Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
12. sep 2009

ja necitim ziadny rozdiel, teda zatial, keby si neurobim test a nesledujem sa, lebo dietatko chceme, tak by som ani netušila...
no idem si kupit tie citrony, a kupim este jeden test, ten spravim zajtra ráno, pre istotu...

janulka04
12. sep 2009

www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.ashx?toke... no a ja vyzeram, ze 15. mozem ist mrchu cakat
ale baby, toto by ma zaujimalo....ja si meriam BT o 6hod. rano....no a niekedy aj cez vikend premeriam aj neskor o dve hodiny znovu a je vyssia.... ☹ ako dnes, zapisujem tu prvu, ale dnes o dve hodiny neskor...a naozaj som z postele nevstala, iba odmerala a spala dalej, som namerala 37 a o siestej 36,7.... 😖 ☹ 😖

groka
12. sep 2009

sisa tvoj maly ma dnes tusi narodeniny,tak zelame vsetko najlepsie 🙂 🙂 🙂

sharmana
12. sep 2009

janulka, teplota sa zvyšuje každou hodinou, ja som si meriavala zo zvedavosti niekedy aj poobede a namerala som aj 37,6, ale ráno bolo napr. len 36,9...

groka
12. sep 2009

janul vzdy zapisuj teplotu ktoru namerias prvu,nikdy nie inu,lebo to je potom vsetko zkreslene

janulka04
12. sep 2009

sharmi, dakujem, to som nevedela
groka: ja zapisujem len tu rano... 😉

sisa2
12. sep 2009

michelle - ved teplota je v pohode, nie? to chce optimizmus! doteraz si tu rozdavala dobru naladu na vsetky strany a teraz taky smutok? zatial nie je nic stratene 😉

sisa2
12. sep 2009

nadi - mrcha moze prist aj ked si nad cover line, ale pokial si nad nou, tak to podla mna vyzera stale nadejne. moc moc drzim palceky!

sisa2
12. sep 2009

groka - dakujem za danielka 😵
teplota svinucha mala ist radsej inym smerom. ale hadam ked bol na testiku tien, tak tam nebol len tak pre nic za nic. dufam, ze mrcha nepride, uzijes si oslavu a dalsi testik rob rano!!!

sisa2
12. sep 2009

jani - zapisuj prvu teplotu, ale meraj vzdy v rovnaky cas. lebo inak to fakt nema zmysel. ja meriam max. s rozdielom 15 min (ked zaspim 😀 ). a presne ako pisala sharmi - teplota kazdou hodinou narasta. i ked u mna to asi moc neplati, lebo som napr. merala so zvedavosti aj vecer a mavam castokrat menej, ako rano. comu teda nerozumiem.

janulka04
12. sep 2009

jasne, ja zapisujem len prvu nameranu, ale som bola trosku mimo z toho, ze co sa to poraba? uz viem, dakujem, kocky 😉

sharmana
12. sep 2009

sisa. ty si testovala a mas tienik? ktory test si použila?

sharmana
12. sep 2009

jaaj, som zle cítala.. tak groka testla? no ja som si kupila kyselinu listovú a testla som mamatest ,a sú tam dve ciarky, takze jasnačka... len neviem ako to vydržím do prvej prehliadky u dr 🙂

sisa2
12. sep 2009

sharmi - super! 😵 prihod testik do albumu! GRATULUJEM!!!!!!!!!

brisilda
12. sep 2009

ahojte kocky este som vas necitala shami neboj vydrzis tak ako som vydrzala ja a kopec tehuliek pred nami 😀 😀 😀

brisilda
12. sep 2009

inak kocky mne sa zda ze test ktory ma citlivost 25 ml/U je lepsi ako 10 🙂 z vlasnej skusenosti 😀
shami v case mrchy moze nastat mierne spinenie
nadi tvoja teplota je este v norme 😉 pamataj aj mne teplota klesla v case ocak. mrchy 😀
dzou ten kociarik co sa ti paci je sice velky a super pre babo no do maleho auta neprakticky ☹ a nato ze v UK nemate sneh tak by som ti odporucala predne otacane kolieska je s nim lepsia manipulacia 😉 hlavne na nakupoch 😀 😀 😀 ja som nieco podobne mala pri Samkovi ale v hnedociernej farbe 🙂 no po pol roku som menila za iny 😀 😀 😀

kkatkaa
12. sep 2009

ahojte kocky hlasim svoj prichod a nielen svoj ale aj mrchy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
dnes dorazila v celej svojej krase aj s bolestami brucha do riti!

kkatkaa
12. sep 2009

sharmi tebe inak mooooooooooooooooooooc gratulujem k uzasnej spravickeeeeeeeeeeeeeee je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀

sharmana
12. sep 2009

katka dakujem 🙂
bris. ved na teba som myslela, že ako si sa nevedela dočkat.. ja som ako na ihlach...
sisa. tak dala som do albumu aj dnešný testík, mamatest, počula som na neho chválu, tak hádam je to fakt pravda 🙂

rhodosbb
12. sep 2009

hello 🙂

sharmi, mas album s kraaaaaaasnymi ciarockami, gratulujem velmi prevelmi, drzkaj sa 😉 🙂 🙂 🙂

katuska, to ma velmi mrzi, mne sa to iste stalo 9.9., kedy dorazila ta moja nanichodnica ☹ viem presne ako sa citis 😢

sharmana
12. sep 2009

katka. rodos. urcite to teraz vyjde, nebojte, som si istá 😉
akurat dnes mi volala mamina, a pýtala sa ma, že čo nové.. juj, tak by som jej rada povedala, že bude babkou, ale ešte som nechcela, až ked prídem s knižkou od dokiho a s foteckou zo sona, potom startujeme k babkám 😀

andzi
12. sep 2009

ahoj sharmy, čo to tu čítam? Vidím dobre? 🙂 🙂 🙂

GRATULUJEM a silno držím palčeky. Želám bezproblémové tehotenstvo. 🙂

sharmana
12. sep 2009

ahoj andzi, no už to tak asi bude 🙂 dakujem, asi budem potrebovat tie palceky a tiez dufam že to bude v pohodke...
a ty si na tom ako moja, ktorý si DC a DPO?

kkatkaa
12. sep 2009

rhodos ahojky ☹ som to prave citala a kedze som zazila to iste viem si predstavit ako ta to mrzi
ale neboj tak uz sme na tom rovnako dve tak nie sme samy tak sa nam pojde do dalsieho kola lahsie a mozme sa zasa povzbudzovat sledovat svoje priznaky a tesit sa na dufam ze uz coskoro pozitivny vysledok 😉
tak rhodos hura do dalsieho kola 😀

brisilda
12. sep 2009

no kocky tak veru mate sa na co tesit 😉 mna tak priserne boli zaludok 😝 ze az mam strach ci to neni daka skryta choroba ☹ je to priserne horsie ako keby som bola po opici 😠 fuuuuuuj inak mi nic neni 😉 len cele dni vylehujem lebo ak spim tak ten zaludok je v pohode asi aj preto tu tak casto nechodim ☹ idem kuknut do tem aby som zistila co kockam pomaha

cheerlady
12. sep 2009

bris - cola alebo kofola - prave som to citala 😀

petafr
12. sep 2009

ahojte kocky! Sharmanka, krasne ciarocky, prenadherne!!! Bris, neboj, to prejde, tak sa zbytocne nestras hlupostami, potapac sa ti stara o radost... 😉
Katka, to mi je luto, mrcha mrchata!!! 😖
Ja som zase prejedena, akurat sme sa vratili z obeda u kamaratov, este mi nestacilo vytravit ani od vcera... 😝

cheerlady
12. sep 2009

peti ja som si objednala na obed gordon a opekane,lebo som v robote - aj to po dlhom uvazovani,lebo na nic nemam chut (je to inak horsie ako keby som zrala co vidim 😝 ) no a este stale tu mam polovicku porcie,co tak malo zjem 😒

brisilda
12. sep 2009

cherlady ja som tu colu citala ale vraj pepsi je lepsa 😉 no zabera vraj aj cierny caj tak si ho idem skusit spravit aj ked viem ze by sa nemal no v dnesnej dobe uz tehule podla netu nemozu nic 😀 tak kaslat na to 😉 ale torecan si davam na isto predpisat kocky pisu ze zabera tfuj tfuj kiez by zabral aj mne aspon na to cestovanie 🙂

dzou
12. sep 2009

Caute babule akurat som si zistovala vytok a rano bol taky kremovy a teraz je sice taky biely ale sa uz natahuje medzi prstami...som 11DC tak co mam podla vas do ff? sexik bol sice rano, ale pochubyjem ze by to boli este potapaci tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre