Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
8. sep 2009

bris gratulujem ku bublinke 🙂 🙂 🙂 tesim sa

groka
8. sep 2009

michel blizenec,rype do mna stale,provokuje ,ked je navarene neje,ked sa omeskam ako vcera tak tu steploval,nadaval ze nema co jest,bola som na rodicovskom,na vecer som hned varila,a tak podobne,potrebuje vyvolat hadky

groka
8. sep 2009

sisa dakujeme pekne 😉

michelle
8. sep 2009

groka to ma mrzi... na prvy pohlad to vyzera tak, ze si tymto vynucuje pozornost. mozno ziarli na maleho, ze sa mu venujes viac ako jemu, alebo ma pocit, ze doma nema slovo? je to mozne?

brisilda
8. sep 2009

groka malemu taktiez zelam vsetko najlepsie k narodeninam 😀 az si tu oslavu uzije 🙂 inak mas super priznaky 😉 ak mas hlien tahavy si tehula 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT kiez by vam to toho mesiaca uz vyslo 😉 tfuj tfuj az sme v tom vsetke spolu 😉

sisa2
8. sep 2009

groka nic v zlom, ale poslala by som ho kade lahsie 😠 vsak nech si uvari sam! ako mas vsetko stihat, ked si bola aj na rodicovskom? 😕

brisilda
8. sep 2009

no kocky tak to ja svojho musim len pochvalit 😀 navari, uprace a este aj do prace chodi 😎je uzasny a hlavne teraz ked mna trapi unava 😉 a ked som nervozna tak mi neodporuje ale vypocuje prikyvne hlavou a je pokoj 😀 🤐

sisa2
8. sep 2009

bris - moj sice nevari, ale inak v pohode. neviem si predstavit, ze by ma peroval za to, ze nie je navarene alebo cokolvek ine 😕 vsak sme rovnopravne bytosti. ale vsade to funguje inak, nechcem do toho nikomu kecat 😅

brisilda
8. sep 2009

asi tak sisa 😉 ale je jasne ze kazdy sme iny a kazdy to inak berieme ja s manzelom ani neviem mat tichu domacnost 😉 som strasne ukecana 😀 😀 😀 a neviem sa hnevat

sisa2
8. sep 2009

😀 tak to je asi ako u nas. a danielko tento "super dar" evidentne zdedil po mne, usta sa mu nazatvoria 😀

ako bublinka? poslucha? aj ti byva zle, ci zatial vsetko ok?

cheerlady
8. sep 2009

bris ty mas v albume tu tabulku - od akeho tyzdna je aky mesiac - preco prosim ta zacina 4.mesiac az 13tt+3? 😕 ja som si myslela,ze zacina zaciatkom 13tt..

inak ahojte babulky,idem vas precitat 🙂

brisilda
8. sep 2009

cherlady ja neviem 😀 😀 😀 ale hadam par dni hore dole nie? 😀 😀 😀
sisa bublinka pocuva krize su uz v pohode nebolia a resp. nic ma neboli no obcas ma zacne boliet brucho 😝 neni to nonstop a zle mi uz je 😀 staci ze pocitim hlad a boli ma cely zaludok ak to ignorujem tak ma aj napne 🙄 ale da sa to prezit 😉 a priserne som leniva 😔 nic sa mi nechce ☹ cherlady a ty si na tom ako? ja budem mat uz bud tyzden a j fotecku 😉

cheerlady
8. sep 2009

no tak s tym delenim povinnosti - mm jedine,co robi je,ze vynesie kos 😠 vsetko ostatne je na mne,ale na druhej strane - teraz sme v 2-izbovom byte,takze tam vela roboty nie je.ked sa ale prestahujeme do domu,tak tam bude makat jak srob,hlavne okolo domu,o to sa postaram 😀 😀 😀

groka
8. sep 2009

no baby len raz by mi povedal,ze si maleho vsimam viac nez jeho,tak mu naplujem do ksichtu,a vsetky svestky mu drbnem pred dvere a nech si ide k mamicke,akoze co je vela to je vela,musi sa zpamatovat a viem ako to spravim,pohadame sa aja ho na chvilu vyhodim,nech si spi kde chce,uz to velmi dlho tolerujem taketo spravanie

bris si zalata dakujem,ked som zbadala tahavy hlien,tak som si spomenula na teba,ale ked uz som sa vyhadzala tak neviem,nejako mi zacina byt vsetko jedno,bud bude,alebo nie,no tak lahko asi neotehotniem zas 😢

groka
8. sep 2009

bris ja by som len spala niekedy ma tak lomi,ze uz uz by som spala,vcera na obed tiez,ale to je zas tym,ze my sme s malym vstavali aj o 9:30 a cez obed som spala s nim,teraz som hore od 6:15 odkedy meriam,potom maleho chystat do skolky veci a podobne,cez den nespim,robim nieco v byte vzdy ked mam cas za pc a spat chodim o 23:00 takze som unavena z toho

cheerlady
8. sep 2009

do kelu!!!!! ☹ ☹ ☹ prave som sa dovolala tej lekarke,co som k nej chcela ist a povedala mi,ze nemozu uz brat dalsie pacientky,ze velmi radi,ale poistovna uz im nedovoli,lebo maju nad limit... 😢 😢 😢 co ja budem teraz robit,pomooooooc.... ☹ ☹ ☹ nemate niekto tip na dobreho lekara? tu v pezinku uz nie je nikto,tak mi ostava si len ta bratislava.... 🙄

groka
8. sep 2009

dakujeme vsetkym za gratulacie aj este zbytok dna

groka
8. sep 2009

cheerlady ja poznam vynikajuceho a uz ma aj 3D sono a toci sono na dvd nie je to v ba,je to smer NR to neviem ci chces

brisilda
8. sep 2009

groka v manzelstve musi byt stale niekto kto to vsetko toleruje 😉 v tvojom pripade si to ty ☹ tak sa zbytocne nehadajte nema to zmysel a nikam to nevedie 😒
inak neviem ake mas PMS ale ten hlien som vazne ja taky mala napr. aj vcera 😉 a to som nikdy hlien nemavala tak vyrazny 😠 predmenstruacny je sice biely ale kremovy 😉

groka
8. sep 2009

bris tahavy hlien nemam mavam kremovy stale

groka
8. sep 2009

teda myslim toto je prvy mesiac kedy je tahavy

groka
8. sep 2009

cheerlady a este poznam jedneho v BA viac ti napisem do IP ak chces

sabiatko
8. sep 2009

ahojte baby 🙂
bris, gratulujem k babenku 😵 inak ja mam tu tabulku v albume tiez, je to tak posunute preto, ze tehotenstvo trva 10 lunarnych mesiacov (po 28 dni), ale ludia si tak zauzivali pouzivat ze 9 kalendarnych mesiacov (tie maju dakedy 28, 29, 30, 31 dni, preto sa to akoby skratilo). no a ked sa ta niekto opyta, ze v ktorom si mesiaci a ty mu povies, ze v 10, tak na teba bude kukat jak puk 😀 preto sa tych 280 dni rozratalo akoze na 9 mesiacov a takto sa to posunulo.
groka, moje nervy, to co tam mas za bordel? to jak dokazes v takom strese existovat? zatial si nedosla na to, ako ho mozes znormalizovat? sak este sa aj o dalsie babo snazite, tak to v takychto nervoch bude asi tazke... no drs sa...

brisilda
8. sep 2009

cherlady ty sa uz ides objednat na 3D ? u nas v PB je vraj dlha cakacia doba 😝 ale najidealnejsie je vraj 14 tt

cheerlady
8. sep 2009

groka co je to smer NR? 😕
bris no ja nic nove - moj este stale terajsi doktor 😠 vo stvrtok este neordinoval,dnes som v praci,takze za nim mozem ist zajtra,nech uz laskavo skontroluje srdiecko,kedz minule sa k tomu neracil,len kukol,ze tam nieco je 😠 lebo takto som na nervy - uz presli odvtedy 3tyzdne a neviem nic nove 😠 tak zajtra k nemu nabehnem a budem mu drzo davat pokyny,nech odsleduje srdiecko,zmeria,povie mi kolko meria,ci je to v norme,proste vsetko,budem ho tam terorizovat,kym sa nezacne chovat ako lekar! 😠 a potom co najskor od neho prec!! len asi foto nebudem mat,lebo podla toho jeho 300rocneho sona velmi pochybujem,ze sa mu tam da vytlacit fotka 😠 😠 😠 zaaaavidim ti tu fotecku 😒 aj ja uz chcem,aby sme to mohli konecne povedat nasim 😖

groka
8. sep 2009

sabiatko dik

cheer hej nitra

cheerlady
8. sep 2009

bris nejdem sa objednavat na 3D,len chcem ist k inemu-lepsiemu lekarovi a nie k tomu idiotovi,co ho mam 😠 najidealnejsi je 14tt na 3D? 😕 to sa uz daju odhalit aj pripadne vrodene chyby a skontrolovat,ci je vsetko ok? 😉

groka napis mi IP

cheerlady
8. sep 2009

groka ja som myslela,ze kde konkretne je,ked pises smer Nitra 🙂

tea333
8. sep 2009

Ahoj baby, ja letim o par hodin, tak uz nestihnem popisat,ale citam vas poctivo 🙂

ked sa dostanem k netu tak vam napisem zo spanielska, ak nie tak vidime sa 21. na konikovi,majte sa pekne
a dufam ze tu najdem kopu tehuliek ked sa vratim 😉

brisilda
8. sep 2009

cherlady tak mne doki vcera povedal ze vacok je 13mm velky 🙂 a v nom drobcek krasne mi vsetko poukazoval a ked somsa pytala ci sa mu daju robit aj fotky povedal ze no jasne ze sa da 😀 😀 😀 takze som mu povedala ze o tyzden by som rada aby ma zase skontroloval + fotecku no cenu mi nechcel povedat ☹ ale som rada ze ma taky pristup a vysetri ma aj v den odchodu na dofcu 😉 inak ja neviem ako to funguje len viem, ze 14tt je ideal v podstate uz ma babatko vsetke organy a srdiecko 😉 takze podla mna sa da uz aj vysetrit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre