Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
2. okt 2009

no my sme prisli na skutocneho dodavatela vian. darcekov celkom milo: jedneho dna prisla zo skolky s tym, ze: "mami! predstav si, co hovorili decka v skolke: zevraj darceky nenosi jezisko, ale rodicia. (pritom za zatvarila dolezito a krutiac hlavou hovori🙂 akaaa blbost, ze?" ..........no.... a ja som bola par sekund v rozpakoch, ze co jej povedat. tak som si v duchu povedala, ez asi je ten spravny cas a krutiac hlavou s usmevom hovorim "nie je... 🙂 " takeeeeee oci na mna vyvalila! ze "TO FAKT???" ...a v tych ociach bolo badat uvedomenie si istych vyhod z toho plynucich 😀 ...nikdy na tuto scenku nezabudnem 😀

nadenkaaa
2. okt 2009

dzou no a nevytiahni mu to proste ked musis tak musis 😀 😀 on proste vie ako na teba 😀 😉

michelle
2. okt 2009

nadi, aj mne len modrym... ale radsej modrym ako nijako.... nie? asi sme to zblbli tym rucnym zadavanim 😖

dzou
2. okt 2009

ze no aka blbost ze michell? 😀

nadenkaaa
2. okt 2009

podla mna ja tak najkrajsi cas je ked este deti veria na jeziska nikdy nezabudne mako sme pri stadrovecernej veceri vzdy striehli aj na najmensi hrmot lebo to uz akoze jezisko prisiel a dava tam darceky 😀

nadenkaaa
2. okt 2009

no asi michelle nabuduce uz budem vediet aby som nebola mudrejsia ako ff 😉 😀

rhodosbb
2. okt 2009

michelle 😀 taketo prihody a situacie s detmi su uzasne, ta rozosmeju aj po rokoch, ked na ne spominas 😀

janulka04
2. okt 2009

michell, deti su genialne.... 😀 😀 😀

dzou
2. okt 2009

nadi no sak...raz kuka na lopticku raz na mna 😀 ze ako dlho to vydrzim ked za nou tak place 😀 😀
ja som sa strasne bala mikulasa ma segri uz vedeli ze nic neni ale ja som bola taky spunt...a poslali ma kuknut do spalne ze ci uz prisiel mikulas a ja som straaaaaaaaaaaaasne nechcela....som sa straaaaaaasne bala 😀

rhodosbb
2. okt 2009

nadi, uz ti to ide na ff?

no vianoce a sofia asi dvojrocna, to bolo uplne kuzelne...tiez isiel oco robit jeziska a zvonit na zvoncek, my sme sa zatial schovali do izby a pocuvali sme ako chodi po dome a zvoni a uklada darceky pod stromcek...no ja som zo sofie nemohla, mala taky vzruseny vyraz v tvari, ze na to nikdy nezabudnem a vsetci dospeli sme boli z toho na makko 🙂

michelle
2. okt 2009

dzou no 😀
dobre, tak vybalim tu prihodu. (moje, sorry 😉 )
neviem, ci ste pozerali niekedy vilomeniny, ale v jednej vilo robil hemendex na zehlicke. a robil si tam srandicky, ze hemendex, len tak, bez sunky, bez vajicka, len tak s chlebikom 😀 sme sa vtedy na tom s mladou zasmiali. jedneho sa jej pytam, ze ci si da na veceru hemendex (to som na nu kricala, lebo ja v kuchyni a ona v detskej) a ona ze ano, a ja ze len tak? bez sunky, bez vajicka? len tak s chlebikom? a ona ze aj bez chlebika 😀 ...tak sme sa zasmiali...ale to uz som vytiahla chlieb z mraznicky a pripravila si sunku a vajce... potom som niekam z kuchyne odisla a ked som sa po chvili vratila, chlebik nikde.... kukam, ze ci som blba, sak som ho vyberala! a pytam sa, ze kde je ten chlieb? a mm ze: zjedol som ho, sak natka povedala, ze nechce chleba 😀 😀 😀 ....a mi s natkou do rehotuuuuuuuuuu! 😀 😀 😀 mm ten for nepoznal 😉

dzou
2. okt 2009

rhodos to muselo byt krasne 😵 ja si akurat pametam ked neter mala rok aj daco straaaaaaasne vela darcekov podostavala tak sme ju chceli natocit ze ako sa bude testit a ona cely cas nahanala psa 😀 darceky ju bobec nezaujimali ani stromcek 🙂

michelle
2. okt 2009

fuj, ze mi.... sa hanbim 😝 😔

dzou
2. okt 2009

mich 😀 😀 😀 sak chcela bez nicoho nie? 😀 😀 😀

michelle
2. okt 2009

dzou, to nas**e 😀 tolke prachy to staalo... a nic z toho 😀

dzou
2. okt 2009

zaco michell sak na to mse tu aby sme aj ohovarali nasich mm 😀

rhodosbb
2. okt 2009

michelle 😀 dobre 😀 , ale preco sa hanbis? to sa mm nemoze urazit, ved on bol v tom nevinne 😉

michelle
2. okt 2009

dzou no sak 😎

michelle
2. okt 2009

veronika no bol, bolo to mile... ale nepacilo sa mu, ze sa mu smejeme 😔

sharmana
2. okt 2009

a naš maly damian prvé vianoce plakal, najskôr u sestry, ked ho tahala k našim po rozbalení darčekov, a potom u našich, ked ho tahala naspat domov, nechapal prečo ho tahá preč od darčekov 😀 😀 a ešte sa zlakol takého bicykla, ktory hral hudbu, uplne dostal hysák 😀

nadenkaaa
2. okt 2009

mich ved to bolo milee vobec nie take nieco zco by sa mal hanbit 😉
veronika idem i to len mi to oznacil modrou nie cervenou ale oznacil presne ten 17 dc takze som spokojna 😵

michelle
2. okt 2009

veri a hanbila som sa za tu hrubku, ktora bola vlastne len preklep 😕

rhodosbb
2. okt 2009

pojdem o chvilku po sofiu a domov, som taka rada, ze uz je vikend a este radsej budem ked uz bude pondelok a budem necakat mrchu 😵
a vecer ked sofia zaspi a mm sa bude potit pod duchnou, pridem vas kuknut 😉 zatial packo 🙂

michelle
2. okt 2009

nadi az 17DC? si mala skor, nie? hod link pls...

janulka04
2. okt 2009

michelle: 😀
inac, ked chodi Mikulas a cert, moje male sa vzdy boja Mikulasa, certovi v pohode recitovali, ale ako prehovoril Mikulas...utiekli do izby, normalne sa az triasli...chudatka 😀

dzou
2. okt 2009

no mich ver tomu my sme mali tolko darcekov pod stromcekom ze sa pomaly ani chodt nedalo(prve vnuca...a neter 😉 ) a ona nic 😠 ona furt...havo.. havo...

michelle
2. okt 2009

babule, mne nejako bobtna brucho.... no je to normalne? teraz?? 😕

dzou
2. okt 2009

jani 😀 😀 😀 takze cert v pohode asi si snim potykali 😀

michelle
2. okt 2009

dzou aspon viete, co jej treba dat ttieto vianoce 😉
jani... rozmyslam....... ako vyzera tvoj mm? ze mozno im je vyzorom blizi certik... moj mm je tiez tmavy... 😎

rhodosbb
2. okt 2009

michelle, nasla som tu hroznu hrubicu, ale som ju dlho hladala 😀

nadi, no vidis, parada, ze uz ti ju vyznacilo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre