• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
rodos :unamused: :cry: :cry: :pensive: ani nevies ko m j to luto :pensive: neboj rodos :wink: nenecham ta v tm samotnu tak budu junovciatka :pensive:
dakujem groka co by som bez vas baby robila velmi mi tu psychicky pomahate :slight_smile: :pensive:
zuzi gratulujem ku knizke to musi byt krasny pocit :dizzy_face:
10. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi daaaaaaaakujeeeeeeeeeeeeem..

baby aby som nezabudlaaaaaaaaaaaaa
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
10. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko snazule y tehule :slight_smile:
rhodos, do kelu, aj mne je to luto... :cry: drzim palceky a prajem vela trpezlivosti na dalsi, dufam ze uz konecne uspesny cyklus..
nadi, don´t panic, 0,1°C - to nie je pokles. navyse pocas lf teplota vyrazne neklesa, az na jej konci a tebe este podla vypoctov nekonci...
groka, velmi slubny grafik :wink:
a luci, aj ja drzkam palceky :sunglasses:
moj dnesny: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342
10. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj my ti dakujeme :wink: to sa bude hodit ti virusiky :wink:
ako je velke babo bola si aj na ultrazvuku ?
10. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady a aj ja ti gratulujem... mas co citat :wink: :dizzy_face:
10. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj michelle podla vsetkeho vyzeras tehu :dizzy_face: este aj to pluvatko :wink: :wink: niekto tu musi este bris v tom maji predsa podporit :wink: :grinning:
10. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - pekne :dizzy_face:
10. sep 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi... vies ake mam pocity... opacne :rolling_eyes: ..dnes som chcela skusit OPK as HPT, ale nechala som to tak. zeby strach z negativneho vysledku? :confused: ...si zlata, ze ma tak povzbudzujes :slight_smile:
10. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ale bolest podbruska takato?je to bolest ako keby som mala 2 den mrchu,ked to mam opisat podrobnejsie

malalady gratulujem k tehu knizke,teraz si mozes zacat uzivat krasne tehulkovanie

cheerlady ja som nebola s malym vobec u zubara a malas som jeden velmi problemovy zub aj trva to dodnes,ale ja sa tak bojim,ze nejdem k nemu a poviem vam,ze ked budem tehu a nebude ma bloliet nepojdem tiez,ten strach z bolesti mi to nedovoli
10. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak si zelam prajem ze ked ma prist mrcha tak nech pride dnes a co najskor lebo do zajtra zas na teplotu cakat ma nebavi,su to nervy
10. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle ved na to som tu ked uz mne sa nedari ak aspon nech tu sa vam nietorej podari vzdy mi to doda taku novu silu :dizzy_face: ale resne viem o com hovoris ohladom toho strachu :wink: :wink: ale neboj sa nedela sa blizi :dizzy_face:
10. sep 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka ja hadam nemam nic vazne,len viem,ze 2kazy mam urcite,lebo si ich vidim :angry: a pevne dufam,ze sa to bude dat normalne zaplombovat a zubar zas nebude vymyslat nejake ine zakroky :frowning2: najhorsie je,ze teraz nemam ani normalneho zubara - jeden,co som u neho bola,co mi ho poradila byvala kolegyna,tak to je taky dedusko,sedela som u neho 1,5hodiny kym mi dal 1plombu :angry: a este k tomu bez rukavic,nemal sestricku,vsetko si robil sam,tak mi pripadal taky divny :confounded: takze neviem ku komu mam ist :unamused:
10. sep 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi :slight_smile: ...nemyslim, ze tebe sa nedari :sunglasses:
10. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle tak keby sa mi darilo tak nie sm medzi snazilkami uz taky dlhy cas :wink: :wink: al upokojuje ma to ze cyklus mam pravidelny a aj ovu bola uz sa len spravne trafit ja by som najradsej odblokovala pritom moje myslienky aby som tolko na to nemyslela ale to je priam syzifovska namaha :sweat_smile:
10. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to asi nevydrzim do rana a ked pojdem po maleho asi to mignem do lekarne :sweat_smile: som chora ze?
10. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kde je nasa dalsia tehulka bris? :confused: :confused: chudatko asi zasa s tou zahodovou misou sa tam tuli ach jaj nech uz jej to prejde :pensive:
10. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka vidis vidis takto tie predsavzatia zacinaju a koncia :grinning: :grinning: ale dufam ze uvidis len // :dizzy_face: drzim palce :wink:
10. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka migni :grinning: ..a nezabudni nam dat vediet :dizzy_face:
10. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, nemas doma jednorazovy OPK? skus ten, je citlivejsi ako tehu test...
10. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je opk?inak krcok mam uplne v zadu a raz je mierne makky potom tvrdy
10. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ovu test jednorazovy
10. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ma na nom vyjst?ved ovu uz bola
10. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ff je galeria fotiek, kde baby pouzili popri tehu testoch aj ovu testy a na nich ukazalo tehu skor... neviem kto ako a kedy na to prisiel, ale je tam vela fotiek a vsetky to potvrdzuju...
10. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michel a kde mam tu galeriu pohladat?ja anglicky velmi neviem
10. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka neda sa tam dostat pokial nie si prihlasena ak som sa prihlasila a posielam link asi toto by malo byt ono tie zelene su ovu testy
10. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu pozri:

http://www.fertilityfriend.com/tg/galleryBrowse.php?mode=search

OPK = ovu test, HPT = tehotensky test
10. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka ma predbaehla :grinning:
10. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, dakujem pekne za psychicku podporu, ste zlate :slight_smile:
ja uz dom jedno junovciatko mam, tak mozno budu dve :wink:

baby, neviete, ci aj pocas mrchy sa ma merat BT? Merala som si aj dnes a bola 36,9 °C. Budem merat poctivo a cakat na ovu, aj ked vcera vecer som bola z toho najskor sklamana a potom riadne nahnevana na cely svet, ale mm bol zlaty, vzdy ked som presla okolo neho, tak ma len tak pohladkal a objal, chodila som ako tigrica v klietke :grinning:
10. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos a aku teplotu si mala vcera? ..ten pokles sa mi zda prilis maly.... :fearful:
10. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok