Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
13. júl 2009

a inak asi zajtraurobim test alebo v stredu ale bojim sa ☹

sisa2
13. júl 2009

dobre rano 🙂
testoval dnes niekto? mame nejaku novu tehulku?

bianca super! ked si uz o tom tak 100% presvedcena, tak to musi byt tehu.

ja od dnes zacinam merat BT, tak uvidime, ci a kedy bude ovu. ratam, ze by mala byt az koncom mesiaca, tak to vy tu uz budete vsetky tehulky, kym sa ja vobec dostanem k sanci byt tehu 😀

nadenkaaa
13. júl 2009

sisa dobre ranko 😉 zatial sa tu nova tehu neukazuje vsetko sme tu zatial len take nepotvrdene 😉 😅

sisa2
13. júl 2009

nadi - budem moooooc drzat palceky na zajtra, verim, ze sa tam ta druha ukaze 😵 ved priznaky na to mas 🙂

nadenkaaa
13. júl 2009

no ved prave podla menzesuktory bol naposledy 30.5 by som uz mala byt 6+2 tak uvidim

sisa2
13. júl 2009

jaj, tak to je super! 😵 preco sa bojis testovat?

nadenkaaa
13. júl 2009

no lebo minuly tyzden vo stvrtok som testovala a nic ☹ 😒 😔

sisa2
13. júl 2009

na test mohlo byt este skoro. ked mrcha meska, tak to je na dobrej ceste 😉

nadenkaaa
13. júl 2009

ale menzes nikde a vsetky tie priznaky a mrcha mi nikdy nemeskala tak nadej zomiera posledna 🙂 len ten test nic 😖

nadenkaaa
13. júl 2009

veriiiiimeeeeeeeeeeee ze tam je nas chlapcek alebo dievcatko milovane a vytuzene 😉 😵

sisa2
13. júl 2009

no ved prave! ked neprisla + tie priznaky, urcite to je na dobrej ceste! kolko sa snazite?

fazulka1512
13. júl 2009

dobre ranko, mrcha dala o sebe riadne vediet, tak ma bolelo podbrusko, ze som sa na nohy nemohla postavit, dnes je to lepsie,spinim ale malo,ale povazujem to za mrchu a cakam kym to skonci a zaciname od znova, skoda ze to nevyslo, lebo sme si dali dost zalezat ☹ , ale raz sa to musi podarit

sisa2
13. júl 2009

fazulka, to mi je luto ☹ no stale myslim, ze pokial to je len spinenie a nie klasicka krv, tak to nemusi znamenat nic zle. ja som pri prvom tehu spinila 5 dni, dokonca lekar ked mi robil vag. sono, tak mi povedal, ze sa mi uz rozbieha mrcha a bola som tehu 😵

nadenkaaa
13. júl 2009

snazime sa pol roka mozno je to malo ale clovek ked uz ma 30-teda ja tak veru to aj pol roka sa mi zda dost 😕 😔

nadenkaaa
13. júl 2009

sisa myslim ze uz by tam nieco mohlo byt na tom teste aj kvoli tomu ze sa mi naliali prsia a su take cele bolestive tak si myslim ze by to mohlo pokrocit 🙂 😉

sisa2
13. júl 2009

no pol roka je dost, na psychike to nepridava. ja som oplakala vzdy kazdu jednu mrchu, kym sa zadarilo.
tak budem drzat palceky na zajtrajsie testovanie, verim, ze to vyslo!!!!

fazulka1512
13. júl 2009

sisa, uz som s tym zmierena, zijem s tym ze to tentokrat nevyslo, lebo vcera to bolo krvacanie ale take slabe, ani ma uz vajko neboli,
nadekaaa- nejak si si sledovala ovuku alebo bt- alebo ste isli kedy sa vam chcelo

nadenkaaa
13. júl 2009

no ved prave ze clovek caka kazdu mrchu vzdy clovek ma nadej a ked pride mrcha tak je po nadeji a clovek si zasa uvedomi ze dalsi mesiac v haji 😒 😔

nadenkaaa
13. júl 2009

fazulka nic sme nesledovali predtym som tak sledovala priblizne cas ovulacie ale tento mesiac som to nechala tak ap ovedala som si ze kaslem na to lebo ma to psychicky vycerpava necham to na osud,milovali sme sa kedy sme mali chut a vidis mrcha neprisla 😉 takze nadej je 😵

fazulka1512
13. júl 2009

aj ja tento mesiac tak planujem,ze nielen vtedy kedy viem ze mam ovulk, ale hoci kedy a hlavne casto, cele telo zaplavim spermami

tea333
13. júl 2009

dobre ranko, ja sa idem kupat s drahym tak tu budem niekedy poobede 😀

nadenkaaa
13. júl 2009

drzim palceky 😉 😉

fazulka1512
13. júl 2009

dakujem, a ked ste sa snazili pol roka, tak nemala si pocit ze nieco nieje v poriadku, chodila si k lekarovi, brala si nejake vitaminy

nadenkaaa
13. júl 2009

no obcas ma prepadli rozne myslienky ale som si hovorila ze pokial neotehotniem do roka potm to pojdem riesit k lekarovi kys. listovu som si kupila az ked mi meskala mrcha 1 den ,co sa tyka gynekologa som neporiadna nebola som u gyn. 10 rokov -takze ja nie osom moc dobry priklad pre zodpovednu snazilku 😔 😅 ale kedzesom zo zdravotnictva tak ako sa hovori obuvnikove deti chodia bose 😉 😀 Ále zasa je pravda ze v zivote osm nemala gyn. problemy 🙂

fazulka1512
13. júl 2009

ja ked som bola naposledy na prehliadku, tj asi pol roka tak len mi bolo povedane ze je vsetko ok, len mam maternicu otocenu, ale ze to nieje problem otehotniet, len sa treba viac snazit, kyselinu beriem aj ja ale este len 3 tyzdne, ja si tiez hovorim ze ked sa nepodari do konca tohto roka tak idem k lekarovi

nadenkaaa
13. júl 2009

to urcite nie je problem otehotniet lebo kamoska ma tiez maternicu otocenu a uz ma 2 dcery krasne zdrave 😉

katy1979
13. júl 2009

sisa ja meriam BT od soboty. chcem to hodit do tabulky Fertibility ale neviem kde to mam prehodit na stupne Celsia? netusite nietko kde to tam zmenim?
ja mam teplomer polozený vedla postele takze v nedelu som musela fakt uvazovat ci som merala alebo nemerala. mame celový takze prilozim a do sekundy je odmerane.

nadenka takze dalsia tehulka? tu sa to rozrasta ako huby po dazdi.

nadenkaaa
13. júl 2009

katy poviem to takto mrcha meska posledna bola 30.5 priznaky su len test nic 😒 ☹ a moj doktor ma tento tyzden dovolenku takze naisto to budem vedeit az nabuduci tyzden od lekaraeste tento tyzden chem zopakovat test tak uvidime 😉

katy1979
13. júl 2009

no 30,5 to uz je hodne daleko. skus si kupit teda este jeden test, teraz tam uz podla mna uvidis //

nadenkaaa
13. júl 2009

no dufame ze to bude len jedine to// lebo mne v zivote mrcha nemeskala 😕 aj sa tak inak citim ked uz snad sa zadarilo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre