• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
.... a byvali ste v BA, nez ste sli do zahranicia??? ...
5. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej to je taky pekny pribeh :dizzy_face: on po mesiaci chodenia na dialku ma prisiel kuknut do BA vtedy bol nezamestany a jeho bratranec tu robil a mu ponukol ze ked uz je v bA ci nechce ist na pohovor vo firme kde on robil, tak siel a zobrali ho takze z vyletu na 3 dni sa stal vylet na 3 roky :grinning: potom sme spolu aj byvali 1,5 roka v garsonke predtym ako sme sli do UK...
5. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to my sme sa spoznali cez pokec.... :grinning:
5. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je zaujimave :grinning: a ako dlho ste uz spolu?aj ste zosobaseny?my nie.... a sme spolu 7 r.
5. okt 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... v decembri to budu 4 roky.... v juni tohto roka sme mali svadbu... predtym sem spolu byvali 3 roky... a teraz nam uz chyba len, aby sme boli traja... ja ked mm ma z predchadzajuceho vztahu 10-rocneho chlapca... cize mame veselo...
5. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je pekne... a jeho syn byva s vami?takze v podstate uz si mamina :wink:
5. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebyva, je s mamou.... my ho mame kazde dva tyzdne...
5. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak aj tak aspon si ho trochu uzijete...a vychadza s tebou dobre?
5. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej... aj ked to nie je take lahke pre mna... stale sa s tym neviem 100%-ne zmierit...
5. okt 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej akurat som rozmyslala ked si napisala....ze neviem ci by som sa ja s tym zmierila kebyze mm ma dieta z predch. vztahu... no musi to byt tazke, ale ked ho milujes urcite sa to da prekonat :wink:
5. okt 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, keby som ho tak nemilovala, tak s nim nie som.... zaciatky boli hrozne, ale teraz kedze byvame sami je to o 98% lepsie....
5. okt 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to verim :wink: aj ten moj nie je ziadny anjelik... tiez sme mali jednu velku krizu este ked sme spolu zacinali.... ale tiez ho milujem najviac na svete(hned po mojom psovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie)... takze sme to prekonali :wink:
5. okt 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... uvidime ake to bude ked budeme mat svoje... ako to bude zvladat maly...
5. okt 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry ze ja som tak zmyzla, ale susedu seklo v krizach tak som jej bola ako dobra dusa kupit nejake tabletky :wink:
5. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre susedske vztahy su k nezaplateniu.... :slight_smile:)
5. okt 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a ten mm on robi s jej muzom takze mi vychadzame velmi dobre nastastie :wink:
5. okt 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hovorim, ze cudzi su obcas lepsi jak vlastna rodina
5. okt 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ja hovorim stale :slight_smile: ze cudzi ti pomoze skor ako vlastna rodina, nam sa to uz velakrat potvrdilo :wink:
a kde na zahori byvate?
5. okt 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to taka mala dedinka pri malackach....
5. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to nemas daleko do BA :wink: a mate domcek alebo byt? (ale som zvedava co?)
5. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode... nasi maju velky rodinny, tak my sme si zobrali poschodie + podkrovie... urobili sme si vlastny vchod, cize mame taky mezonetik.... :slight_smile: a vy ste si v UK kupovali byt ci mate podnajom????
5. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupovali.... vo februari iz bude 2 roky sa moc tesime....len duafm, ze mm pojde praca ako doteraz aby sme nemusli prist do krajnych moznosti a predat ho :unamused: ale tak to by bolo to najposlednejsie riesenie....
5. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa tesim s vami... uz nam chyba len ten detsky plac, co???? ... a tam mas normalne aj gynekologa??? a ostatnych lekarov????
5. okt 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej uz len to nam chyba :grinning: ... no mam tu normalne dr.ale ako som uz velakrat pisala gynek. tu zeny nemaju tu proste nechodia na preventivky...ked budem tehu pojdem za norm.dr a potom mi pridelia porodnu asistenktu... a tam ma bude vysetrovat a bude aj pri porode...
5. okt 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimave.... :slight_smile: utekam domov, prisiel pre mna mm.... pekny vecer prajem... :slight_smile:
5. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe :wink:
5. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo je tu niekto? kde sa sa vsetky stratili :confused:
5. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou ja som tu :wink:
5. okt 2009 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tehulka nasa.... ako sa mas? preco este nemas tt pri mene?
5. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo nemamho este preto bo k lekarke idem az 20 - teho a cakam co mi povie v kolkom som tyzdni, noo, ale podla netu co som pocitala som 6+2 tt
5. okt 2009 o 18:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok