Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
12. sep 2009

neni zac sisa 😉 no a co si ty myslis o tych trojkolkach?

sisa2
12. sep 2009

mna uz prestavaju boliet. par dni dozadu ma boleli uplne priserne, som sa ich nemohla ani dotknut. a ked sa po mne valal krpec som myslela, ze umriem. a teraz uz skoro nic. takze pomaly sa chystam na mrchu.

sisa2
12. sep 2009

sharmi - tiez dakujeme 😵

jaj babule, fakt ste zlaticka.

petafr
12. sep 2009

sisa, fukat praskovy cukor? 😀 😀 😀 to som este nepocula ako vyraz, sranda...
Inac by si mohla dat fotky do albumu treti rok... 🙂 vidis, prezila si oslavu a maly mal aspon radost a plno darcekov...
Ja sa dam tiez na PN, ak ma bude sef prilis zlostit... A mozno aj budem musiet, neviem ako budem moct robit, ked otehotniem, musim totiz kazdy druhy tyzden cestovat do zahranicia, no ak mi bude zle, tak si to vobec neviem predstavit... A navyse je vsade chripka, este v nejakom lietadle nieco chytim, neviem, ako sa zariadim...

dzou
12. sep 2009

hej peti a ked ta moc nahneva tak mozes aj kockovy 😀

sisa2
12. sep 2009

dzou - mne sa trojkolky nepacia, ale to je asi len vec vkusu. ja mam pri nich stale pocit, ze ten kocik je nestabilny. ale od vsetkych, co trojkolky maju, som pocula len chvaly 🙂

sisa2
12. sep 2009

peti - no ja mam asi divne vyrazy 😀 😀 😀
este som nedavala fotky dokopy a ked teraz chodim spat pomaly so sliepkami (neviem, co som taka unavena), neviem, kedy spravim. ale urcite chcem robit. rada to pozeram, ako sa nam drobec meni.

snad nebudes musiet ist na PN, mozno sa bude dat s nimi dohodnut, aby si nemusela cestovavat.

dzou
12. sep 2009

hmmm tak porozmyslam ale take asi ani su s vanickou 😒 no neviem sak este ma kooooopec casu a mozno uz len 9. mesiaco 😉

sisa2
12. sep 2009

dzou 😀 😀 😀 ten kockovy by asi dost bolel 😀 😀 😀

dzou
12. sep 2009

sak prave preto 😀 😀 😀

sisa2
12. sep 2009

trojkolky su aj s vanickou. ono je v podstate jedno, na aku konstrukciu das vanicku. napr. casualplay S4 (sice stvorkolka, ale mne pride ako trojkolka) - http://www.elmafrance.com/index.php?categoryID=1

dzou
12. sep 2009

ahaaaaa no musim teda sa potom fakt na to poriadne zamerat a vybrat nejaky dobry urcite chcem 3in1 ale tento co si dala link je peknyyyyyy vy vzdy najdete take pekne ja nechapem ci browsujem zle stranky ci co 😅

sisa2
12. sep 2009

ja sa lucim. idem ulozit danielka ... s najvacsou pravdepodobnostou zalomim spolu s nim 😅 ak by nie, tak potom este nakuknem.
pekny vecer!

dzou
12. sep 2009

bru bru 😵

sisa2
12. sep 2009

dzou - ja som len taky mensi maniak na kociky 😀 neboj, do toho sa rychlo dostanes 😉 len potom nas asi tvoj mm nepochvali, ze na co sme ta to naucili 😀 😀 😀

dzou
12. sep 2009

no to asi nie 😀 ale tak ide mi predat moje auto tak poviem ze aspon kocik musim mat poriadny... na nakupy 😀 ale mhd nebudem chodit...

janulka04
12. sep 2009

sisa, i ked neskoro, aj ja blahozelam
a hlasim baby, ze mrcha sa blizi...strasne krce mam v podbrusku....asi aj skor pride, potvora jedna 😠

dzou
12. sep 2009

no tak este nemusi janulka a ktory DC si?

janulka04
12. sep 2009

25DC.... ☹ , dzou

dzou
12. sep 2009

a sak krce mozes mat aj z niecoho ineho 😉 preco si myslis ze je to akurat mrcha?

petafr
12. sep 2009

baby skusim si zobrat do vrecka krystaloveho cukru, to bude dost neprijemne do oci mu to hodim 😀 😝 😀 😝
no ved uvidime... Janka, ahoj, ako? ty mas 28 dnove vacsinou, ci kratsie? aku si mala dnes teplotu?

dzou
12. sep 2009

ja kukam na tie kociky a teda fakt nechaaaapem preco je vacsina z nich tak tmava 😠 ja viem ze kvoli udrzbe ale tak mne sa to tak nepaci preco nedaju nejake vesele farby 😠 ja viem ze su aj take ale ked porovnate tak je ich ovela ovela viav ako farebnych...

groka
12. sep 2009

ahojte

tak mame po oslave,bolo dobre,ale som sa velmi najedla,v kuse som len zrala a zrala
co mam nove?
mrcha neprisla zatial,ani by nemusela a cudne mi je ze brucho ma uz neboli,len krize niekedy ale fest,no a teraz som premerala teplotu len tak inak budem okolo 23:00 merat a bola 37,5 co akoze rano bude vysia,no a taka som asi nejedena ze mi je na 😝

hlien mam tahavy, 😕 aj sme mali keksik s mm a on vravi ze nekrvacam este 😕 😕 😕 no a nevime ci je tymi zakuskami ale chladnicku nemozem ani otvorit 😅

groka
12. sep 2009

idem vas precitat a hned budem reagovat ak mam na co

dzou
12. sep 2009

jej groka tak prihod jeden 😉

janulka04
12. sep 2009

caute babule, ja mam zvacsa 28, niekedy 29 dnove cykly....a myslim si to aj preto, ze sa citim taka otvorena zrazu...a teplota bola 36,7 takze klesame.... 😢

dzou
12. sep 2009

janulka este nezufaj ked si 25DC a normalne mas 28DC tak to kludne moze byt aj nieco ine a kolko DPO asi si

dzou
12. sep 2009

tak baby no co hovorite na tento? http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

petafr
12. sep 2009

janka zajtra pojde hore...

dzou
12. sep 2009

tak tak jani peta ma pravdu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre