Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
17. sep 2009

sisa ty nas natahujes jak gumu na trenkach 😉 😉

nadenkaaa
17. sep 2009

a kde je dzou ?tusim snazilkuje vo velkom hm? 😀

cheerlady
17. sep 2009

nadi,no zrovna dnes odkedy som dosla z roboty,tak rozmyslam,ci dnes este navstivim misu alebo ne 😝 a mm mi uz 2hodiny nosi z obchodu chleba 😠 no ved aj ja budem mat zachvilu take,lebo v nedelu alebo v pondelok si uz ideme pre kluce od domceka,jaaaaj,tak sa tesim! 😀

lucialen
17. sep 2009

Nadi uz si nam chybala ? 🙂
Dzou maju party, manzelove narodky tusim, ale urcite to este poisti 😀

nadenkaaa
17. sep 2009

tak to ti verim cheer a co sa tyak tych hnusnych nevolnosti ma to jedinu vyhodu ked ti je uplne blbo aspon vies ze mrnusik je ok 😅 a co sa tyka toho domceka to ti v dobrom zavidim 😉 my by sme tiez cheli stavat pozemok je len keby boli take zvysne prachy 😕 😉 😉 tak zatial aspon ten nas dvojizbak aj ked nastastie nemame ziadnu hypoteku alebo dlhy tak len tak postupne to davame dohromady ale je to beh na dlhu trat najma ak clovek vidi co vsetko by chcel 😅

janulka04
17. sep 2009

jeee, nadenka prisla....ja som este na chvilku kuknut prisla, mm visi niekde na dialnici, tak snad do pol hodinky je doma zo sluzobky

groka
17. sep 2009

ahojte

no dnes ten pohovor,nic moc,neponukaju ani minimalnu mzdu a je to len brigadne maju mi este volat,ale nevezmem to,bola by som blba

no ale dnes vecer mi volali o dalsiu pracu a ta vyzera lepsie,nebude sa pracovat 12 hodin ale 8 co mi vyhovuje kvoli malemu,takze zajtra na 13:00 idem na dalsi pohovor,je to ineho druhu praca,no teda iny sortiment aby som bola presnejsia

a s muzom sa zas vadime,baby odsudzujeme sa,nemame sa uz ani o com rozpravat

nadenkaaa
17. sep 2009

ale luci ved tu stale niekto je 😉 ale je mile to citat ze som vam chybala 🙂 potom je tazke hovorit si ze nechod na konika co tam budes robit zasa tam stvrdnes cely den 😉 😀 😀

groka
17. sep 2009

dnes som vypila 3 salky toho cajiku a 2 tabpetky listovky

baby papate 3 ci 2 krat denne ju?

groka
17. sep 2009

nadi ahoj moja a ty si kde bola????????

cheerlady
17. sep 2009

nadi no my sme si vzali hypo,lebo ak sme chceli vlastne,ine vychodisko nebolo 😒 ako oco zdedi po svojej mame byt,ale nebudem predsa cakat na dedenie,to by bolo ine svinstvo 😠 my sme zase chceli stavat,ale nemali sme kde 😒 teda mali - u nasich v zahrade,ale to by nebolo ono,hoci mm si s nimi vychadza vyborne 😉 no a nakoniec sme nasli dom,ktory nam vyhovoval aj cenovo,tak sme radi 🙂 to je super,ze nemate ziadne uvery,to sa cloveku hned lahsie dycha,hlavne v dnesnej dobe 🙂

nadenkaaa
17. sep 2009

janulka nadherne ciarocky blahozelam a tesim sa s tebou 😵 😵
groka ja mam pocit ze chlapi su fakt z marsu my na seba nakricime a potm je ticha domacnost 😔 😖

groka
17. sep 2009

nadi ale mna to uz nebavi,je to ako keby mal inu,ale viem ze nema taky "frajer"neni

nadenkaaa
17. sep 2009

groka akurat pisem ze uz sa snazim obmedzit konika 😉 lebo tu tvrdnem cely den 😅 😀 ale teraz vazne trochu prerabame kuchynu nebude to nic take exkluzivne ale aspon daco davame novu linku a vyberala osm obklady

janulka04
17. sep 2009

si zlaticko, nadi...ale este ma len doki caka, tak som zvedava...
veru, nemat hypoteky, to je sveta zit...my mame tiez,ale nastastie uz len na 5 rokov
a dzou dnes s polovickou oslavuje jeho narodeniny 😉

nadenkaaa
17. sep 2009

cheer dnes to ide elmi tazko bez uverov ved aj my mozme prerabat len do tej miery do kaej mame prachy kedze obaja sme zivnostnici a este mame aj malu firmu tak to ide tazko
groka u nas je zasa dost problem peniaze 😖 😖 hlavne ked ti meskaju faktury a tak a potom su to stresy a hadky a tak 😔 moj ma tiez inu 😒 😠 ...robotu(comp) ako mna uz som mu minule povedala ze ma takyto zivot nebavi ze pride domov a sadne zasa k pocitacu spavat chodi o 3 rano potm ho rano je problem prebrat a tak

lucialen
17. sep 2009

Groka, ja len 1tab denne acidoflan, mi povedali v lekarni 😉 Ale aj doki mi predpisala nejake a tie mam brat 2xdenne, tak vyber si 🙂

nadenkaaa
17. sep 2009

dzou si uziva tak nech sa pekne zadari nieco bud s pipikom alebo pipinkou o 9 mesiacov 😀 😉

nadenkaaa
17. sep 2009

bay ja beriem 1 denne podla mna to staci ved okrem toho ho este prijimam v klasickej strave 😉

lucialen
17. sep 2009

My to zase mame celkom fajn, lebo moj robi 2cele dni a potom 4volno. Takze sme spolu a aj si od seba oddychneme 🙂 Teda ja si oddychnem urcite a on sa tesi, ked idem do skoly 😀

nadenkaaa
17. sep 2009

v tomto je spolocna robota s mm tazka ze mi castokrat berieme robotu aj do postele 😒 😔

cheerlady
17. sep 2009

no kocky akoze toto je uz fakt sila! my mame susedu-nymfomanku.byva o 2poschodia vyssie a este k tomu krizom nad nami.no a ona teraz zase s niekym t.tka a tak pri tom vzdycha a huci jak keby to robila u nas na balkone!!! to ma zase cela bytovka sou,lebo my mame bytovku do tvaru U,takze ju pocuju z kazdej strany 😀 no ale takto moc to teda este nebolo! 😀

lucialen
17. sep 2009

Ale aj my sme v poslednom case podrazdenejsi, castejsie sa pochytime, ale hnevat sa nevieme, to len take kratke preventivne hadky 😀 Bez toho by bola nuda 😀

lucialen
17. sep 2009

Cheer, tak toto musi byt nejaky ... 😀 Ci ma staleho partnera? 😀 Ale aspon sa nenudite 😀 😀

lucialen
17. sep 2009

To zase priemerny vek na nasej ulici je 65rokov, takze toho sa mi nebojime 😀

nadenkaaa
17. sep 2009

cheer 😉 no mate prehlad o jej sexulanom zivote a uspokojovani jej intimnych potrieb 😀 😀 😀 ak by bola v svojom dome tak to je ok ale takto ked je to bytovka tak to je pocut strasne a hlavne v noci ked je vsade ticho 😅

janulka04
17. sep 2009

nadi...a vy takyto grupak? 😀 Ze robotu...no ale chape, ono je to tazke robit zivnost, mm s tym sekol a mame klud, ale vazne vravim
groka: to ma mrzi...
luci: my tak podobne, mm je cely den prec a doma je len na vikendy, takze to dame vzdy nejaky vylet a trosku ma vytoci, ale s nim sa neda hadat...a ani to neviem, takze do hodiny je po dusne 😀 😀 na co si kazit tie dva dni, no nie?

nadenkaaa
17. sep 2009

luci a co ty vies 65 ved to je pre niekoho ten najlepsi vek 😀 hlavne ked sa nahanaju po domove dochodcov dedkovia s babkami 😀 😀

lucialen
17. sep 2009

😀 😀 😀 😀 no ti vole, to si neviem predstavit 😀 😀 😀

nadenkaaa
17. sep 2009

janulka to nevies ze nam sa nenarodi babetko ale maly netbook 😉 😀 😀 lebo v posteli ja s notebookom on tiez a co z toho moze byt? 😉 maly netboocik 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre