Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
4. sep 2009

u nas vedie mc queen. mali sme ho minuly rok a tento rok bude zasa. chcela som nieco ine, ale danielko ani pocut. tak co uz. hlavne, ze spravi jemu radost.

lucialen
5. sep 2009

Dobre ranko, a tu co, nikto??? 😲

nadenkaaa
5. sep 2009

dobre ranko luci ja som tu len som sa bola spytat v teme grafy bt 13na to co mam urobit ohladom mojej teploty dnes

lucialen
5. sep 2009

A co mas s teplotou?

nadenkaaa
5. sep 2009

totiz to nad ranom som sa zobudila na to ze mi nutne treba ist cikat a to bolo asi hodinu a pol pred obvyklym meranim teploty preto som si odmerala bt bola 36,7 potom som si zasa lahla a zaspala a o tu hodinu a pol ked mi zvonil budik kvoli meraniu som si ju znovu odmerala a bola 37 tak ktoru teplotu mam zaznacit do grafu?

lucialen
5. sep 2009

Zaujimave, no neviem, asi pockaj do zajtra co to urobi 😒 To som ti asi velmi neporadila 😀

nadenkaaa
5. sep 2009

poradili mi ze bud si mam dat 36,7 ale s inou hodinou merania alebo potom 36,8 ako kompromis a este mi lauritka pisala ze v podstate uz som teraz v poovulacnej faze tak to velmi nezavazi

sisa2
5. sep 2009

nadi - presne ako ti pisali - daj teplotu, ktoru si namerala ale s casom, kedy si merala. na FF ti to vyznaci s bielym kruzkom, budes vediet, ze to bolo merane v iny cas. pokial si uz po ovu, tak ta jedna teplota nevadi 😉

brisilda
5. sep 2009

nadi mala pravdu, pretoze ak si tehulka 😉 tak zajtra teplota stupne ten jeden den to nezmeni 😉

petafr
5. sep 2009

caute baby, tak ako? Ja som mala dnes tiez problem s meranim, som sa zobudila o hodinu neskor, ako som mala, a teplota 37, tak som to dala normalne, ved budem vediet, ze to nebolo normalne... Som inac 15 DC, ovulku mi este neoznacilo, tak mozno zajtra, uvidime.
Inac videli ste toto: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=90513
som na to minule natrafila, a je to originalne.
Konecne sa dnes dostanem uz aj k moru, uz dva tyzdne dovolenkujem a zatial nic, a pritom mam more 70km daleko, dnes je tu pekne, tak to treba vyuzit...

petafr
5. sep 2009

vsetci sa ma tu vypytuju, kedy bude babo, je to hroza, my to drzime v tajnosti, vsetci si myslia, ze zacneme o nejaky rok-dva, lebo este nemam poriadnu zmluvu v robote, len na jeden rok. Je to hrozne, nemozem to nikomu povedat, juj, uz aby som bola v tom...
Nebol v noci spln? Mne sa snivali same somariny (ale nic s babom ani s bruskom) 😠

brisilda
5. sep 2009

peti tak si to dnes pri mori uzi 😉 no a inak aj mne sa obcas snivaju hovadinky 😉 co narobime

lucialen
5. sep 2009

Peti, tak vcera bola ovulka? 😉

petafr
5. sep 2009

asi v stredu, lebo mam 26 dnove cycly v poslednom case, takze to bolo asi 12DC,skusim dat tabulku.

nadenkaaa
5. sep 2009

tak som to urobila som zvedava co bude zajtra
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

sharmana
5. sep 2009

ahojte kočky, ja som sa pokúšala prihlásit na ff už pred niekolkými dnami, ale do dnesného dna mi neprišlo heslo na email, tak to nechápem 😒
dnes mi klesla teplota na 36,7, ale isla som dost neskoro spat a ešte v noci som sa zobudila, lebo začalo hrozne liat a dázt priam buchotal na parapetu.. takže možno som ešte nebola vyspatá.. uvidíme zajtra.. takže dnes som 22DC..... sme s nadenkou tak podobne, tak som zvedavá ako to dopadne 😉

lucialen
5. sep 2009

Dobre si urobila Nadi 😉 🙂 Aj ja mavam niekolko prazdnych kruzkov 😉
A toto je moj graf 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6

nadenkaaa
5. sep 2009

sharmana no neviem ako je to s tym heslom ale ja mam mail na gmail .com a heslo mi prislo este v ten den myslim ze do hodiny 😉 sharmi ty si asi tak na tom ako ja michelle ze to neocakavame v priblizne rovnaky termin 😀 luci no uvidime co bude dalej lebo neviem snazim sa ist cikat este pred spanim ale ak to takto bude pokracovat s tym cikanim nad ranom tak neviem neviem cela metoda merania bude v haji 😀 😝

nadenkaaa
5. sep 2009

peta ako mas dlhy cyklus?

sharmana
5. sep 2009

no neviem co s tým mám, možno nejaké nastavenie spamov, že mi to nechce príst... ved ja na to prídem nejako... zatial si to zakreslujem na papier 🙂
no kolko je nás teraz cakateliek na otestovanie?

petafr
5. sep 2009

posledne dva som mala 26 dni, predtym 28 a predtym 27.

sharmana
5. sep 2009

petafr. tak to máš pravidelné cykly, jeden alebo dva dni rozdiel je úplne v poriadku.. takže super... ja som mala takto 28, 29, 31, 29, 28= tento bol posledný... len som nikdy nesledovala ovulku a BT, to až ked som sem začala chodit s vami pokecat.. dost ste ma naučili babule 😉

nadenkaaa
5. sep 2009

peta a nemoze byt ze ovu uz bola?

nadenkaaa
5. sep 2009

viem o rhodosbb potom ja ,ty sharmi, michelle ,sisa uz ma tiez po ovu -len ona ma strasne dlhe cykly,groka neviem fazul ma teraz mrchu lucia je dnes myslim 11 dc takze to je pred ovu ,stankake sa tu uz dlho neukazala ani kkatka takze to neviem

dzou
5. sep 2009

bre ranko 😉 no to ste teda vcera vecer este stihli napisat 😅 no ja uz konecne pomaly koncim s mrchou uz aby sa to pocsunulo dalej a mohla vam ukazat graf...momentalne je to este o nicom...

nadenkaaa
5. sep 2009

dzou tak ty si priblizne v tom obdobi ako fazulka 😉 (bavimer sa tu o cakatelkach na otestovanie 😀 )

lucialen
5. sep 2009

A aj Monika sa niekde vyparila 😒

dzou
5. sep 2009

no sak a ta fazulka uz dostala to heslo z FF?
jaaaaj no nadi so len preletela ze co ty stou teplotou tak to neviem ani ja co by som robila ale keby bola 37 tak by sa drzala pekne hore, nie?

nadenkaaa
5. sep 2009

no aj monika aj pici a aj tea sem chodi velmi poskromne neviem kedy ona ma ist do toho spanielska ci na buduci tyzden alebo uz tam sla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre