Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
10. sep 2009

nadi nemaju tieto dni viac hodin ako ine dni? mne sa zda, ze ano, aspom o 10 😠 ...ja som dnes odolala testovat tym ovulakom, povedala som si, ze je este skoro... pomaha mi vydrzat ta tvoja trpezlivost 🙂

brisilda
10. sep 2009

nadi dik za info ja som to totiz pri prvom nemala inak kocky mi poradili ze ak ma boli zaludok a je mi cely den zle ze si mam dat trochu koly 😉 tak idem skusit ci to zaberie 😒 dam si take deco 😀 inak po 13 :00 ti hodim info OK? teraz utekam po mlaho do skolky a groke velmi drzim palce hadam ma v maji nenecha samu lebo inak sa presuvam do aprila 😀 😀 😀 a samozrejme ze bud. tyzden si cakam na vysledky vas 😉 to sa este dozviem pred dofcou ako na tom ste a dufam ze budem nesmierne rada ak budete mat // jednu neakceptujem

michelle
10. sep 2009

bris, vykoname! 😀

nadenkaaa
10. sep 2009

mna to uz dnes tiez apado zesocim do lekvarne a kupim aspon ovulacny test hoci mama testy doma su 😀 ale zasa bojim sa sklamania 😔 a potm ze si budem nadaat aka som bola sisi z sm ak sro testala ze ved kto i pocka ten se docka 😎 😀 😀 ach jaj a uz idim ked sa o tneto meiac nepodari nabehnem do obchodu a urobim si radost aspon tak 😉 🙂 a bd to este zauimave eb teraz v sobtu ideme d ba k mojmu bratovi svagrina ma narodky a ked sa ma ta zasa zacnu vsetci vypytovat 😝 😔 😖 😒 neznasam to

nadenkaaa
10. sep 2009

bris dohodnute budeme sa snazit nenechat ta v tom 😉 😀

nadenkaaa
10. sep 2009

a to svagrina caka v marci a ja nic ☹ a bude len o tom rozpravat a ja ach jaj 😒

lucialen
10. sep 2009

Ahojte, citam, citam
Rhodos, teplota je este vysoka zo zyskov progesteronu, to sa stava niektorym

lucialen
10. sep 2009

Groka, tvoj graf je super 🙂 Chod uz do tej lekarne 😀

brisilda
10. sep 2009

juuj groka drzime ti vsetke palce aby sa to podarilo ale ja by som testovala az rano ked je hladina hcg najvyssia 😉

michelle
10. sep 2009

babule, hadzem link na clanok pod nazvom "kedy je najlepsie testovat"
http://www.fertilityfriend.com/Faqs/When-can-I-... 🙂

nadenkaaa
10. sep 2009

baby idem do mesta nieco kupi svagrinej zatial sa majte 😉

groka
10. sep 2009

no babule takze takto,kupila som si test,ktory som nechcela,ten kazetovy,je obed,takze ma nemrzi ze je tam bielo,ale............tu druhu ciarku vidim asi len ja+vitim ciaru pekne viditelnu kde by mala ta druha vyskocit,a kedz pri sznovi mi nabehla jasna druha po pol hodine,pockam aj teraz,takze testik je tu pri mne a cakam kedy sa to rzruzovie

cakam na vecer,kedy zmeriam,

groka
10. sep 2009

dakujem vsetkym,co na mna myslite 🙂

brisilda
10. sep 2009

groka tak drzim palce az sa tam ta druha objavi 😉 posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT az sa prilepi aspon jedna a poriadna 😉 ale ja si myslim, ze si testovala skoro ved dnes si estelen 10 DPO ja som testovala az na 14 DPO a vysla druha slabulinka 😉

groka
10. sep 2009

bris ukazuje mi to den do zadu som 11DPO

michelle
10. sep 2009

groka, diem na obedik a ked sa vratim, dufam, ze si precitam, ze carka zosilnela 😵

lucialen
10. sep 2009

Groka, a ked sa aj nezjavi, urob za 2dni a bude tam 😉 🙂

brisilda
10. sep 2009

groka poviem ti tak mne tiez ciarocky silneli az neskor 😉 ale aj tak ja si myslim, ze na 11 DPO a dokonca naobed by som v mojom pripade mala na testiku len / 😉 ved kukni album mojho 1 testu a to bol s ranneho mocu a ciarku len len ze vidiet 😀

groka
10. sep 2009

tak baby kukam na to jako puk a ja tam nieco vidim,ci to naklonim tak,alebo tak alebo sa na to pozeram rovno,bez naklanania,uzavriem to pre dnesok tak,ze druha tam je ako keby,len ta farba tej druhej je este taka slaba ze to nevijde dnes napovrch,takze cakam na meranie,idem spravit karfiol

brisilda
10. sep 2009

groka drzim palce a asi tam mas tu druhu 😀 inak by si mohla natacat kolko chces a nebolo by nic 😉 takze cakame na vysledky zajtrajsieho testovania 😉 alebo ak mas trpezlivost pockaj si este 2 dni a testuj z ranneho mocu 😉 zatial neblahozelam ale budem sa modlit az si majovka aako ja 😉 tfuj tfuj tfuj

monikapd1
10. sep 2009

awojte babule 😵 , dosla som sa len ukazat 😀 a uz aj bezim. stale som pn zo zapalu mechura som presla na zapal pluc ☹ 😠 takze nase snazenie bude asi neuspesne a aj tak by bolo riziko teraz otehotniet 😔

vsetkym tehulkam uprimne gratulujem a tehu virusiky chytam aj ja i ked sem nepisem a nechodim casto

drzkajte sa mi, zatial pa pa 🙂 😉

michelle
10. sep 2009

groka, odfot a hod do albumui, nech sa aj my potesime 😵

groka
10. sep 2009

jaaaj len mi neblahozelajte,to este nie
zajtra asi nebudem testovat asi v sobotu

rhodosbb
10. sep 2009

monika, to ma velmi mrzi, taketo zdravotne problemy musis riesit ☹

zelame ti rychle uzdravenie a nech sa k nam coskoro znovu vratis 🙂

brisilda
10. sep 2009

groka tak teda drzime palce a mas pravdu testuj az v sobotu alebo v nedelu 😉
monika tak na teba toho teraz akosi vela popadalo ☹ nezavidim ten zapal pluc musi byt hrozny ☹ na tvojom mieste by som so snazenim pockala a najskor sa dala zaockovat proti chripke vazne by to bolo teraz riziko ked mas v sebe antibiotika

nadenkaaa
10. sep 2009

babulky som s5 😉 groka ty nasa skryta tehula 😀 jedna loptoska 😀 to su super spravy urcie tam bude v sobotu uz silna 😉 😵 verim tomu lebo teraz si netestovala z ranneho mocu 😉

brisilda
10. sep 2009

nadi radsej pssst 🤐 drzim palce az tam v sobotu najde viditelne // ale uz sme tu mali kocky s // slabimi a nedopadlo to dobre a to sklamanie je potom dvojnasobne ☹ takze radsej drzme palce 😉 az konecne groka spusti lavu tehuliek 😀

nadenkaaa
10. sep 2009

tak sa budeme tesit len potichu 🤐 😉

groka
10. sep 2009

ale baby vam mozem napisat,ze vzdy ale vzdy ked ja spravim test tak v ten den dojde aj mrcha,to bolo vzdy,takze?????????

sisa2
10. sep 2009

groka - zatial teda negratulujem, ale tesiiiim sa 😵 mrchu posli do teplych krajin, nech ju ani nenapadne prist.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre