• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
cheerly, no vidis, aky bojovnik....tak nech je aj drobec taky :wink:
a to vazne? :grinning: :grinning: :grinning: sa ti sniva? no mne este nie....zatial :grinning:
14. sep 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani dufam,ze bude :dizzy_face:
no to fakt sa mi snivalo - este teraz mam pred ocami ako vyzerala :grinning:
14. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer ahoj a ako som vyzerala v tvojom sne?

ozaj ako si sa rozhodla ohladom toho doktora?
14. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka no uplne inak ako na fotke :grinning: no v stredu si mam ist po tehu knizku a uvidim,ci mi sam zacne rozpravat co ma caka - kedy ake vysetrenia a tak,ale viem,ze teraz najblizsie by som mala ist na ten NT skrining chrbtice a potom na 3D..ale do konca tehu u neho urcite nezostanem,ked pojdem do blavy na 3D,tak sa skusim opytat toho dr.,co si mi pisala :wink:
14. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer - dik, ak sa dostanem niekedy na vas smer, urcite pojdem pozriet. mate aj pre male deticky? brat cakaju teraz v novembri babo, tak by bol vyteseny :grinning:
14. sep 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz varim pecenky a ryzu,uz som hladna,zatial som mala len nizkotucny jogurt a potom si dam druhe,pobede len nieco lahke,vecer uz nic,ale za to sa nalievam vodou a cajom

chyba mi moj maly chrobacik :frowning2:
14. sep 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa mame aj bodynka aj tricenka aj pre uplne novorodencov - su 0-3,3-6,6-9,9-12,12-18,18-24mes. :wink: len ti neviem zarucit,ci tam prave budu vsetky velkosti (mozno sa zrovna ta,co budes chciet predtym preda :unamused: ).ale mozes si pozriet aj stranku - www.formulastore.sk - tam je vsetok tovar :wink: a da sa aj objednat,keby nebola velkost,aku chces :slight_smile:
14. sep 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer - dik, vecer pozriem. ved hadam sa nam nieco podari zohnat, nejaku velkost urcite budete mat. nemusi to byt hned od narodenia, brat sa bude tesit aj neskor :grinning:
14. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - dnes uz spite v skolke? danielko dnes ostava 1x. som zvedava, ako to zvladne.
narobila si mi tu chutky, som hladnaaaa. vybehnem si kupit aspon bagetu. a potrebujem ist do lekarne kupit detske leukoplasty nasmu marodovi - vcera spadol a rozrazil si dlane, tak chodi a lutuje sa :dizzy_face:
14. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - na co ty hned myslis? :grinning: mam tam zaznacene citlive prsia, unavu, bolest hlavy, bolest krizov, nevolnost + dnes caste behanie na wc. to vsetko moze byt aj PMS, tak uvidime. zatial to beriem sportovo, uvidim zajtra rano, ci sa pripojim k junovkam.
14. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ty vole,to su priznaky,len cakat a cakat treba

no maly je dnes prvy krat do 15:00 zatial mi nevolali,ja som chcela ist do obchodu ale mam dalej banku a nechce sa mi peso,vonku je take blbe pocasie ze by som spala a uz mi doprali 2 pracky a stale to nemam vyvesane,je to vo vandli,ale uz som dovarila
14. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - nas bude asi az do 16:30, skor ho nemam sancu vybrat :frowning2: dufam, ze nebude posledny. a aj to mozem byt rada, ze mozem o stvrtej vypadnut z roboty. v byvalej robote by to nehrozilo.
ja som este stale nebola na tom obede. priserne sa mi nechce. vsetko ma boli, najradsej by som si lahla a spala. to bude asi tym pocasim. od rana len zivam a zivam. este ze tu nikto okrem mna nie je :slight_smile:

ja to zatial neberiem ako priznaky. len to dnesne behanie na wc-ko sa mi nezda, to bezne nezvyknem. niekedy za cely den nejdem, az ked idem domov a dnes som bola uz 4x :confused: no som fakt zvedava, co bude zajtra, aka bude teplota. do soboty to hadam uz vydrzim (ak nepride mrcha mrchata).
14. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa....juuuj,prajem nech to su tehu a nie PMS priznaky.... :wink:
groka....ty sikula...ja tiez stihla dve pracky oprat...no varit nevladzem..mi je straaaaaaaaasne blbo :frowning2:
14. sep 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja musim ist vyvesat to pradlo a baby ja to potom vidim na takeho aspon 45 minutoveho slofika,ledva mam oci otvorene
14. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - dik :dizzy_face: ja to radsej nechcem riesit, aby som potom nebola moc sklamana. co teda budem aj tak, ked mrcha dorazi, ze ano :confounded:
14. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - slofika v dobrom zavidim. aj ja by som hned sla. tak dobru noc :grinning:
14. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. hlasim prichod z obeda.
2. hlasim - prepadli ma partizani (zatial len spinavi :wink: )
3. hlasim, ze tym padom nadej presla s komy do... smrti :confused: :angry: :pensive:
:slight_smile: a hor sa do dalsieho cyklu. ved jun je tiez pekny mesiac :wink:
14. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a z coho ti je zle? :confused: ja akurat obedujem ale tempom jednu lyzicku za 2minuty :sweat_smile: a cakam,kym dopere pracka...mm si isiel pospat,vecer ide do nocnej,tak neviem,ci nezalahnem k nemu,ked si vsetko dorobim :grinning:
14. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - aspon to beries sportovo :slight_smile: ale aj tak mi to je luto :frowning2:
14. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa nic ine mi neostava. a zatial sa nesnazime tak dlho, aby som bola zufala... tesim sa ako to tebe vyjde :wink:
14. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule teraz bolo v reklame na pro7 ze je novy test ktory ukaze aj v krotom tyzdni si,vola sa to clearblue:slight_smile: a nejake nove tehulienky:?:slight_smile:
14. sep 2009 o 13:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tak som vas prisla mrknut tak na skok som strasne unavena musim upratovat komplet cely byt a hadam aj okna umyt treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom ma caka zehlenie varit varim no smrdi mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: bleeeeee zaludok boli priserne , hlava sa mi toci tak pijem vodu na ktoru nemmam chut a potom ma napina :pensive: no musim mat v sebe tekutiny :wink: najradsej by som si lahla a spala no viem ze ak to spravim tak vsetko zacne od znova :grinning: je to hrozne obdobie no stoji to za to :grinning: :grinning: :grinning: cherlady a inak aj ja takym tempom jedavam :slight_smile:
14. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka no takmpokial ten test dojde na slovensko ja uz aj porodim :grinning:
14. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je aj ovulacny test to ma taky monitor,neviem presne ako to funguje,ale vyzera to dobreee

bris:( chudatko toto je to najhorsie ze je ti zle a musis sa premoct:( skus ten emesin to je proti nevolnostiam v tehu,mne to pomaha
14. sep 2009 o 13:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no potom ma pocit,ze cely den ine nerobim,len jem :grinning: no idem rychlo do mesta,uz pred tyzdnom som si mala vyzdvihnut sveter - pokazil sa mi na nom zips :sweat_smile: a este pojdem do drogerky,jaaaj,to zas bude ucet :grinning:
14. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no tebe to uz testovanie moze byt jedno nie :grinning: ja som sa inak rozhodla mat ddruhe dost neskor,si neviem predstavit ze by mi bolo takto zle a musela by som varit a upratovat a este aj o maleho sa starat:(((((
14. sep 2009 o 13:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj kocky, bris...toto jedenie tiez poznam :grinning:
a cheerly..i crevna chripka....
minka dik za radu, idem pozriet :confused:
14. sep 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris - to mi je luto :frowning2: tak nech to rychlo prejde!
14. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - ja viem, clovek si nepomoze. ale aj tak to nasere :angry:
14. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka - ja som ich videla na ebay. u nas tusim clearblue vobec ani nemaju :unamused:
14. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok