• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
stanka mala zapal nejaky a s katy veru neviem :confused: tiez som minule na to myslela inak ta baba gajana co zalozila temu caka dvojvajecne dvojicky :wink: :wink:
9. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenka nevesaj hlavu - my sme sa snazili od zaciatku roka a podarilo sa az v juli :wink:
9. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach dievčence ale vás je :slight_smile: a ste veľmi zlatučké a milé,že ste ma povzbudili,no ja to mám o to horšie,,že mám nepravidelnú ms a s tými plodnými dňami to bude sakra problém,preto som sa rozhodla teraz pre ovu testy.u môjo gynekologa som ako doma :wink: a bola som na rôznych testoch a zistili mi polycystické vaječníky,upozornil ma na to,že s otehotnením budem mať veľký problém,ja som z toho úplne nešťastná,mám averziu na kočíky,výbavičky,mamičky,aj keď nie v zlom,ale tie kočky,ktoré ste si tým prešli ma asi chápete...vyskúšali ste niektorá tie ovu testy?môžete mi poradiť?inak vám všetkým držím palce :wink:
9. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To su ake polycysticke vajecniky? :unamused: To este nemam :slight_smile:
9. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dajme si nejaku temu, lebo v tej blbej telke zase nic :angry:
9. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj luci, ty ako? co tvoja BT?
9. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elenka ta skus tie ovu testy baby to tu bezne pouzivaju pripadne pokial sa ti da meraj k tomu aj teplotu bazalnu a budes vediet kedy mas plodne dni :wink:
9. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja bt v norme, zajtra by mohla klesnut, akoze je ovulka :slight_smile: Rano idem zase na folikulometriu, tak uvidim, ako sa ma moje vajko :slight_smile:
9. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,teraz som sa docitala,ze 3D UTZ je najlepsie robit v 11tt-14tt a potom 17tt-24tt (ten 24tt neviem,ci som si dobre zapamatala :confused: ) a vraj sa treba objednat aj mesiac dopredu,tak to aby som sa uz objednala! :sweat_smile: len neviem,kde a kam,boze,ja som z takychto veci este mimo :grinning:
9. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tak nech klesne a potom nech stupa a drzi sa hore...ja idem do tretieho kola naisto, bo snaha ziadna a plno stresov a vybavovaciek po Slovensku...a teraz som doma a unavena z toho vsetkeho a zase neni chut :rolling_eyes:
9. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerlady baby chodia dost do HC co je teda moje rodisko :wink: :wink:
9. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani v to dufam a ako bolo na slovensku? A tvoje male riadne kecaju po nemecky ci ako?
9. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem 3D ultrazvuk :frowning2: ....ale mne by tam ukazalo iba kurca s ryzou teraz :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani, mne by tam zas ukazalo bravcovy reznik :slight_smile:
9. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mne nic,lebo som straaasne hladna a dnes som sa vykaslala na varenie :confounded: ale uz som si objednala cez telefon zapekane cestovinky :grinning:
9. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne hranolky :wink: mm mi urobil ked dosiel z roboty :grinning:
9. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten moj mi zavolal,nech mu zbalim veci na futbal - tak si ich len medzi dverami zobral,isiel si zahrat s kamaratmi futbal a teraz si dosiel pre mikinu a ide pre zmenu zase pozerat futbal :confounded: krasny romanticky vecer :unamused: co uz,ved hadam tak casto ten futbal hrat nebudeme :grinning:
9. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas skor pozeram futbal a hokej ja ako moj mm vobec ale pozeram skor viac hokej najma ms :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snazule a tehule :grinning:
a elenka vitaj medzi nami :slight_smile:
mne by UTZ ukazal ananaaaas a zeleny caj :confused: :grinning:
9. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ms v hokeji aj ja pozeram ale futbal,to je pre mna cisty uspavak :grinning: uz mi prisli cestovinky,idem tlacit :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mlada ma asi pasomnicu, lebo kazdu chvilu vymysla, co by zbodla :grinning:
9. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
male len startuju nemcinu, ale ide im to lepsie ako mne...no ana Slovensku bolo dobre, ako doma, ale mali sme vela veci na vybavenie, urady a tak...do toho svadba svagrinej a navstevy po rodine, aby sa nik neurazil, ze sme boli doma a neprisli niekoho pozriet....mam dost...este dnes som k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aka debata o jedle.. :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj michelle :wink: :grinning: dobru chut cheer :wink:
9. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle to je normalne,ja som tiez v puberte jedla o sto sest :grinning:
9. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha baby, tak sme si tu napísali, čo by nám bolo vidiet v bruskách.. to je super..
jani a ako dlho bývaš v nemecku? ja som myslela, že tvoj mm je nemec a že si tam už dlho..
9. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer hej, len ona uz je od nudy, ako sama hovori :grinning:
9. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, mm je slovacisko ako poleno...on tu pracoval uz predtym, ako sme sa nasli...potom sme nejako fungovali na dialku...no a tento rok som pisla o pracu, tak som tu dialku zrusila a je to milionkrat lepsie...
9. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi ako sacitime? nieco nove? :wink:
9. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ste dlho boli na dialku, ved mas 4 rocne dvojicky... to ta obdivujem.. ale samozrejme, ked to inac nejde, tak sa musí aj takto...
ja som toho mojho slovaciska stiahla z Francuzska, a tiež je to tak lepšie, lebo vo Fr by sme to mali tazke.. sú to strasní nacionalisti, normalnu pracu tam clovek takmer nenajde...
9. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok