• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ale ja mam este jeden mobil ktory nepouzivam takze by som ho nastartovala do pc nahodila program a potom by to uz islo,len bude treba nastartovat mobil a cd dat do pc aby som mohla stahovat,lebo k tomuto mobilu co mam nebolo instalacne cd
10. sep 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak nekomplikujme...
10. sep 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky podla mna sa to nepodari odfotit ja som mala co robit aby ten moj aspon ako tak odfotilo :wink: ale skusit to groka moze :wink:
peti mne sa to uz stalo ze mi pisala kocka ze je na tom financne zle no ja nesom tak dobrosrdecna :grinning: aby som zadara davala znackove veci v perfektnom stave :grinning:
10. sep 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ono tam ozaj nebude nic vidiet,akurat vryte miesto kde by mala byt druha ciarka,ale to ako to vidim ze nieco presvita nebudete vidiet,ale nebojte,za 2 dni budete vidiet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hmm ale si fandim :sweat_smile:
10. sep 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste baby?ja rozmyslam ze pojdeme na nakup na oslavu,velmi sa mi nechce,alebo poslem chlapov prec,teraz isli nieco popodpisovat a ja zacnem zehlit?????????
10. sep 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - tak to potom mna bolia tehulsky :grinning: neskutocne ma bolia bradavky, az by som povedala, ze palia. a teda na tehu sa vobec necitim :grinning:
10. sep 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je to samy priznak :confused: :grinning:
babule na dnes to balim, idem mladej na rodicko... papa
10. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - tak si to uzi :grinning: ja dnes asi v praci zapustim korene. vsetci chcu po mne tabulky a analyzy a netusim, kedy to mam robit :angry:
10. sep 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mna prsia nikdy nebolia :unamused: , to mate aspon nejake naznaky :wink:
10. sep 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak u nas zacalo prsat, tak si tu asi posedim :slight_smile: Pozeram nejaku robotu na nete, nepoznate nejake dobre stranky s jobmi? :wink:
10. sep 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa a kedy budes testit? :wink: :grinning: michell uzi si to rodicko :wink:
luci neviem poznam len profesiu :confused: ja by som mala aj nieco uvarit a sa mi nechce :unamused:
10. sep 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - ked som hladala job pozerala som viac stranok, ale najlepsia asi bola profesia. alebo som pozerala priamo na strankach personalnych agentur.
10. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - ak nepride mrcha, tak buducu sobotu :grinning: takze mam este viac ako tyzden na stresovanie a vymyslanie si priznakov :sunglasses:
10. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
az buducu sobotu? :confused: ved si 10DPO :wink:
10. sep 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja myslim, ze dovtedy mrcha aj tak pride. ak by neprisla, budem testovat aj tak az okolo 18 DPO - vtedy by to uz malo byt jasne. ja si totiz svojou ovu vobec nie som ista.
10. sep 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no to ja mam vo ff doporucene testovat 18.9 :wink: ale nebude co :sweat_smile:
10. sep 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je presne to, ze odporuca testovat na 18 DPO, ze? neboj, bude co. ja tomu verim :wink:
10. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letim domov, nech moj syn nezabudne, ako vyzeram :grinning: pekny vecer!
10. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa pekny vecer aj tebe :slight_smile:
10. sep 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo je tu niekto? :slight_smile:
10. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou, akurat som prisla pozriet, co noveho, kym pojdeme s danielkom spat. ja som uz teraz KO, obavam sa, ze zasa zaspim s danielkom :confounded:
10. sep 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis :grinning: :grinning: ja sa nudim mm stale nie je doma :unamused:
10. sep 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kade ti chodi???
ja spekelujem nad danielkovou oslavou - v sobotu ma 3 roky, tak bude zuuuuurka :grinning:
10. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja asi doapdnem ako sisa :wink: v posteli :grinning: som tak unavena ze ani oci ma uz nepocuvaju :wink: zaludok boli :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedava kedy ma to uz prejde a k tomu maly soplikuje cize zajtra s nim skocim k doktorke minule som to podcenila a museli sme bezat na pohotovost lebo ho priedusky chytili z dna na den a akurat cez vikend teraz to uz nenechavm na nahodu :wink: radsej az sa nanho mrkne odbornik
dzou ahoooj inak v tom snazilkovani neprestavajte len koly tomu ze s pracou to nemate ruzove lebo neskor to mozes velmi lutovat a tak ako tu uz raz bolo spomenute peniaze boli su aj budu len my uz nebudeme :sweat_smile: takze ziaden odklad si nedavajte :wink:
10. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeee tak vsetko naj naj vcera mal mm synovec no a mm ma na buduci tyzden boze same panny... viem o com hovorim s jednou zijem a vdaka bohu :grinning: ale mamka ma upozornovala ked sme spolu este len zacinali ze chlap v znameni panny je najhorsi :grinning: ale inak je normalny :wink:
no este stale pracuje :angry: odkedy ho vyhodili a zacal podnikat tak ho ani nevidim :angry: :angry: dufam,ze nedopadneme ako nietkore vztahy ked manzel podnika nie je doma a cele sa to pose...e ale tak este len zacina tak musi makat :unamused:
10. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bris ja viem ze ak prestaneme tak to lutovat budem a aj s tymi peniazmi ate vsetky pravdu a ja to viem ale ON to nevie :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
no vcera uz aj tak naznacil ze koniec ze teda ak som teraz tehu tak vdakabohu( ze diki :angry: :angry: ) ale potom vecer sme keksikovali a potapacov pustil dnu... tak ale dnes sa s nim chcem o tom vaaaaaaaaaazne porozpravat tak drzte palce
10. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou kazde usilie prinesie svoje ovocie on by ta mal teraz zamestat babatkom :grinning: :grinning: :grinning: takze hor sa do snazenia az tu mame dialnice :wink: a lavu ako sa patri :grinning: zaciatky su vsade tazke :frowning2:
10. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby keby to vsetko bolo ovela jednoduchsie vobec by som sa nenahnevala... a vcera co som sla za tou kamoskou ohladom toho upratovania tak mi teda moc nepomohla :angry: lebo sa asi boji ze viem angl lepsie ako ona aby som jej nevygukla nejaku robotu... co by som poprve nikdy neurobila a podruhe ja som jej tak pomohla so vselicim a teraz toto va poviem ze slovaci v zahranici vobec nedrzia spolu to som sa uz velakrat poucila, praveze naopak kazdy zavidi len co ma dakto o trochu viac... este mi aj povedala, ze ' no vidis ked ja som bola dole tak vsetci ste boli hore a teraz som ja hore a vy ste dole' no faaaaaaaaakt povzbudive slova :angry: :angry: :angry:
10. sep 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo to byt nevyfukla :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou a to co za sliepka bola??? moja sestra mala tiez taku skusenost pracovala v jednej firme v kancli a pomohla zohnat jednej kocke vtedy super kamoske pracu v ich firme a vies co jej ta koza spravila za podakovanie??? zacala o mojej sestre sirit klebety a ohovarat ju tak ze jej to ohrozilo dokonca miesto vo firme takze sa moja sestra nanu poriadne po slovensky vyzjapala a pravda vysla na povrch odvtedy tu svinu uz nechcela ani len vidiet a ako sa hovori za dobrotu na zobrotu . Podla mna si treba poriadne premysliet komu clovek pomoze
10. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok