• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dnes som mala na sebe 5toro siat,v jednych vidiet sadlo,druhe boli dlhe a podobne tym co bude mat nevesta po pol noci,v dalsich som mala holy dekolt,v dalisch to a vposlednych som bola dobra ale...jedno ramienko bolo tenke druhe hrube a mala som opat holy dekolt ale boli krasne no drahe 4000sk neratam topanky,silonky ,kabelku,doplnky

zajtra do obeda ideme do 3 vyhlianutych butikov ak nekupim tak pobede alebo v nedelu s kamoskou nabehneme do vsetkych obchodnodnych domov a tam uz hadam vyberiem

dnes som obvolavala kadernicky,jedna mi usla do BA tak som nasla dalsiu moju znamu a teda v piatok idem na melir a stihanie a potom o tyzden uz v den svadby na uces,mam z toho vsetkeho uz nervy lebo na mna saty je problem a ked odskusam dvojo mokra som jak mys,nemam nervy na skusacky,dnes sme boli s mm na spolocnom obede ,po nom sme spalovali co sme zjedli :wink: :wink: :wink: celkom supis dnik

a vy ako?
25. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gorka tak super den akurat kukam ze byvas v NmnV....mamina ma nedalkeo chalupu ...moravske lieskove, buckovec :slight_smile: aj na zelenej vode sme boli stanovat bolo supeeeeeeeer
25. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rhodos a neprisla ta ta rodinka pozriet na SK? Ja som bola v jednej, mali 4 deti, uplne super, a stale sa stretavame, prisli aj na slovensko raz v lete na tri tyzdne, vsetko zlietali...
Fakt ten vek by sme mohli dopisat, to je zaujimave... sharmi, jasne, ved si oddychni, mame pred sebou casu a casu... len ma mrzi, ze mi to nevyslo s tebou naraz, uz som sa tesila, ze budem mat s kym vsetko rozoberat a kocikovat, ked sme tak blizko... ale ved nic nie je stratene, namiesto toho mi budes davat rady...
25. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos ahojky pekna foto,no ja nic,mm pozera film,maly spi a ja ze na vas nakuknem,

dzou do obeda mi vypadol zas net teraz som ho na 2 krat nastartovala

ja by som do tabulky doplnila vek,kto uz ma deti tak kolko,aj to kto co berie u snazilkach ake doplnky vitaminy a kto je snazilka a kto je predsnazilka napriklad ale to sme tu asi vsetky len snazilky a tehulky
25. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou na zelenej vode je supis krasne
25. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj groka :wink: tak to si mala zaujímavý den... komu ides na svadbu?
25. sep 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharm mna zatial nastastie nespoznal nikto...ale ani ja nikoho :grinning: ale sak ason na chvilku...
25. sep 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja som tam bola 2x raz s mm to bolo faaaaaaaaakt super a raz so skolou na letnom telovychovnom sustredeni to bolo tiez super :grinning: ...
25. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmana mm rodine
25. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, vdaka, hned by som isla na svadbu, juuj mam velmi rada taketo akcie :grinning:

sharmi, tak to je fakt blbe ked ta spehuju mamine kolegyne na MS, to chapeme, ze sa nechces zverejnovat :grinning:
tak hod fotku iba na chvilu, potom ju vymaz a my si ta budeme pamatat :grinning:
25. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme ale vsetky zvedave :sweat_smile: :confused:
25. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej sme :confused: :sweat_smile:
25. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti nie, rodina neprisla na SK, oni sa casto stahovali a tak sme akosi po case na seba stratili kontakt :frowning2:

groka, tak mas veget, ja som sama doma, mm je na hokeji, sofia s mojimi rodicmi a ja oddychujem :slight_smile:
25. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby vedeli ste ze je aj nieco taketo z grafov? ak tam nie ste a chcete byt napiste shaarke http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt.html
25. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som napisala nadenke, aby doplnila tabulku, ze ju vsetky prosime, tak uvidime :wink:
25. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos. no ja som nechapala kto vsetko vedel, ze tam som, aj sestrine kamosky, kolegyne.. no odpadala som :grinning:
musim vybrat nejaku foto, a potom hodim, ale uz nie dnes :wink:
25. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som takto stratila kontakt s mojou anglickou rodinou, ale na facebooku som nasla dievcatko, malo vtedy 7 rokov, no a teraz je z nej 16 rocna typicka anglicka tinedzerka... sranda.
25. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharmi, a podla prezyvky ta nepoznaju, ci aj tu si zmenila?
25. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, v tej telke nic nedavaju...ja som dopozerala odsudene, co som mala nahrate, celkom sa mi to zacina pacit...

dzou, nepoznam tu stranku, musim prestudovat :wink:
25. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna by podla prezuvky spoznali vsade mam taku istu :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, tak to je super, ze ste sa nasli na FB :slight_smile:

a login sa asi neda zmenit, ci?
25. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to urobila shaarka z temy grafy bt :wink:
25. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, sikovna shaarka :slight_smile: , inac to meranie bt je velmi zaujimava cinnost a navykova, bavi ma studovat ako sa vyvija graf a nie len moj, ale aj vase :grinning:
25. sep 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, idem off, dobru nocku a prijemne snazilkovanie :wink: :slight_smile:
25. sep 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna to moooooc bavi :grinning:
25. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru nocku rhodos
25. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam tu istu prezyvku, ale spolieham sa, že ked nedavam foto do albumu a sem, tak že už medzitym zabudli na prezyvku :wink:
idem aj ja off, už som hotova... tak dobrúúú
25. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj te bruuuuuuuu sharmi :dizzy_face:
25. sep 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky co tu nikto zase nebol :confused: :confused: no ja sa posuvam posuvam :slight_smile: ale neviem ci si nakonci hubu nerozbijem...ale jedno dobre znamenie je ze ma este stale nebolia prsia a to podla mojho klasickeho ratania by uz davno mali lebo mam 3 dni pred mrchou...http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
26. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojky dzou, ani mna neboleli prsia a tiez ma pred mrchou bolievali :wink: a az ked som mala dostat ma zacali trosku pobolievat :slight_smile:
26. sep 2009 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok