• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
este napisem :grinning:
lucka,ja meriam aj rano a uz par dni aj vecer,ked mam vecer nejaku teplotu viem ze rano budem mat o 2,ci 3 stupne menej,takze ak budem mat dnes vecer 37 tak rano menej ako dnes a tak,
a uz idem ozaj spat,pa
9. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobru noc dievcata :slight_smile: Ja tu aj vyschnem na gauci, kym sa dockam snazilkovania :grinning:
9. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
A kde ste vsetky? :confused: Podme, hlaste teploty :slight_smile:
Ja som uz naspat od doktorky, vajko podrastlo, viacmenej sa zagulatilo, ale prasknutie zatial v nedohladne. Ze si mame urobit pekny vikend :slight_smile: Dufam,ze do pondelka praskne :wink:
10. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko vsetkym :wink:
tak luci moja teplota dnes klesla u je to v haji :unamused: :pensive:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
10. sep 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj nadi, podla teploty to nie je v haji, ta moze zajtra zase vyskocit, takze nic nie je stratene :wink:
10. sep 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem bolia ma prsia ovela viac o vcerauplne tak predrchovsky predkladam,ze v sobot zacnem spinit a v pondelok sa mrsina rozbehne naplno :unamused: :confounded: :pensive: no nic tak s dame dalsie kolo aj s meranim tepoty a s vami baby kto pojdete do dalsieho kola :wink:
ale dufam ze groka michelle sharmana rodosbb uz nebudete musiet do dalsieho kola ist a pribudnu nam dalsie majovky :dizzy_face: :dizzy_face:
10. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci takze to prasknutie vajka vyzera na vikend? :wink: tak to budete mat s mm romanticky tuliaci vikend hm? :grinning: :dizzy_face:
10. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som vcera odpadla spolu s danielkom :sweat_smile: :grinning: ale aspon som sa dobre vyspala :slight_smile:

skusim vas docitat spat, i ked v robote to je dost nemozne.
10. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - haloooo, to nie je pokles! nic sa nedeje, uvidis, co bude teplota robit zajtra. vobec sa tym nestresuj.

ja dnes takto - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2
10. sep 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru sisa ahoj si sa odplizila dat danilka spinkat :wink: a mala si este zabludit a ty si uz sladko spinkala :grinning: co a tyka mojej teploty skor to vidim na pokles :pensive: ale tebe sa to pekne splha sisa drzim palceky :wink: :wink:
10. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - tak si uzite pekny vikend! dufam, ze vajko praskne a zadari sa :dizzy_face:
10. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - no odpadla som totalne, vraj ma aj mm budil, len som sa otocila a spala dalej :grinning:
tvoju teplotu by som ako pokles neriesila, vsak to je len o 0,1C - mohla si spat napr. odokryta :wink: uvidis co spravi teplota zajtra.
10. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi sisa aspon si sa vyspala :wink: :wink: a co sa tyka tepoty tiez som na zajtra zvedava :sweat_smile:
10. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz pred koncom to zacina byt riadny adrenalin :grinning: najhorsie je, ze to moze vyzerat akokolvek idealne, jedno rano teplota klesne a je to v ... tak si drzme palce, aby sa teploty pekne drzali hore :wink: som zvedava na michelle, groku a rhodosbb ... kto este meria?
10. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

dnes som ok uz,potrebovala som sa len vyspat z toho

vecer som merala a mala som 37,3 dnes rano 37 co som zirala na ten teplomer jak najata,zas mi urobil radost,ale moje pocity sa krizuju,prevlada stale pocit na mrchu,stale ma boli brusko,ale uz intenzivne,tak sem tam,ale boli,aj som si dnes chcela ist kupit test,strasne ma palia ruky,ale zajtra baby ja asi testnem,nemam totiz nervy cvakat,budem zajtra 12DPO a to uz musi ukazat aspon tienik,spravim ho hned z ranneho mocu

maly dnes neplakal pri prichode do skolky uz vobec,dnes idu hrat futbal tak sa tesil,mam totiz doma buduceho futbalistu

utekam varit,vysmazany karfiol s varenymi zemiacikmi a tatarka a sosovicova mliecna polievka,mam dost vela roboty,nic sa mi nechce,najradsej by som si lahla a spala

nadenka a spol este idem kuknut grafy
10. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este sharmana :wink: a mas pravdu uz to je uplne na nervy hlavne ked to dlhe dni vyzera slubne a zrazu je vsetko v haj.li :zipper_mouth: :grinning:
10. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa pekne

nadenka ja tusim ze zajtra ti stupne,6 zmysel,stopro
10. sep 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka zlatko ved to vyzera na tehu uplne u teba tie teploty sa stale splhaju hore :wink: :dizzy_face: no vidis naoniec budes patrit medzi majovky :wink: u mna je to uz podla mna uzavreta kapitola lebo uz si neverim :zipper_mouth:
10. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka ja si neverim viac ako ty,to mi ver,ja totiz uplne ako mrcha prichadza,neviem preco dnes stupla ale ja neviem,mrcha sa blizi,ale dobre sa to cita,ja nejako stale ocakavam ze mi klesne a ptom stupne,to je ten lepsi pripad ako toto ked stale ide len hore,u teba to vyzera skor na tehu,aj ten pokles tam mas co je pravdepodobne ip=zahniezdovanie,strasne ti drzim palceky nadenka,skoda ze tu neni smejko co posiela pusinku
10. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata...........................prisla :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
svina mala cervena vcera vecer :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosbb :cry: kurnik,to mi je luto,nebojkaj,este ani neni ten spravny cas,v juni bude teplejsie ako v maji,tak bude junovciatko
10. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. tak ja už mám aj tehotenskú knižku:grinning:
10. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - waw, super! na zajtra moc drzim palce! verim, ze tam bude aspon tienik!!! :dizzy_face: bolest podbruska je tiez dobrym znamenim :slight_smile:
10. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - a gratulujem velkemu skolkarovi! super, ze uz sa aj tesi :slight_smile:
10. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodosbb - :cry: :cry: :cry: to mi je moc luto :cry:
10. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady - gratulujem k najkrajsej knizke na svete :dizzy_face:
10. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos :frowning2:(((((((((((((((((( tak to aj mne je luto,že prišla ta svinucha červena :pensive: :pensive: :cry:
10. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady aj ja dostanem o tyzden :grinning: inak je v nej niekde napisane aj kedy treba ist k zubarovi? :confused: ja som na zubarov bojko :sweat_smile:
10. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisuš ďakujem velmi pekne :wink: :grinning:
10. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok