Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
18. sep 2009

luci, dakujem 🙂 ..to je vec vkusu... dolezite je, aby sa clovek v tom byte citil dobre... a ja, teda my sa teda citime 😎

michelle
18. sep 2009

nadi viem kde, v tom obchode pri klzisku, ze? aj ja som to tam chodila obdivovat... ale tentoraz asi uz aj kupim, ak vyjdu peniazky 😎

dzou
18. sep 2009

no ja by som chcela komplet novy stromcek, taky husty aj so siskami na nom a zabudovanymi svetlami(neviem ako to mam napisat)ale tiez kedze je nasa situacia taka aka je...posatci aj stary 😉 ja mam klasicky cervenozlatu vyzdobu..som chcela tento rok striebornu...ale tak ako som uz pisala vyssie neda saaaa

nadenkaaa
18. sep 2009

presne michelle 😉
ideme teraz s mm do keramiky soukup kvoli tom obkladu drzte palce 😀 nech tam este volaco zasa nezbadam a nezmenim 😀 😀 co by zo mna vyvstalo 😉 😉

dzou
18. sep 2009

tak drzime palce nadi 😉 😵

nadenkaaa
18. sep 2009

potom dam vediet papa 😉

dzou
18. sep 2009

ok 😀 pa

michelle
18. sep 2009

aj ja sa lucim, idem, nadi vyber pekne
papate 🙂

dzou
18. sep 2009

ja tu ostavam ak sa niekto vraaaaaaaaatiiiiiiiiiii 😉

dzou
18. sep 2009

halo halo je tu niekto?sa volajako uz nudiiiim

xena323
18. sep 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuu dzou
luci,ano doki ho vidella ked bol este maly a potom uz prasknuty...

xena323
18. sep 2009

dzou..........

dzou
18. sep 2009

som tu len som kukala fotoalbumy, kedze som si myslela ze tu nikto nie je, takze uz mas po ovu?kolko dpo?

dzou
18. sep 2009

no inac neviem ci sa mi nepokazila nabijacka na mojom notebooku teraz mam mm ale dufam ,ze budem moct pouzit nabijacku jeho lebo ff mam na svojom a neviem heslo 😕

xena323
18. sep 2009

jaaaaaaaj....ja som 21DC a pravdepodobne 6DPO,a dnes som sa dozvedela ze sa nam skomplikovala financna situacia,a ak nenajdeme nejake riesenie,budem sa asi modlit aby som tehu nebola...som z toho smutna ale bohuzial...a mozno este nieco vymyslime...ja sa nerada vzdavam kym nemam preverene vsetky moznosti...

xena323
18. sep 2009

a ty ako sa citis?

sharmana
18. sep 2009

ahojte snažilky a tehulky....
tak hlásim svoju dnešnú návštevu polikliniky v ružinove... no sestricka je tam úplne super, konkretne na klin. ambulancii, lekari sa tam menia, bola tam nejaka lekarka, ale neviem ako sa volala, tá sa čudovala, že čo ten môj lekar, prečo mi nevzal krv a že čo aká cysta, že to je normálne a že to špinenie je tiež normálne.., tak ma poslala na ultrazvuk, tam mi potvrdili len tu cystu a tehu tiež, ale že je skoro ešte prognozovat, ako sa to bude vyvijat..., tak mi vzali aj krv a v utorok idem znovu... takže som sa ukludnila.. teraz sa už len modlim, nech babo rastie, lebo ked som videla na tom sone tu malilinku dutinku 🙂

xena323
18. sep 2009

neboj sharmana,moja kamoska tiez ma cystu a je tehu pomaly bude rodit...

dzou
18. sep 2009

no sakmy sme tomali tak isto mm stratil pracu ja robim len 3 dni...ale on uz asi mesiac 'podnika's kamosom-susedom tak to zatial ide celkom dobre,tak som si snazilkovanie uhajila 😀 tiez mm to najprv vsetko chcel riesit este s horucou hlavou... ale uz sme to nejak ustalili tak v poho..drzim palce aby aj vy 😉
no ja som 17DC dnes teplota trochu klesla 😒 ale bolo mi dost zima v noci... ale teraz som mala uz uplne kremovy vytok tak si myslim ze som mala tu ovu na 15DC tak zajtra uvidim...tak ak som 2DPO

dzou
18. sep 2009

nooo tak som rada sharmi ze si kludnejsia, vidis niekedy staci len lepsi pristup lekara a clovek ma hned lepsi pocit, no uz ti aj povedali z v ktorom tt si?

xena323
18. sep 2009

ja si myslim ze ovu si mala podla toho grafiku,skoda ze nemozes navstivit nejakeho dokiho co by ti urobil folikulometriu,aby si mala istotu,lebo niekedy ovulka moze byt len folik tak nedorastie a praskne skor...alebo si aspon kup ovu testy...ale myslim ze popri vasom snazeni ak je vajko dozrete urcite neuniklo...a co mm,ma spermijky ok?vies ja som rozvedena a mam 2deti a priatel 1,a mame dost splatok na krku,tak neviem,keby sme prisli o moj prijem...necham si to prejst hlavou...

sharmana
18. sep 2009

dzou. vlastne ani nejak nerozoberala v ktorom som tt, lebo oni neradi takto na začiatku.. a ona ani nevidela ten ultrazvuk a ani ma nevyšetrovala, lebo ma len poslala na ultrazvuk a ked som sa vratila, tak som sa rozpravala len so sestrickou, ta mi vzala krv a povedala, aby som dosla na opakovanu krv a uzv v utorok...
ale medzi rečou povedala dr. že v piatom tyzdni ešte nie je nič vidiet... lebo len nedavno doslo vajko do maternice...
ale logicky podla ms ked ratam tak v sobotu mam dokonceny 5tt...

janulka04
18. sep 2009

hlasim prichod, tak ja som zase poobedie prespala a styri hodiny...som k.o.
nadi: teda, ty si sikulka a ten motiv sa mi paci, ja kvetinky milujem, je to velmi krasny motiv obkladaciek
cheerly: aj ja si myslim, ze tym, ze s nim nepojdes, ho nepotrestas, i ked, asi uz neskoro radit...veru baby, chlapi rozmyslaju uplne inac a co my berieme ako krivdu najvacsiu, oni neberu vobec, ze by urobili nieco zle...podla mna je to tak aj s tvojim mangelom...proste on to berie inak
sharmi: no vidis,mam radost
michelle: tiez som nakukla a bytik mas fajn

lucialen
18. sep 2009

Ahojte, aj ja som uz tu 🙂

sharmana
18. sep 2009

dnes je tu nejako mrtvo, kde ste všetky? 🙂
ahoj jani, ja som tiež unavena, lebo o pol desiatej už zhasínam telku, čo u mna nie je zvykom, my bývame s mm vždy ale do 11tej hore...

spanihelka
18. sep 2009

Ahojte kočky, ak budete mať čas, tak si prečítajte o tejto metóde http://www.rodina.cz/clanek3050.htm
my už ideme do štvrtého kola, tak uvidíme 😕

nadenkaaa
18. sep 2009

ahojte uz som s5 obklad vybraty rako botanica 😉 a uz mam vybraty aj kamen do obyvacky 😀 😀
http://www.chelsea.sk/referencie/versailles/

nadenkaaa
18. sep 2009

bude tento:Versailles 50 235 alebo 50 654 😉 😉
sharmi tieto prve tyzdne sa ani neoplati ist k lekarovi lebo oni este nic nevidia max. tak zvysenu sliznicu 😅

sharmana
18. sep 2009

nadi. aj mne sa pacia tie obklady, do obyvacky chcem na jednu stenu... kde je ta predajna?

lucialen
18. sep 2009

Sharmi, tak dobre ze ta ukludnili, ti lekari hned vedia vystresovat 😉
Xeni, podla mna, jej sa to uz zdalo neskoro 20DC na ovulku, tak mi to tak povedala, ale tiez mi nic nevysvetlila 😒
Ved jej ukazem, ked otehotniem tento mesiac 😀 Ale nie, cakam mrchu, dufam, ze uz coskoro, dnes som 24DC 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre