ja ju proste milo poprosim a poviem jej ze sa bojim mimomatertnicoveho tehu a nechcem riskovat proste sa chcem uz naplno tesit 😉 a ne zbytocne stresovat ako bude s tou dovolenkou 😀
inak nebojte nemam depku ja len myslim aj na neg. veci a rada by som sa im vyhla nemozem si dovolit riskovat ved spanielsko je daleko 🙂 neni to len tu za rohom 😀 inak by ma to ani nenapadlo kebyze nikde nejdeme 😉
mam cas do 17 😉 inak vecer uz odchadzame ak pojde vsetko tak ako ma 😉

dzou
4. sep 2009

bris presne v den ked ma mm narodky 😀 dufam, ze to tento meiac vujde by mal pekny darcek aj ked trosku oneskoreny kedze dalsia mrcha by nemala prist 29.9 😉

nadenkaaa
4. sep 2009

bris takze idete uz v pondelok?A kedy sa vraciate? 🙂

brisilda
4. sep 2009

nadi pondelok idem k dokimu odchadzame 17.9 vecer 😉 vartime sa 5.10 😀 cize su to krasne 3 tyzdne a preto sa chcem uistit ze je vsetko v poriadku lebo ak nebude tak sa to cele rusi ☹
dzou ja uz mam konecne dovarene aj spapkane 😀 😀 😀

dzou
4. sep 2009

bris aj my 😀 fajne to bolo
noo ja inac nechape ako dakto moze mat problem so snazilkovanim kazdy druhy den, ze je to moc... my sme tak casto sexikovali vzdy sak ked uz 3 dni nic tak sa aj cudujeme ze ci sme chory.. 😀 takze ja z toho vycerpana vobec nie som lebo u nas je normlka aj kazdy den 😎ked sa nam chce takze ja ohladom tohot ziadny natlak necictim lebo sa nic nezmenilo akurat ze uz potapacov pustime aj dnu, my sme asi to malo % hyperaktivnych parov 😀

nadenkaaa
4. sep 2009

dzou ono to nie je tak celkom pravda zeby mi to liezlo uplne na nervy 😉 len kvoli tomu ze to bolo kazdy druhy den len uz som mala z toho pocit ze je to len kvoli babetku a ono je to aj tak cele o psychike teraz je to skor o tom ci sa nam chce 😀 😵 bris aj u nas je dovarene a zjedene 😉 tak to je mi teda robota tak to si budes uzivat a hadam na nas za ten dlhy cas aj zabudnes 😉 😅 a snad aj budu pre teba ked sa vratis aj nejake novinky teda aj pre teu lebo aj ona sa chysta 😉

dzou
4. sep 2009

no to my tak normalne a verim tomu ze keby sa do toho obul mm ze ideme poriadne snazilkovat tak by to podla neho bolo aj 3x denne kazdy den, ale tak to by som asi uz nevydrzala, obklady by som si asi musela davat 😀 😀 no a teraz to robime tak ze ked sa nam chce.. cize skoro vzdy 😉

fazulka1512
4. sep 2009

ahojte, pol dna som preplakala ze preco prave ja a vycitky a tak,chapete....kolkokrat sadnem na wc a pozriem na krv, tolko krat mi je do placu....dost blbo to znasam
mrcha je taka slaba ako keby uz koncila, keby uz chcela
po jej skonceni idem ku gyn. nech ma prezrie, lebo stale ma pobolieva lavy vajecnik,aspon budem vediet na com som

dzou
4. sep 2009

fazulka nezufaj, bude to dobreeeeeee tento september sa nam uz musi podarit...uz nebude tak teplo tak mozno aj potapacom uz nebude tak teplo 😉

rhodosbb
4. sep 2009

fazulka, to ma velmi mrzi ☹ , poznam tiez tieto pocity, je to smutne, ale nezufaj, mala fazulka jedneho dna vyklici 😉

dzou
4. sep 2009

fazuli a ako dlho sa snazite? urcite si to tu uz pisala len mi to nejak uslo.. hlavne sa tak nedepkuj ono to pride ked bude ten spravny cas, mame tak cca spol cyklus tearz ja som 3DC tak budeme snazilkovat spolocne 😉

fazulka1512
4. sep 2009

chcem sa vas opytat na to meranie bt, to som uz mala zacat teraz, a to sa musi pouzivat digitalny teplomer, alebo staci aj ten ortutovy, viez ze sa ma merat stale rano v rovnakom case

fazulka1512
4. sep 2009

dzou ok budeme spolocne,
snazime od marca, potom 2 mesiace pauza a od vtedy stale
ja len nechapem tomu ze sa da otehotniet len cez ovu a ked keksikujeme aj pred nou aj pocas nej a nedari sa tak potom kedy

lucialen
4. sep 2009

Baby, akurat som si pozrela porod 5torciat, take malilinke, juuj, asi by ma vystrelo z 5tich

rhodosbb
4. sep 2009

hej fazulka, to meranie bt aj mna zaujima, ak nam to nevyjde teraz, tak zacnem merat aj ja

lucialen
4. sep 2009

Fazulka, zacni merat az ked skonci mrcha, to bude ok 😉
Ja si tiez hovorim, preco to stale nevychadza, ved sa snazime pred a cez ovulku, a nic. ☹ Tak ides na 5ty mesiac ako ja. Uz sa mi to zda dlho, ale hadam nam to coskoro vyjde 😉

dzou
4. sep 2009

no ten teploer je asi jedno, ale skoro kazda ma digit. a meraj rano ale tak ze ani nevstanes z postele len sa proste zobudis chytis teplomer a merias
no sak ani ja tomu nechapem ale statisticky je vypocitane ze je to vlastne len na 15-20% teraz neviem kde by som nasla tu stranku o merani BT, ale je to ta tak pekne statisticky napisane ze kolko zien otehotnie po kazdom skusacom cykle... ja som zatial vo vyssej polovicke ktorej sa to nepodarilo... takze teraz uz dufam, ze budem v tych 20% ktorym ano a ty tam bude so mnou
uf 5torcata asi by som to neprezila...ale nikdy nevies 😝

nadenkaaa
4. sep 2009

fazulka podla mna ti staci ked budes merat ked ti skonci mrcha 😉 ,ja meriam normalnym ortutovym aj ked musis dlhsie cakat ja tym digi neverim 😔 fazulka aj pocas jedneho cyklu pokial ste spolu pocas ovu je len 15-20% oplodnenia a ak zacnes merat budes si istejsia co sa tyka ovu lebo telo nikdy neklame pokila sa dodrzia vsetky nalezitosti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre