Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
18. sep 2009

jani - no ponatahovala, svinucha jedna 😠 ale fakt je, ze som rada, ze uz vobec prisla. vsak mat 73 dnovy cyklus je uz o com??? 😕
ty ako? potapac poslucha?

janulka04
18. sep 2009

zatiall na pohodu, kebyze sa mi stale nechce spat a neboli ma maternica, ani neviem, ze som tehotna... 😀 to bude iste chlapec, nejak to citim v kostiach 😀 😀
siska, hlavne, ze dosla...nabuduce, nech sa neunuva.... 😉

michelle
18. sep 2009

sisa, je mi to luto, vyzerala si velmi nadejne ☹ ...tak teraz aspon drzim palceky, nech je tento cyklus normalne dlhy, teda skor normalne kratky... alebo este lepsie - 9 mesacny 😵 ...teraz nam to MUSI vyjst! 😎
junulka ty si zlata 🙂 ..aj vy ste mi chybali, aj ked som vas obcas prisla precitat... partizani pomaly odchadzaju, tak zacina dalsi cyklus snazenia. uvidiiiime ako skonci 🙂

sisa2
18. sep 2009

dakujem 😵 no ja tiez dufam, ze to uz vyjde. od januara ma to pomaly prestava bavit. i ked teraz ten dvojmesacny cyklus musim ratat len za mesiac snazenia.

jani - nech ti to vyjde podla priania!
michelle - teraz to uz vyjde, skratka musi! zohnala si teplomer na meranie BT?

janulka04
18. sep 2009

michelle, skonci to 9 mesiacmi cakania na babatko 😉

michelle
18. sep 2009

sisa, nezohnala. nikde ho nemaju, obvolala som aj zdravotne pomocky... chceli mi ho objednat,a le povedali, ze ani tam, kde objednavaju nemaju. na nete som nasla len v cechach, ale to s postovnym vyjde dost draho a potom v polsku, sice lacno, uz som ho aj objednala, ale odpisali mi, ze do zahranicia neposielaju. takze som to nechala tak... a dnes som zacala merat tym, co mam... tak nim aj dokoncim...
ano, teraz to proste vyjde. aj tebe, aj nadenke, aj peti.... budeme 4 septembrovky, ked augustovkam to vyslo len trom (ak si dobre pamatam) 🙂

michelle
18. sep 2009

janulka, verim tomu 🙂 ..ty sa citis, ako citam, dobre. to je fajn. dufam, ze ti to vydrzi 😎

dzou
18. sep 2009

bre ranko babenky .... groka prajem uspechy na pohovore...
sis no skoda 😒ale tak aspon ze uz mas tu mrchu, ale dufam, ze tento mesiac sa to u teba aspon trosku zmeni bud na kratsi, alebo veeeeeeeeeelmi dlhy 9 mesacny cyklus...
no ja dnes 😒 uz vobec neviem ze co, zase mi teplota trochu klesla 😠 ale v noci mi bolo dost zima a na tej stranke o merani som citala ze dokonca este aj to moze ovplyvnit teplotu...ale aj tak ak uz zajtra nevyskoci tak to je anovulak ☹ ☹ ale ak teda vyskoci tak si myslim ze ff oznaci ovu na ten 15dc uz som z toho zufala... rano ked som odmerala(uz som vazne rozmyslala ze ten teplotmer hodim do toho zachoda)som aj rozmyslala ze sa mozno na to bt vykaslem...sak kazde rano take nervy...ale zase ak bude anovulak tak by som mala zistit ci aj buduci cyklus 😒 ach jo no tu je ten moj graf tak neviem co si mam o tom mysliet....http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

michelle
18. sep 2009

dzou, podla mna, ak ti teplota este vydrzi min na tych 36,5 min 2 dni, tak ti oznaci ovu ne toho 15DC... drzim palceky...

dzou
18. sep 2009

dakujem michell...uz som z toho vazne na nervy 😠 ale tak uvidim no ze ako to pojde dalej....

janulka04
18. sep 2009

sisa: akoze chcela by som chlapca, kedze mam uz doma dve bambule....ale zase mat tri dcery, to je ako z rozpravky 😀 uvidime....
michelle: ja som tu nahanala ten teplomer vtedy, ked som ten stary tak nestastne zabila, sice len v jednej lekarni, ale tiez ho nemali...tak som zobrala taky dii obycajny za 3€, ma flexibilny koniec....tak som ho vydrhla poriadne..este sa zide, ale hladala som ten na BT aj na e-bayi....no nenasla... ☹ a uz kaslem aj na to, dufam, ze tebe tiez nebude uz onedlho treba merat....
....vlastne najidealnejsi stav bude, keby ste uz nemuseli merat ani jedna...iba pocitat...ale tt, nie BT 😉 😀

dzou
18. sep 2009

kam ste sa vsetky stratili 😕 co ste sa ma zlakli?

janulka04
18. sep 2009

inac, dzou, aka bola oslava?

dzou
18. sep 2009

tak v poho nic extra 😀 ale teda suseda mu urobila taky kolac-torta aj sme mu spievali happy birthday 😀 aj sviecky sfukol tak sme sa rehotali...ale tak nepili sme vela sak mm dnes pracuje 😀
a co ty ako sa mas?dobre?

groka
18. sep 2009

sisa ano dava sa do 5 mesiaca tehotnosti a na to co som ti pisala uz vysie,ani ja som nevedela ze aj na to,ale uz viem

michelle
18. sep 2009

janulka, drzim palceky na chlapceka 😉
groka, ty si kde zohnala teplomer na meranie BT? poraad...

janulka04
18. sep 2009

ja v pohode, prave hladam na nete nejake pekne krstne mena
michelle: dakujem, si poklad
ozaj, mna by tiez zaujimalo, ale cisto teoreticky, kde sa da kupit ten teplomer 😕

groka
18. sep 2009

michell ja mam klasiku ortutovy,ten je moj,maly ma svoj digitalny a muz si nemeriava teplotu nikdy 😀

lucialen
18. sep 2009

Ahojte, tak uz som skraslena v tom opacnom zmysle 😒
Dzou, ale minuly mesiac si mala ovulku az 20C, nie? Takze este moze prist v najblizsich dnoch 😉
Xeni, to akoze mohol prasknut predcasne? Mne praskol asi po tom, ako som bola u lekarky 😒

dzou
18. sep 2009

my sme akurat tie mena rozoberali vcera na tej oslave, lebo ten nas sused ked sa mal narodit tak si do poslednej chvile jeho rodicia mysleli ze bude dievca a cceli mu dat meno Fontessa 😀 tk sme sa nasmiali, on hovoril ze asi ked to pocul v brusku tak si radsej povedal ze musi byt chlapec 😀
no ja chcem toho Adama ale mm s tym nechce suhlasi lebo ze je to meno z biblie a on to mooooc nemusiiii

janulka04
18. sep 2009

ja mam teraz pocit, ze sa mi ziadne nepaci, mm chce dceru Veroniku, ale to meno sa zase nepaci mne, ja by som chcela Stellu a chlapca....neviem ako pomenujeme....a idem von, lebo mi hrabe uz 😀 😀 😀

janulka04
18. sep 2009

a paci sa mi teda Simon,a le s makcanom, no a tu by bol aj tak Simon bez makcana, takze nehrozi, este ma napadol Damian...no ved sa uvidi

dzou
18. sep 2009

aj ja dnes este taham jeden film z netu a potom notas vypnen asi nadlhsie lebo mi uz tiez hrabe, aj furt cumim na ten moj graf ako keby sa tam ta ovula mala vyznacit sama 😀 momentalne som v takom rozpolozeni ze hlavne dufam, ze bude ovu aj ked tehotna nebudem, ale aspon aby som vedela ze fungujem normalne...
no a meno pre dceru asi nakoniec vyhraje ta Klara sa mi to paci uz straaaaaaaaaaasne dlho a v podstate aj ked vymyslim nieco ine vzdy aj tak skoncim pri tej Klare, tak jej aspon potom budem moct spievat tu pesnicku od Chinasky Klara 😀

nadenkaaa
18. sep 2009

ahojte kocenky 😉 tusim su tu zasa na pretrase mena 😀
sisa co mii ine ostava len s vervou do dalsieho kola 😉 ma mrzi ze tebe prisla mrcha ale asspon uz ta nenatahuje a hadam sa to da do poriadku lebo taky dlhy cyklus to tiez nie je dobre hlavne pri snazeni o babetko 🙂 ale dufam ze sa nam t o v septembri podari tebe michele groke dzou kkatke ,katy 1979,mne 😉 len lucka si bude musiet pockat do dalsieho cyklu 😔

dzou
18. sep 2009

ahoj nadi 😉 no ja dufam, ze september bude veeeeeeeeeelmi plodny pre vsetky z nas 😉
no co kedy zacinas merat?ja som teraz uz tak v strede 17dc

nadenkaaa
18. sep 2009

vidim to tak ze zasa bude cca o 22 dni viacero z nas natiahnutych ako guma na trenkach 😀 😀
baby momentalne som vypratala nasu staru linku otras co clovek tam vselico naskladuje mame to tu ako po vybuchu hrozne 😝 😖 a zajtra mozme pracovat na novej skladat a tak 😒

nadenkaaa
18. sep 2009

dzou podla mna si mala ovu v ten 15 den ten ff je teraz z toho zmeteny kedze si meriavala aj v ine hodiny 😅

nadenkaaa
18. sep 2009

dzou ja som dnes 5 dc zacnem tak od toho 9dc nech mam trochu pauzu a nemusim stavat,merat a tak podobne 😅

nadenkaaa
18. sep 2009

este som zabudla na rodosbb nech sa jej podari v septembri budeme velka parta hic 😀 😀

dzou
18. sep 2009

hej hej ten ff to ma trosku zmetene no rozhodujuci bude zajtrasok tak sa uz neviem dockat 😉
joj inac presne viem o com hovoris...my sme prerabali dom tak v marci... a celu podlahu sme menili kompelet, lebo sme davali pod nu izolaciu, pretoze v uk asi nevedia ze co to je tak som celuuu kuchynu mala tyzden vonku pod pristreskom(nedavali sme novu, lebo vyzerala celkom dobre len pracovnu dosku sme menili)a tyyyych veciiii co som tam mala to bol inaksi zabujak tyzden sme boli o parkoch a fastfoode sak som aj vtedy pribrala jak svina, ale stalo to za to teraz to vyzera super 😵 😵 😵 a tak ako to chceme my 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre