• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ahoj jani este si tu?
3. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som prisla....som zase drochnila poobede a potom mi siel mm po taku tortu do cukrarne.... :grinning:
3. okt 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja dnes sama,ale aj som rada,aspon si v klude pozriem tv a nikto mi tu nebude chrapat pri usiach :grinning: malinky mi uz spinka,boli sme vonku navecer sa bicyklovat,taky bol zmordovany,ze kym som mu robila kakavko,zaspal,ale este sa prebral a vypil a potom bol tvrdy,budem dnes kuk superstar a potom pojdem spinkat

inak som si pozehlila vsetko co som mala a este som aj vystrela dalsie pradlo oprate,este mam 2 varky,ale to zajtra
3. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... groka a kde mas muza?
jani aj ja som si schrupla :wink:
3. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved treba, dzoui....
groka a kam siel tvoj mangel? :confused:
3. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jano a co nove tehulka nasa? :wink: nejake zmeny?
3. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule isiel za kamaratmi na gulas a burcak,to je kombinacia,uz dlho nebol s nimi
3. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes tu bolo nejako ticho :wink:
3. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jano? :grinning: :grinning: , no, dzou...nic...mm sa mi vcera krasne povenoval po tyzdni...potom som ho poslala pre taky zakusok, ale nemali, tak siel ku znamym do restiky a dovliekol taky mascarpone rez...mnam, mam hrce az za usami...a vy ako? Rhodos nas dobre napina dnes... :wink:
3. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A rhodos mala testovat? Este je len 11DPO nie? Ja by som to uz nevydrzala :dizzy_face:
3. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry jani :wink: ...groka ja by som si dala aj gulas aj burciak :grinning:
3. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co ste dnes robili? Ja som si tiez poobede pospala, ked odisli vsetci robotnici :wink: Ved som o 7hod vstavala a v sobotu :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Zajtra mi mamina upecie kolac na ktory mam chut uz 4dni, mam asi predovulacne stavy :grinning:
3. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, luci...ale ze nedala grafiiik...som zvedavaaaa...dzou, v pohode...
3. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky kolac. luci....? :grinning: mna dnes mlsna nahana
3. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam chut na neviem co taku sladkost by som si dala,ale idem dat rozmrazit kacaciu pecienku,baby mala 900g a zajtra bude na ranajky na chlebik mnaaaaaaaam
3. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete ako sa vola hra ktora sa hrala na playstasne a bol to taky ujko ci co s cervenou ciapkou tusim mam to na jazyku ale nevime nazov a malo to levely
3. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mario, nie..groka?
3. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj ja si myslim Mario..
3. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka vola sa murin, riadne sladky, cesto, krem a taka biela pena a posypane cokoladkou, mnam mnam :dizzy_face:
3. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaam......musi to byt dobrotka.... :slight_smile:
ja uz dnes radsej nic nejem.... :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne mario dik moc

ked uz jedlo,tak som prasila do chladnicky a spravila som si polku rohlika s maslom a medom a teraz som si nakrajala slaninku s horicou,idem sa do toho pustit a kuk super...
3. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci hod nam receptik prosiiiiiiiim
3. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, ty mas teda chute... :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janul to ty take nemas asi a to ja som neni ani tehula :grinning:
3. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru...ja :grinning: som mala prve jedlo o druhej...dva rozky so syrom a vecer ten rez...ja nemozem doobeda ani jest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Groka, to ja nemam ale opytam sa maminy :wink: Ja sa do takych komplikovanych kolacov radsej nepustam :grinning:
3. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janul a ty aky rez?nieco sladke?
3. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete ci uz kuri sa v bytoch?my mame strasnu zimu,celu ma klepe,som v pyzame,zupane a v deke :confused:
3. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: je vidiet ze je vikend :slight_smile:
ja dnes takto: este dlhych 10 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
babule vcera som tu nebola montovali sme linku len mi neprisli obkladacky takze tie budeme lepsit na buduci vikend ach jo spina obrdel zasa mozem dnes upratovat nastastie nevarim :grinning:
4. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: ja len kuk na chvilku a posielam graf

http://www.fertilityfriend.com/home/veronika - uz som velmi tesne pri teplote z prveho dna mrchy :frowning2:

jani, lucy, nenatahujem vas :grinning: len som vcera hltala poslednu knihu twiligt sagy :grinning: a dnes ju idem dobojovat :wink:

nadi, neboj, tych 10 dni ubehne ako voda :wink: ja som tak velmi chcela, aby uz prisiel moj den D a zajtra bude tu 27 DC a strasne sa ho bojim, aby som nebola zase sklamana :cry:

peknu nedelu vam prajem snazilky a tehulky a zajtra podam o sebe hlasenie :wink:
4. okt 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok