• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
no sak bris a tiez neverim ze kazda jedna z nas zacal v juli.. ja napr.v juni a co...no ale nerozoberajme to tu nech to otane v tej teme kde to patri
4. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no obcas sa aj ja starsne nudim ja som na nete zavisla asi :grinning: :grinning: :grinning: ale clovek sa tu dozveda vela zaujimavosti :grinning:
4. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou si na tom ako ja :wink: jun ci jul to je jedno ze????
4. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: akuart dnes jak som volala s maminou mi hovorila ze moj oco bol taky, ze len chvilu jej meskali( vtedy cakal mna :wink: ) a on uz kazdemu rozpraval ze jeho zena je tehula :grinning: no ale teda aj bola sak som tu :grinning: no sak aj ja a ako som uz pisala ja tu vela kamosiek nemam tak aspon takto mozem s niekym pokecat :wink:
4. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nesi sama ja tu kamosky nemam resp. nemam na nich cas tak ich ani nevyhladavam :grinning: tu si clovek poklebeti vyrozprava a ide si robit svoje :wink: velakrat tu z vami popijam kavicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz uz nie :grinning: vymenila som ju za Caro :grinning:
4. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak jun jul sak to je len jedno pismenko a keby tu niekto bol aj z neviem akeho mesiaca tak mi to je 30 sak halvne ze sa podporujeme, no nie?
4. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz mi konecne prisiel muzicek tak sa majte kasne a zajtra :wink:
4. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, my sme zacali v juni a neviem, ci aj nie nahodou uz posledny majovy tyzden, to by som sa musela presuvat z temy do temy a to sa mi nechce, ked mi je tu s vami tak dobre :sunglasses:

dnes som dala mm hadanku. ukazala som mu moj novy ruz - ovu tester, a on to uhadol! dokonca hned nasiel aj to blbe svetielko a zasvietil nim, zatial co ja som ho hladala bohatstvo 10 minut :grinning:, len nevedel urcit aka tekutina sa na to musi vyliat a vravi: no hadam sa to len nema oplut? :confused: a ja ze hej :grinning:
4. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok papa :wink: ved tak ci tak su tu snazilky ktore sa snazia uz dlhsie :pensive: tak dufam, ze sa s nich stanu uz coskoro tehulky :wink:
4. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos pocuj tak to je inak sikovny :wink: len mu ho nedavaj opluvat jemu papradie ukaze ved je chlap :wink: toto je urcene pre zeny a podla mna funguje :wink:
4. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak čo nové babule? no ja som 21 DC, a 37°C... no keby to aj vydržalo ... v ktorej teme sa to pohadali?
4. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, samko ti uz spi? moja este nie, prave zahlasila, ze skor ako o 11 h do postele nepojde :grinning: uz ju vidim ako odpadne o polhodinku
4. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ja by som najradsej uz prefarbovala vsetkych :grinning: :grinning: ale postupne sak k tomu dopracujeme :wink:
dzou nova fotka peknaaa :wink: a kde je tea,sisa,katkaa? :confused:
inak dnes je premiera janosika a rano som pozerala na jojke co davaju vysielanie fun radia tak tam bol rozhovor s hl. predstavitelom Janosika a normalne je to fesny chlap :wink: :grinning:
4. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos ano samko uz je v izbycke osprseny a haja on kukne rozpravku na jetixe a ide spat uz sam :grinning: do 21 uz bude spat :wink:
shami no kiez by sa teplota drzala hore :wink: mohla by uz zacat teda padat lava :wink: a tu temu neriesme :grinning:
4. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi hadam sa to prefarbovanie rozbehne bud. tyzden :wink: dufajme :wink: ja mam s pondelka uz teraz strach :rolling_eyes:
4. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmana este treba vydrzat a chlieb sa bude lamat az za tyzden nie? :wink:
bris ja ani kavu nepijem :confused: ale ja tu s vami popijam cajik alebo mineralku len skoda ze potom chodim cikat ako zavodna kobyla :grinning:
rhodos tvoj mm je normalne technicky typ :wink: :grinning:
4. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi ja chodim cikat stale hlavne teraz a ked nepojdem hned ako mi treba potom ma to stipe :frowning2: ja proste musim hned bezat na WC dufam len ze nemam zapal lebo ma porazi :frowning2:
4. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné.. tiež som na to myslela, že prechádzat z témy do témy je blbost, kde sa cítiš dobre, tam si pokecaj.. no a ja sa len teším, ked niektorá príde s // testom... ved to je super, o tom to je....
no teplotka je ideál, len asi som s mm nevystihla ovulku, podla teplotky vychádzal pokles na 16 a 17DC, lenže posledný keksík bol 14DC, ale hlavne že to vyzerá na ovu....
4. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris nemaj :wink: :wink: budes stastna uvidis hned ako budes vychadzat z ordinacie bude sa ti chciet lietat z tej nadhernej spravy :ze gratulujem budete mamina :slight_smile: :dizzy_face:
4. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shami tak bude dievcatko :grinning: :grinning: :grinning: neboj spermijky tam vydrzia aj 3 dni :grinning: takze drzim place aby to nebola ovu ale ocu :grinning:
4. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmana ale potapaci pokial su zdatni vedia vydrzat aj 2-3 dni :wink: :wink:
4. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris, tak to mas velmi dobre zariadene so samkom, hadam sa aj moja sofia polepsi, ked zacne chodit do skoly...

inac som pred par dnami pocuvala v radiu nejakeho psychologa, ktory hovoril o vplyve a zavislosti na socialnych forach - to sme aj my :grinning: a plne som s nim suhlasila - vraj sa ludia otvoria a zachadzaju az do takych detailov a intimnosti zo svojho zivota, o akych by za inych okolnosti nikdy nehovorili...ja sa snazim tuto moju zavislost obmedzovat, ale citim, ze teraz ked sa blizi zima, tak budem na nete visiet este ovela viac :grinning:
4. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi ved aj ty aj ja podla kalendara mame mat dievcatka :wink: :wink: :grinning:
nadi teraz to uz lekari nehovoria :grinning: :grinning: :grinning: ved ked tam pridem s tym ze som tehu :grinning: oni sa len pytaju ci to je chcene alebo nechcene :wink:
Baby a nikto tu nieje okolo 10DC? Som zvedava s kym budem teraz cakat na //, ked ma uz Bris opustila :grinning:
4. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja chcem aj aj az mi neni luto :grinning: :grinning: :grinning: juuuj ja tuzim po dvojickach :dizzy_face: ale aj jedno bude stale lepsie ako nic :grinning:
4. sep 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka no vidis to musela som to zachranit ked si ma nechala v tom samu :wink: verim ze ma coskoro dobehnes
4. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no to neviem co hovoria asi je to tym ze som nic take krasne nepocula-kedze este nie som mama :wink:
4. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci sice neviem kto je okolo 10dc ale ved to je jedno sme tu vsetky na jednej lodi ci 1,13,19 alebo 26 den cyklu nie? :wink:
4. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj babenky, vždy som bola v tom, že prvé dietatko bude chlapček, ale mne je to jedno, bodaj ste mali pravdu... a už aj môj mm by sa potešil z malej copane..
no nadi hádam sa nám to splní.. ešte pár dní počkat a uvidíme... a možno sa pripojíme k bris :wink:
4. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok