• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
prajem krásnu nedelu kocky, hodila som foto nasho mimi, taka mala gulicka :grinning:
4. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ovulka uz klope na dvere, si myslim, ale este je len 14DC :unamused:
Sharmi krasne mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci, dakujem :wink:
tak a držím palce, nech ti to tento mesiac vyjde...
už sme oznamili mojim rodičom, že som tehu, takže bolo radosti... otcovi ked som ukazala fotku zo sona, tak na to pozera a že "to je čo?", ale mama hned pochopila a spytala sa, či cakame babo... no a ona je taká naradostená, že už to vie skoro každý a predpokladám, že v pondelok to budú vediet všetci jej kolegovia... :grinning:
a jak som predpokladala, tak hned "ale nech to bude dievča" :grinning: strašne by chcela vnučku...
a najviac sa mi páči, že aj mamina mala prvé mimi, teda mojho brata, v máji :dizzy_face:
4. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj groka, no poviem že výborneeeeee :wink: len tak dalej
4. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule co porabate?my varime,polievocku dovaram,pecu sa nam v trube na spajdlach,robil to dnes manzel,inak mne je od rana :stuck_out_tongue_closed_eyes: najradsej by som isla tycku hodit,neviem ci nemam nejaku crevnu bliagu,lebo mi aj creva kruti,ale na wc som nebola a mojmu muzovi je spatne od srdca,prislo mu spatne pri vareni,pichalo ho pri srdci,sa bojim o neho,ale uz je dobre,maleho zas dopujem cajom,kvapkami a fukame sople,v stolici ma same hlieny
4. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja snivam o grafe kde by som mala IP a pred mrchou pokles a potom vystup,to by som mala tutovku ze je to tam
4. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmana ahojky,no vyzera to dobre,len v sobotu ideme na tu svadbu a v nedelu nebudem meriat a to budem mat 2 dni pred mrchou a to ma serka ze neviem aka bude teplotka
4. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mame spravenu kacaciu pecienku a ja dnes som isla dole s vahou aj nepriek tej vcerajsiej nocnej slaninky,ale ked si dam dnes pecienku na chelba neviem ci pojdem dole,budem musiet len pol chlebika a jednu spajdlu na obed a uz viac nic,potom by som mohla ist dole
4. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka. no ja som mala parene buchty s makom od mojej mamulky, mnam... inac mi už dochádza nejak fantázia na varenie, ale ked pozeram tie relácie, ja som taký gurmán, len tak neviem varit, tak strasne by som chcela nieco také exotikuš navarit...
4. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmana ja robim cinu rada neni to exotikus ale ta dusena zeleninka je k tomu super,ale aj koreniny do ciny su super
4. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som jedla au teraz od rana prvy krat dala som si jednu spajdlu ale moc mi nechutilo nic,pecienku uz dnes ani jest nebudem radsej
4. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka nemala si ty ovulku prveho?lebo ved pred tym den mas negativny ovu test
4. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám velmi rada morské špeciality, nie všetky, ale môžem mušle a kraba, aj ryby... ale aj rôznu zeleninu, chutí mi aj špargla a rukola mnaam.. práve by som chcela íst do obchodu a nakúpit nieco takéto, lenže môj mm pozera poirota, a to ho do obchodu nedostanem... minule sme si kúpili také lososie plátky z norska, boli bohovske, ale nenormalne drahe a bolo to len 100g, ale takáto ryba velmi zasýti..
4. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som vstala o desiatej, hodila do seba jedno varene vajicko, maslovy rozok a kakao a zalahla som naspat :grinning: :grinning: :grinning: esteze mam mm taku gazdinku, opral, zavesil, navaril a vydrhol kupelku...a aj o male bolo postarane....teraz ma tu jeho hodinu kraslenia sa v kupelni...jemu to fakt hodinu trva :grinning: :grinning:
sharmiii, drobulatko, zlateeee, aj ja uz chceeeeem :wink:
groka, vcera som mala mascarpone rez a grafik zatial supis
veronika....pekny grafik...aj ty nadi, drzim palce :wink: :wink:
a cauuu luciiiii :slight_smile:
4. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac aj ja, ako byk som labuznik...aj rada varim specis mnamky, ale musim na to mat klud...nemam rada, ak sa mi niekto montuje v kuchyni a ak este aj do varenia...hotova katastrofa :angry: :grinning:
4. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani, tak to ani ja nemam rada, ak by sa mi niekto motal pri linke, ale moj mm to nerobi, ten je rad, ak som tam sama a nieco dobre mu ukuchtim :wink:
kedy ides k tomu dr? už si si nejakého dohodla?
4. okt 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmiii, hej, jedneho som mala, ale kedze to s tym byvanim nevyslo...tak uvidime..chcem ist o 2tyzdne..nechcem vidiet zase iba dutinku :unamused:
4. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj jani, už uvidis mimi, vies ako sa to mne zmenilo v priebehu jedneho tyzdna :wink: ale mas pravdu, pokial sa dobre cítis, tak sa netreba ponáhlat... aj ja pôjdem k tomu môjmu hádam až o týžden, asi v utorok mu zavolám a dohodnem, ako dalej...
a ako mm, ešte je taký chorý?
4. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm uz celkom dobre, dakujem za opytanie....aj Laura. Linda kasle celu noc, sopli... :confounded:
ja sa citim v pohode, akoze bojim sa, ale to je normal...ma teraz vytok trapi...co som nikdy nemala... :frowning2: , tak mozno budem musiat ist aj skor
4. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mas aj nejake palenie, svrbenie? lebo vytok v tehu je normalny, aj ja ho mam... ale nerobi mi problemy
4. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam...ale pri malych som nemala.....je taky vodovy, nezapacha...prepacte baby detaily...myslis, sharmi, ze sa nemusim bat?
4. okt 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, myslim že to je uplne v pohode... v tehotenstve byva vytok, pokial ta nic nepáli, nesvrbí tak je to v pohode....
bože mna tak bolí hlava, už aby som chodila do roboty, lebo toto domasedenie ma ubíja, keby sa aspon môžem chodit prechádzat alebo tak... ja neviem v takom peknom počasí trčat doma...
4. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ja viem, ake to je...ja som rozmyslala, ze zacnem zase pliest-strikovat,lebo mi uz z toho tiez hrabe...a zase, je lepsie, ze si teraz domka, vsade chripka, virozy....
4. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné jani, len kvôli tomu sa snažím to vydržat, ale už ma slaktriafa, to fakt, kebyže som bola chorá, tak som rada, lebo by som bola unavená, atd. ale takto ma to tahá nieco robit, niekam íst... a ešte aj rodinu mám daleko, tak ma nikto nemôže príst pozriet :frowning2: no ale ty to más asi podobné... a inak ako sa cítis, v pohodke? ozaj dr. ti videl len jednu dutinku? :grinning: :grinning:
4. okt 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmiiii, hej jednu :grinning: :grinning: , ale povedal, ze v jednej dutinke mozu byt dve fazulky...ze to treba o 14dni pozriet :grinning: :grinning: :grinning: ...ale popravde, neverim, ze budem mat uz dvojicky...a tri deti su akurat :wink:
4. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no ja len tak xixi... keby som bola trosku mladsia a už mala splatené úvery, tak by som chcela tiež 3 deti, deti sú proste radost a stastie, ved si predstav, že raz zostarneme, tak z čoho už len sa budeme tesit ako z toho, že nás prídu pozriet deti cez sviatky a možno aj s vnúčatami a bude veselo :grinning: dost daleko, ale je to tak... ked vidím naokolo, ako sú niektorí ludia sami, bez rodicov, bez súrodencov, niektorí aj bez priatelov... to je velmi smutné
4. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to...ja som chcela ooobrovsku rodinu, ale mam este tri krstniatka, takze to naozaj staciiii... :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam len jedno krstniatko, ale ten malý šibalko je daleko odo mna :slight_smile: tesím sa však na každý víkend, kedy idem k našim a môžem ho vidiet :slight_smile:
4. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, deti su nasa radost....moje maju narodeniny 25.10 a vsetky tri krstnatka 24.10 :grinning: :grinning: :grinning: , takze tento mesiac zase vykradnem hrackarstvo.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok