Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
18. sep 2009

teda, nadi, ty si sikula...takze ako dopadol ten vyber?
spani: ten link som uz sem davala aj ja asi dvakrat, naposled tusim vcera, alebo predvcerom 😉

nadenkaaa
18. sep 2009

sharmi v prievidzi ale maju aj v ba pozri kontakt na tej stranke

sharmana
18. sep 2009

super, pozrela som, sice ma ten kamen este cas, lebo ešte sme nezhodili omietky v obyvacke, ale musím už vediet, ako to bude vyzerat...
fuh, tak zas nas caka dalsia vlna rekonštrukcie, teraz cakame na vyjadrenie od statika a ideme zväčšovat kupelnu...

lucialen
18. sep 2009

Nadi pekne su tie kamene, mi ideme teraz obkladat vonku okolo dveri, ale chceme aj krb, lebo je na nom len stierka a cele sa to spini od dymu. Boli sme v Prievidzi, maju dobry vyber, ale nakoniec sme objednali v Mercury market, tam bol tiez dobry vyber a lacnejsie 🙂

nadenkaaa
18. sep 2009

mate v prievidzi mercury market? inak aj my budeme mat asi lebo sa tu v za nieco stavia a je tam putac tak uvidime ono ten kamen nie je lacna zalezitost to je tak 1200sk za meter stvorcovy

lucialen
18. sep 2009

Nie v Prievidzi nie je, mi sme boli v BB 😉 Nie je to najlacnejsie, my sme objednali za 650sk m stvorcovy

sharmana
18. sep 2009

aj tu v ba je mercury market, tak pozriem aj tam... už sme tam síce raz boli, ale vtedy som pozerala obklady... 🙂
baby ja už aj prestávam vnímat, že som tehu, ked som sa to dozvedela, tak som všetko cítila, bolo to aj kvôli tomu, že som mala bolest v podbrusku a celkovo ten sok... a dnes.. fakt pár krát som aj zabudla, že tehu som...

dzou
18. sep 2009

ahojte 😀 sorry ze som sa tak vyparila, ale blbne mi ta nabijacka na notase...kablik hned pri tom ciciku co sa mi prelomil 😒 tak som ho akurat lepila...no a potom prisiel mm ze zjtra pridu jeho rodicia 🙄 🙄 tak sme sa hned povadili ze co mam varit, oni si aj tak daco prinesu, lvzdy to tak robia ze jeho mama daco navari, lebo moja kuchyna im nie je dost dobra...takze mam uz pokazeny cely vikend 😝 😝
tak aj zajtra sem len skocim rano hodim grafik a potom asi az v nedelu kedze tu budu aj spat 😝 😝

dzou
18. sep 2009

no chcea som napisat ze kablik hned pri tom ciciku co sa strka do notasa sa mi prelomil 😀 a notas uz nevydrzi bez nabijacky asi ani 5min...uz ma svoje odzite 😅

janulka04
18. sep 2009

dzou, chuda....tak ten vikend nejako prezi, kropackovanie asi nehrozi 😀 😀 , ale miesali ste dost, pevne nervy hlavne....ja mala taku byvalu svokru, podla nej sa aj horor dal natocit 😀 , terajsia je suprova, takze si nestazujem....

dzou
18. sep 2009

nooo kropackovanie tazko 🙄 ale tak co uz ... hlavne ze tu neboli skor 😉 no aj tak... uz teraz som z toho na nervy ja to tak neznasam ked sa mam snimi stretnut boze preco aj oni musia byvat v uk 😠

lucialen
18. sep 2009

Sharmi, moja kamaratka je v 5tom mesiaci a tiez sa este neciti tehotna. Oni este nevyberaju mena, nic pre babo nekupuju, vobec sa necitia ze za chvilu budu rodicmi 🙂 Pre mna zvlastne v 5tom mesiaci 😒
A pri tych obavach o cyste a miome si aj zabudla, ze si tehu, to je normalne 😉

dzou
18. sep 2009

no u tych jeho je horsi otec...velmii tazky pripad...my ako sa podla znameni vobec nemame o com porozpravat dokonca aj podla cinskeho my dvaja sa proste neznasame a to doslova 😵

janulka04
18. sep 2009

dzou....to mas teda dobre, ze mas svokrus nablizku....ja som sa jej zbavila, ked som zdrhla za mojim, ale ako vravim, moja je fajn 😉
luci: to vazne? 5 mesiac a nic to s nimi nerobi? 😕 😲

lucialen
18. sep 2009

Dzou, tak to mas fakt dosr..ty vikend 😠

janulka04
18. sep 2009

mna by teda vytocilo, ze si ku mne niekto donesie vlastnu varu....teda, pochopila by som nejaky kolac...ale varu? To nech si donesie aj pribor a taniere a aj postel 😠

dzou
18. sep 2009

no jani ale v zime vzdy idu na svk 😀 tak aspon vtedy je klud...ja sa uz neviem dockat kedy sa vratia na svk natrvalo 😵
luci tak tomu ver 😠
a vy ako budete vukemdovat...nech mozem zavidiet 😉

janulka04
18. sep 2009

no a my zajtra ideme na ten novy bytik kuknut, ze vraj sa uvolni mozno aj skor, zatial tam bol iba mm, tak musim aj ja radsej ho skuknut, pre istotu...
a v nedelu mam stretko pracovneho razu, tak drzte paluchy 😀

cheerlady
18. sep 2009

ahojte,tak som spat.prechadzka bola,ale nic extra,tvaril sa akoze nic,no ale ani mi nedal ruku - a to si vsimla aj moja mama,ked sme s nou chvilu boli a mi hovorila,ze co sa nechytime za ruky,ze ved kazdy kto nas stretne sa bude pytat ako mladomanzelia a my sme vedla seba isli ako cudzi... ☹ ako bavili sme sa normalne,ale nakoniec zase vznikla hadka,urazil sa a isiel celu cestu domov asi 50m predomnou...akoze uz na to nemam slov a nemam ani chut sa tym zaoberat,snad sa to nejak vyriesi...najhorsie je,ze zajtra sme chceli ist oznamit nasim "novinku",no ale uz to vidim,ze to zase padne...a vecer sme sa mali ist zase prejst s nasimi a ked sa bude chovat ako dnes,tak radsej ani nepojdem,lebo viem,ze nasi budu z toho len smutni,ich to dost trapi,ked sa pred nimi pochytime a vela krat to aj vycitia,ze nieco nie je ok...ozaj ale predtym ako sme isli von sme sa normalne bavili a mal nejaky telefonat a povedal mi,ze to mu volal jeden za fenku retrievera,ze mi ju chce kupit,ked uz budeme mat dom - ja mam totiz u nasich tiez retrievera a jemu sa ta rasa velmi paci...tak som sa potesila,no ale teraz je opat ticha domacnost 😒

nadi tie kamenne obklady chceme aj my - na vonkajsok domu dole taky pas a potom okolo okien,no a este chcem dat nejaky pas do obyvacky 🙂 je to super,aj krstna si to teraz dala a v kombinacii so zelenkavou stenou 🙂

sharmi no to su dobre spravy,vidis kolko zavisi od lekara 😉

jani mas pravdu,oni su fakt z inej planety.. 😖

lucialen
18. sep 2009

Ja to tiez nechapem Jani 😕 Ja som vo stvrtok isla natesena s dekou pre mimi za 0,65, sme sa stretli, tak som povedala co som kupila, ze nech ide mrknut a ona ze ide si pozriet nejake tricka pre seba 😒 Fakt este nic nekupili ani nemaju foto mimi, idu az teraz utorok a to im aj povedia co by to malo byt
No, vsetci sme iny, ja ani tehu nie som, a uz mam nejake handry, vybraty kocik aj mena 😀

dzou
18. sep 2009

no jani to si vystihla, lebo jeho otec keby mohol tak presne to by urobil... si mysli ze ja som nejaka humusacka alebo co 🙄 oni aj tak sem neradi chodia..chceli aby sme prisli my, ale my nemame na to cas ani peniaze aby sme tam furt za nimi lozili...no a teda nechceli prist...tak som povedala drahemu ze ked bde baby nech pekne zabudnu ze my tu budu nasackovany kazdy tyzden ze budu chciet vidiet vnuca...aj tak verim, ze jeho foter vypoti, ze ci si je mm isty ze je jeho 🤐 no on je fakt idiot..nemam slov niekedy...

dzou
18. sep 2009

cheerr ☹ tak to mi je luto a vasi teda este nevedia ze si tehu? ono kazdy vztah dakedy zaskripe...skoda ze akurat teraz...mozno je z toho trochu vylakany cerstvy zenac a zachvilu ocino...chlapi su v tomto cudny najprv chcu a potom sa zrzu zlaknu 😒

dzou
18. sep 2009

jani a dzrim paluchy na nedelu... a aky velky bytik?joj tak budem zavidiet ja by som robila hocico kebyze by neprisli 😅

cheerlady
18. sep 2009

dzou nevedia,lebo ocino je teraz uz 3.tyzden na lieceni,ale zajtra dojde na weekend,tak sme chceli zajtra..lenze mm pride z prace o siedmej vecer a to uz je neskoro na zacinanie takej "temy",lebo nasi sa chystaju vecer na vinobranie 😒 no ved uvidim,ale ako hovorim,na 90% im to nepovieme ani zajtra 😒 nechapem preco by mal byt vylakany,ked mi usi pilil za babatko uz vyse roka 😖 aj svadbu sme si spravili preto,ze sme chceli,tak ja fakt neviem... 🙄
jani drzim palce 😉 inak my by sme mali dostat kluce od domu uz v nedelu vecer 😀

idem babule,lahnem si k nemu a uvidim,ci zacne nejaku debatu alebo co... 😔
tak bru nocku vsetkym 😵

janulka04
18. sep 2009

No ja veru dzou neviem, lebo s mm sa vidime len vecer, nez zalahne, rano o 5 uz ho neni...preto tam idem pozriet aj ja...
luci: veru, ja uz by som tiez najradsej nakupovala, ale tak cakam kym to lekar nepotvrdi...ved to je take prave mamickovanie a tatinkovanie, ze ides do obchodu a nekukas sprostosti pre seba, ale zbadas pidi topanky a zmenis hlas a na drahu polovicku: ze, ahaa, ake je to podarene....a najradsej by si hned jedny kupila 😀 😀
sharmi: ber to tak, ze mate krizu...obcas je v kazdom vztahu, no vidis, ze aspon sa snzil naviazat konverzaciu s tym hafanom...ono ked je ticha domacnost, tazko sa hladaju slova ako znovu zacat....

dzou
18. sep 2009

cheer ...chlapi su cudni vies niekedy nieco strasne chcu a ked to maju tak si to nevedia vazit 😔 ale tak dufam, ze sa coskoro pomerite 😉 a vsetko bude tak ako si predstavujes 🙂 tak bru nocku

janulka04
18. sep 2009

cheerly, dobra taktika, pomojenkat a rozobrat to...hlavne v klude, mysli na caparta
😉 😉

dzou
18. sep 2009

jani no ani ja nechapem ako mozu nic nekupovat pre mimi ked je v 5. mesiaci 😅 a vlastne sa celkom tvarit ako keby sa nic nedialo, no aspon naozaj vidno ze kazda sme ina 😵

nadenkaaa
18. sep 2009

cheeer drzim palceky nech to nejako dobre dopadne ale snad sa ten tvoj umudri mozno je teraz z toho spadu v soku tak sa chova divne 😕
luci inak to o tom babe a kupovani no neviem ci sa to da vydrzat nic nekupit ked je vsade dokookola vela krasnych veciciek 😵
dzou ti nezavidim ten vikend ale snad to vydrzis a mozno to nakoniec nebude az take zle 😉
jani drzim prsty na nedelu
bris je niekde na cestach necestach dufam ze sa opatruje 😉
kde je sisa?zapadla s danielkom? 😀

dzou
18. sep 2009

nadi...kazda ich navsteva je rovnaka....hrozna a kd zvrem zanimi dvere tak az do Londyna je pocut ten kamen co mi spadne jak sa mi ulavi 😀
nooo bris uz este stale cestuje 😝 nezavidim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre