• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
no tak to vies pre maminy nie jen ijaka nevesta dost dobra pre ich synov :wink: :grinning:
dufam ze to bris nejako dobre zvlada a nema tie nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako som uz pisala to ani nie mamina..ale jeho foter....
a inac tie kamene si vybala moooooooc pekneeee :wink:
18. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo, dakujem, budem to potrebovat, lebo tu sa tlacime v dvojizbaku...to bol predtym muzov bytik tu...nejako sa nam stale nedarilo zohnat nieco...tak uz dufam konecne to vyjde
18. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa lucim na dnes mm uz nadava ze furt len cumim do notasa( akokeby on nie :wink: )tak sa majte kraaaaaasne a bru nocku
18. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti nezavidim ja mam svokrovcov uplne v pohode a praveze svokor podla mojho mm je do mna zalubeny :grinning: lebo vraj zo ziadnou sa hned od zaciatku ako ma tam prvy krat priviedol tolko nerozpraval -vraj tie predosle dost ignoroval a so mnou hned rozpraval ako stari kamarati :wink: :grinning:
18. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani veriiiiiiiiiiiiime ze bude lepsie :wink: a pojdete do vacsieho :wink: aj s mrnuskom v brusku :wink: :dizzy_face:
18. sep 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm prisiel brat ku nam na navstevu respektive je to moj svagor a co tam ja s nimi budem rozoberat tie pocitace :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak tak osm radsej tu :wink:
18. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem nadiii....
ja mam taku svokricku, fakt je zlata a uz to aj vidim, ako sa bude zase tesit babatenku...ona praveze este mne vzdy, ze ci poslucha a ked ne, mam mu jednu struhnut aj za nu....a svokor, on malo rozprava, ale co povie ma aj hlavu a patu...a moji rodicia si s muzom potykali a hovoria si vsetci menom... :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to aj u nas moja svokra mi tiez vela krat povedala ze nadi len mi povedz ja to s nim vybavim aj ked by som mu mala dat poza usi :grinning: :grinning: takze ja mma zlatych svokrovcov chvalabohu :wink:
18. sep 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja uz off zajtra od rana bude frmol budeme skladat linku pridu moji rodicia takze zajtra nepridem dobru nocku :wink:
18. sep 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: Dnes som nasla //, vo sne :grinning: A tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6
Prajem pekny vikend :slight_smile:
19. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci: :grinning: :grinning: ale v prvy moment sa potesila...nez mi to doslo....tak nech sa sny cim skor vyplnia...aspon tento teda
19. sep 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, to sa mi sniva vzdy pred koncom cyklu, ked uz chcem testovat :grinning:
19. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to mas Luci dobre sny...ty dve ciarky, nadenke sa o bababtenkach sniva...a mne len sprostosti same, bez hlavy a paty
19. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som si radsej napamatala take sny, potom si nahovaram ze je to nejake znamenie a mam ist testovat :grinning:
Ale pred tromi dnami ma celu noc nahanali, som sa skryvala a ma chceli zabit :grinning: Tiez to nieje vzdy ruzove :grinning:
19. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre raaaaanko :grinning: tak konecne ziaden anovuklak sa nekonal http://www.fertilityfriend.com/home/297b92
a inac ako mrtvo tu vcera bolo...
19. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, tak gratulujem k ovulke :dizzy_face:
19. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no supiiis, dzou :wink:
luci: mne sa preve take sado maso snivavaju a potom este aj take, nad ktorymi ked sa zamyslis, zistis, ze cista somarina, nerealna....
19. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikiiii :dizzy_face: teraz uz len cakat ze ci sa vajko nehanbilo a stretlo nejaku priatelsku spermijku
no idem ja dnes mam tu navsetvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi sa stavim az zajtra...tak paaa
19. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, dzou, prezi to v zdravi..a dufam aj ja....TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
19. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chytaaaaaaaaaam jani....jaj a drzi palce na zajtra :dizzy_face:
19. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambule :slight_smile: tak ja som sa pred hodinku zobudila,mm je od rana v robote,tak si este vylihujem v posteli :grinning: poobede pojdem k nasim,pride domov ocino a potom vecer asi zase na vinobranie. inak vcera vecer sme sa uz potom bavili normalne,tak hadam to bude pokracovat :wink:
19. sep 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly, mam radost a drzim palce na vinobranie....dnes to idete aj oznamit, vsak?
19. sep 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no mali by sme,ale uvidim,ci to este nepresunieme na zajtra,lebo ako som pisala,tak mm pride z prace o siedmej a nasi chcu ist o osmej do mesta,takze to by bola taka rychlovka :sweat_smile:
19. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, tak ako sa mate? no ja dnes idem robit prvý krát tortu, tak oneskorene pre mojho mm :slight_smile:
19. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sharmi :slight_smile: tak ja si dnes uzivam sladke nicnerobenie :grinning: teda pustila som pracku,ale zeby som sa nejak pretrhla,to nie :sweat_smile: pozeram superstar akurat :wink: ty ako,torticka je hotova? aku si robila? :slight_smile: mnaaam,dala by som si :grinning: ja idem asi strudlu spravit tvarohovu :wink:
19. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cheer. konečne sa tu niekto objavil... zatial je rozrezaný korpus a asi o hodku urobim krem a začnem ju plnit... no robim parížsku tortu, mám rada takú čokoládovú...
a ako mm, už poslúcha?
19. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial poslucha :sweat_smile: ja som akurat zapla trubu a za chvilu tam supnem strudlu :slight_smile: akurat som dostala naladu na upratovanie,tak by som to mala vyuzit :grinning: pojdem asi najprv zehlit,lebo uz tu poriadnu kopu - ja to stale odkladam,lebo zehlenie neznasam :angry:
19. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detto, ja tiež nežehlím, kým nemusím:slight_smile: práve skúšam vyslahat ten parížsky krém, ale je to nejaké riedke, sa bojím, aby sa mi to na torte nerozpustilo na vodu...
19. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok