• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
michelle..to aj ja zrala s prepacenim.....8 knedli nebol problem pre mna...uf uf, ked si na to zmyslim
9. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi,uz vedieme 1:0 :grinning:

jani ja som tiez zrala - ale to som mala tak 13...aj sa to odzrkadlilo,ale potom to islo nastastie dole :sweat_smile:
9. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule idem dat sprchu a trosku sa vyvalit na postielku... ten moj pozera tiez futbal, tak ja pri tom tak fajnovo zaspim...
dobrú nocku, tehulky oddychujte a nádejné snažilky som zvedavá na vaše grafy so zajtrajšou BT...papa
9. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, neslo to inac a bolo to na nervy...vdaka bohu za vypoved :grinning: :grinning: :grinning: posunulo nas to dalej... :wink:
9. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani asi sa vam tam aj lepsie zije - myslim zivotnu uroven :wink: to je super,ze ste sa tam prestahovali,ja by som si nevedela predstavit fungovat tak na dialku a este k tomu s malymi detickami,mas moj obdiv :dizzy_face:
9. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, tak uplne rozumiem s tou dovolenkou. Este mam v zivej pamati ked som prisla domov 3krat za rok na 2 tyzdne, len som behala ako splasena, vobec som si neoddychla, ale zase som chcela vidiet rodinu
9. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bola som sa osprchovat michelle vsetko po starom nic noveho :wink: inak mam to tu zapnute ten futbal :grinning:
9. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poslusne hlasim zdolane cestoviny :grinning: akurat,ze len polovicu porcie - teraz nejako menej jem ale za to castejsie :grinning:
9. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si akurat pozrela relaciu o svadobnych satach :slight_smile: Zacalo sa mi driemat, ale chcem cakat na draheho, kym pride z prace lebo ovulka sa blizi :wink:
9. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a kde si to pozerala? ja rozmyslam,ze si pustim vcerajsiu ordnaciu - som nevidela :astonished:
9. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac babule... uz som pisala nadenke, ja nejako citim, ze nam to tentoraz nevyslo :unamused: neviem preco, prsote pocit,,, :rolling_eyes:
9. sep 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na travel a living. Aj ja pozeram ordinaciu, ale este starsie casti, ale uz len 10 dielov a dobehla som to :slight_smile:
9. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle ja este stale dufam ale pockaj v piatok ma to bude chytat :unamused: :pensive: toto cakanie sa mi zda uplne hrozne asi kovli tomu meraniu teploty
9. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Michel, este sa nevzdavaj :slight_smile: Teplota vyzera zatial ok :wink: Aj ked, niekedy mas ten pocit, zmieris sa s tym ze pride ale stale tak v kutiku dufas, ze sa stane maly zazrak a mrcha nepride. :unamused:
9. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi to mi teda hovor..
luci to je pocit... teplota sa drzi celu LF hore, az potom po jej skonceni klesa, ked neni tehu, este 5-6 dni mi trva... ja to nevzdavam, len mam taky pocit proste... akoze intuicia? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :frowning2:
9. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave baby aj ked clovek vidi ze uz je to neodvratne aj tak clovek staleniekde v kutiku duse dufa :pensive: :sweat_smile:
9. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja dufam.. len ten pocit sa mi nejako tlaci... ved uvidime, ako povedal slepy :confused: :sweat_smile:
9. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

pozerame modre z neba pri kazdom pribehu som revala hlavne pri tom babatku s transplantovanym srdieckom

a este nieco :cry: :cry: :cry: zajtra mi klesne teplota a zajtra uz pride mrcha,strasne ma boli brucho este viac ako navecer+ma picha v lavo,v pravo,proste mrcha,dostavam riadnu depku z toho,takze idem spinkat babule moje

:cry: :cry: :cry: dobru noc
9. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michelle, ale radsej sa takto na to pripravovat a potom ked zbadas // to bude pekny sok :slight_smile:
Lepsie ako mat vseijake priznaky a potom to sklamanie z mrchy :angry:
9. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach do riti, dufam ze nedojde, Groka :angry:
9. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka uz si ako ja :wink: :sweat_smile:
luci asi ano.. ja sa zase nedepkujem nejako, sak co, idem do dalsieho kola... ak teda nic... smutna budem, ale prezijem to :slight_smile:
9. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia dojde na 99 percent,uz ked ma picha takto je zle

michell ja budem zajtra total o nicom,bez nalady,o nicom,este ze ide maly do skolky,budem moct byt sama so svojim trapenim a mozem plakat do vankusa kolko chcem
9. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka prid si sem pokecat, zdvihneme ti naladku trosku.. :slight_smile: ..a mozno nebude treba :wink:
9. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubkam vas dievcence moje :slight_smile:
9. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hajat, dobruuuuu :slight_smile:
9. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PS: aj my teba :dizzy_face:
groka nepride stale je nadej idem aj ja babule a zajtra dopismenkovania dufam ze budu pozitivne spravicky :dizzy_face:
9. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka ja som zistila,ze take smutne pribehy nemozem pozerat,nerobia mi dobre,lebo potom to mam stale v hlave a stale nad tym rozmyslam,co vsetko sa na svete deje a ktovie, co caka mna a tak... :frowning2: potom som z toho strasne smutna :cry: :cry: :cry:
a hadam plakat nebudeeees :wink: pridi sem,tu mas zarucenu zabavu :grinning:
9. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michel, no prezijeme to urcite :wink:
Groka, zajtra sa tu stretneme :wink:
Inak baby vy ste uz zavislacky na teplotach :grinning: Som tu niekde citala, ze skoda ze sa da BT merat len raz za den :cry:
9. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok