• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
moni sak prave :wink: az sa mi to ani nezda ze mam mat zachvilu mrchu :sweat_smile:
26. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som bola akurat na morave ked som mala dostat mrchu, ale nejak sa nehlasila tak som myslela, ze to z toho cestovania, ale houby, bola som uz tehu :grinning:

xi xi odkedy viem z som tehu tak som si sprava6 testov a zakazdym silneju :dizzy_face:
26. sep 2009 o 12:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo je u niekto?
26. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee,
ja viem ze vas zanedbavam odkedy som spat, ale predvcerom som si zhanala saty a topanky, vcera sme boli na svadbe, nikdy predtym som na ziadnej nebola tak som bola zmatena, ale aspon som uz videla..ja som 16 DC a posledne dni co som sa vratila veeelmi podstivo snazilkujeme, od noveho cyklu zacinam merat dokonca :grinning:
26. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tea tak prvykrat svadba?tak super zazitok :wink: dnes je tu uuuuuuuplne mrtvo
26. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou vies co nie ze sa mi to nepacilo, ale mali na to malo peniazkov, a povodne chceli len 12 ludi a obed, ale rodina ich dotlacila k veselici a vsetkemu ostatnemu, oni sami to nechceli, a tak mali znacne zuzene moznosti vyberu..
26. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm to je blbe ze ich rodina ukecala.... ani my nechceme nic extra
26. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my chceme malicku svadbu aj ked v podstate mame aj na velku...ale oni nemali a tak to vyzeralo... :frowning2: :unamused:
idem von, vecer sa ukazem
26. sep 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou. ved ty mas 37 stupnikov :grinning: ti to perfektne stuplo, to je dobre znamenie :wink:
no veru, tusim tu nikto nie je :frowning2: ja som dnes uz uplne znudena, lebo von nemozem, pritom je perfektne, a este su aj ruzinovske hodove slavnosti.. a ja trcim doma :frowning2:
26. sep 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi ....tak ako sa mas?uz mas 7tt :grinning: a kedy ides kdr?
26. sep 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj, no tiez pozeram ze mi to skocilo uz na 7tt :slight_smile: idem v utorok, to budem vlastne 6+3tt... vlastne zacínam dnešným dnom siedmy týždne... trosku chaotické, že?
čo porábaš?
26. sep 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nic :grinning: oddychujem....a uz nespinis?
26. sep 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ano, ešte stale, ale nie vela, tak na to kaslem... inak sa citim dobre, len už ma fakt bolí prdel a chrbat zo sedenia a ležania... toto je horšie ako väzenie... :grinning:
a vieš čo som zistila, ty kokso, už druhy den mam trochu kyselinu a len čo zacitim alebo si spomeniem na vônu cokolady a zakuskov, je mi totalne na blvanie... takže uplny opak ako normalne milujem, lebo ja som bola vždy čokoladomaniak... páni, teraz ma z toho napína...
26. sep 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo a to az teraz zacalo? aj ja zboznujem cokinu :grinning:
26. sep 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od včera alebo predvčera, ale najskor som si myslela, že si to namyslam, ale veru nie, teraz som zacitila cokoladu, mm jedol cokoladovy puding a hned ma naplo.. takže asi to bude nejaký problém.... ale slané mi za to chutí v pohode.. chipsy, tycinky a teraz som dostala chut na pizzu, tak mm utekal kupit :grinning:
26. sep 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas ale dobreho mm asi aj ja si dam pizzu si mi urobila chut :wink:
26. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ta teplotka tvoja je super dzou, fakt, to teraz musi vyjst :wink: a mate niekde nablizku pizzerku?
26. sep 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie z mrazaku no teplotka dobra ale uvidim co sa bude diat dalej...
26. sep 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no dalej budu dve ciarky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: aspon dufam... ozaj a ak otehotnies, tak pôjdes k dr. tam v anglicku? ste sa stazovali babenky, ze tam su blbí lekári...
26. sep 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :wink: dnesny graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
uz sme na5 v ZA kedze od stredy sme boli najprv v BA a potom u nasich doma v HC ako sa tu mate?
inak co sa tyka tej tabulky kazda mi budete musiet napisat tie informacie do IP lebo ja si to takto nepamatam :grinning:
26. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nadi, tak ste si pocestovali trosku... a čo ste robili v BA? mate tu rodinu?
no tušim budeš mat dnes zajtra ovu, teda aspon tipujem
:wink:
26. sep 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharm chytam vyrusiky :wink: nadi tak napis co presne vek a co este?kto ma deti ?napis ze co vsetko tam asi dame :wink:
26. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej nadi, až teraz pozerám ze si zmenila dizajn tabulky, peknééé :wink:
dzou. co si si robila tú pizzu? :grinning:
26. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie :frowning2: :angry: mm nechcel a celu nezjem sama :frowning2: ale este je skoro este vyhladne :wink:
26. sep 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, vsak si ju mala spravit a tá vôna by mu hádam priniesla chut :wink:
26. sep 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz je to tu :grinning: uz mi hovoril aby som dala do rury :grinning:
26. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tí chlapi, sú všetci rovnakí :grinning: najskôr robí drahoty a o chvílu ... :grinning:
26. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty uz si zjedla sharmi? a kam zmyzla nadenka a kde su dnes vsetky? :confused: asi vikenduju v plnom prude
26. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he he, sak to,
a kde su ostatne babenky?
26. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok