Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
8. sep 2009

dia ok tak ja budem cakat a sledovat 🙂 inak preco ju tu nechces mat???

brisilda
8. sep 2009

fazulka si v pohode 😉 neboj 😉 vajka mas v poriadku

diamond_doll
8. sep 2009

no uz tam je🙂neviem mozno neskor to tam necham na stalo 🙂

brisilda
8. sep 2009

fiiiiha to uz je take velke??? oproti mojej fazulke to je obor v ktorom tt si bola?

diamond_doll
8. sep 2009

ona mi povdala ze asi 7 ..alemne to podla ms vychadza 8 tak neviem 😀 mozno to nevedela este presne urcit

brisilda
8. sep 2009

no tak ktoho vie ja idem na druhe sono 6+6tt 😉 tak hadam mrnusko podrastie poriadne a bude hadam aj srdiecko 😉

diamond_doll
8. sep 2009

tak to tam ides zachvilku uz nie ? 😀 teraz si presne v 6 tyzdni?🙂

brisilda
8. sep 2009

nie teraz som 5+4tt a bodka tam bola vcera 😀

diamond_doll
8. sep 2009

no tak ked pojdes skoro v 7 uz to bude videt lepsie.. das fotku potom do albumu dufam 😀 a uz mas aj nejake priznaky?zle ti nebyva?

brisilda
8. sep 2009

no pisala som ze to uz zacina 😉 😝 no dalo saa to cakat ze? 😀 a strasne som unavena + k tomu nepijem kavu takze to je o to horsie ☹

diamond_doll
8. sep 2009

unavena som aj ja stale len chrapem aj poobede..a nic sa mi nechce 😀 a este som nejaka urevana obcas 😀

brisilda
8. sep 2009

😀 ja nie mne je len zle na zaludok ☹ vadia mi pachy a som unavena inak zatial nic

diamond_doll
8. sep 2009

mne zle neni len niekedy nemam chut na jedlo nejake takze skor taka mensia nevolnost ale to nemam kazdy den 😀 napriklad rano som nemala chut a teraz jem normalne rohlik salamovy 😀

dzou
8. sep 2009

no baby ste teda dnes popisali... ani vas uz nestiham ani docitat 😉
bris pekna nova fotka 😉 aaaa ty uz vies pohlavie???
inac nadi michel.. krasne grafy...ja sa uz neviem dockat tej ovulky 😅

cheerlady
8. sep 2009

diamond aj ja chcem vidiet foteckuuuuu 😉

dzou
8. sep 2009

aj jaaaaaaaaaaaaaa

diamond_doll
8. sep 2009

no tak ju tam hodim znova 😀 pocujte chcela by som sa spytat na tabletky duphaston oni sa davaju len po spontannom potrate?alebo vam ich moze gynekologicka predpisat aj po interupcii ?ako len preventivne na udrzanie ?

dzou
8. sep 2009

tak ja ti v tomto neviem poradit 😒

diamond_doll
8. sep 2009

mozno niekto iny bude vediet 😀

cheerlady
8. sep 2009

diamond krasna fotecka 😵 ja dufam,ze zajtra uz budem mat aj ja 😉
ja si myslim,ze tie sa davaju len vtedy,ak moze byt tehu rizikove - ked uz baby v minulosti potratili a maju problem s udrzanim plodu alebo ked zacali spinit alebo krvacat..

dzou
8. sep 2009

tak uz som kukla fotecku kraaaasna 😉

diamond_doll
8. sep 2009

cheerlady,dzou dik 🙂..a keby sa uzival ten duphaston len preventivne myslis ze by to uskodilo ?

diamond_doll
8. sep 2009

tak uz som si nasla o tom duphastone..vraj sa to aj preventivne moze brat ze aj snazilky to uzivaju a tak 🙂

sharmana
8. sep 2009

ahojte kočky, mate super grafy, veeelmi nádejné, držím palce...
pozdravujem aj budúce mamičky..
ja dnes 25DC, teplota tá istá už 3.deň 36,9 .. takže nič záživné... hlienik sa trošku zriedil, ale aj tak predpokladám ms... do kelu, zase dalsí mesiac cakania 😠

dzou
8. sep 2009

preco sharmana? ved teplota je dobraaaaaa 😉

cheerlady
8. sep 2009

diamond tak potom ano 😉 ja beriem len femibion 800 🙂 a v ktorom si teraz tyzdni?nedala si si to do profilu 🙂

nadenkaaa
8. sep 2009

diamond doll duphaston tbl:-je to vsak na lekarsky predpis 😉
Hormonálna substitučná liečba.
Na vyváženie následkov pôsobenia samotného estrogénu na endometrium pri hormonálnej substitučnej liečbe u žien s intaktnou maternicou, ktoré majú ťažkosti spôsobené prirodzenou alebo chirurgicky navodenou menopauzou.
Liečba nedostatku progesterónu.
• liečba dysmenorey
• liečba endometriózy
• liečba sekundárnej amenorey – chýbanie alebo vynechanie menštruácie viac ako 3 mesiace
• liečba nepravidelného menštruačného cyklu
• liečba dysfunkčného krvácania
• liečba premenštruačného syndrómu
• liečba hroziaceho a habituálneho potratu (opakujúci sa samovoľný potrat), spojeného s nedostatkom progesterónu
• liečba neplodnosti spôsobenej nedostatočnosťou žltého telieska

sharmana
8. sep 2009

dzou. neviem, asi dost nízka, nie? cakala by som nejaké stúpanie.. a celkovo, stále mi tak vrzgoce v bruchu, že to bude určite ms.. ide ma porazit, ani nie z neúspechu, ale z toho, že zas dalsí mesiac... no ale asi to viaceré poznajú.. len ja som taký netrpezlivec.. 😀

nadenkaaa
8. sep 2009

sharmi nie kazda zena ma pri tehu 37 takze kludne mozes byt tehu ake teploty si mala na zaciatku cyklu?teda pred ovulkou?

cheerlady
8. sep 2009

inak baby tehulky - ako to mate teraz so sexom? 😀 veselo keksujete ako keby sa nic "nedialo"? 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre