Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
5. okt 2009

ale sak to si kludne mozes dat aj tak je to len orientacne 😉 no a co uz mas nejake priznaky?

monikapd1
5. okt 2009

priznaky?? ani nie, len ma obcas trapy zapcha, ale to je vraj bezne. a este ked sa nenajem, teda ked nejem pravidelne je mi zle a dost ma bolia prsia a rastu v celku dost rychlo.

dzou
5. okt 2009

hej no to pisu ze treba radsej jest menej ale casto aby zaludok nebol prazdny...tak si to inac celkom uzivas co?

monikapd1
5. okt 2009

noo hej da sa to povedat a este stale chodim mocit, predtym nez som otehotnela som sa mohla aj tesne pred spanim napit a aj hocikedy v noci (mavala som pri posteli flasku s vodou) a teraz aj hodinu pred spankom nepijem idem sa aj 2x za desat minut pred spanim vycurat a do rana nevydrzim 😒

dzou
5. okt 2009

hej ale ved to je normalne.... sak mi netehuli ti to aj trosku zavidime...ja by som aj cely den presedela na zachode 😀

monikapd1
5. okt 2009

ved mne to ani nevadi, len ked som niekde v mkeste a nemas tam hned na blizku WC tak je to horsie, ale da sa to vydrzat.

nevies kedy sa bris vrati z dovolenky??? hm uz dlllho tu nebola ☹

dzou
5. okt 2009

tusim ze zajtra? ale nie som si ista ale myslim ze pisala 6.10.ale neviem ci to len vyrazaju nasp5t a lebo uz bude tu...lebo sak oni sli autom...

monikapd1
5. okt 2009

noo pekne tak to mala celkom dlhu dovolenku 😉

dzou
5. okt 2009

hej hej dlhuuu ale tak urcite si to zasluzila 🙂
a co uz vedia a babkovcidedkovci ze si tehu?

monikapd1
5. okt 2009

nooo tak moj mm je taky stastny 😀 , ze to povedal uz vsetkym, cize u nas sa nejake specialne prekvapko nekonalo

dzou
5. okt 2009

jaj takze uz vedia 😀 no mm su niekdey hrozny, mne mama povedala ze ked bola tehu so mnou este len 2 dni jej meskali kramy a oco uz vsetkym povedal ze jeho zena je tehu 😀 😀 😀

monikapd1
5. okt 2009

noo a ja som bola tiez tak, len dva dni mi meskali urobila si dva testy a ked som potom cez vikend prisla vedeli to vsetci 🙂

dzou
5. okt 2009

sak kazdy je iny niekto chce vydrzat dlhsie niekto nie.... ja este neviem....ako budem reagovat ked uvidim //..ale asi tym ze tu sa na utz chodi az v 12tt tak asi budem cakat preistotu ci je vestko ok....
a kde su dnes vsetky ostatne baby...je to tu jak po vymreti...

monikapd1
5. okt 2009

noo tak to neviem kde su, mozno sa snazilkuju o 106 😀

ja ked pojdem utz budem 8+4 tt cize uz na zaciatku tretieho mesiaca 😅

dzou
5. okt 2009

hej ale apon nemas ziadne stresy... ze co je vidiet a co nie... aspon uz uvidis aj srdiecko 😵 aspon na daco je dobre ist neskor na utz 😉

sharmana
5. okt 2009

ahojte, tak som sa nachvilku zastavila, dnes som si potrebovala trosku oddýchnut od compu... tak čo máte nového a čo riešite, uzv?

dzou
5. okt 2009

oddychniut od compu? co ta ocicka boleli?... nie len tak kecame 🙂

sharmana
5. okt 2009

no mám pocit, že ked som zatvorená doma a ešte aj do compu pozerám, tak ma nebolia len oči ale aj hlava.. a celkovo, dnes mi je dost zle, mám taký háklivý žalúdok a kyselinu, takže nejaké tie tehu nevolnosti sa aj mne objavili... a je to na figu...

dzou
5. okt 2009

jooj sharman tak ti prajem aby ti cim skor bolo lepsie.... tak predsa je asi len lepsie ze si doma, co?

monikapd1
5. okt 2009

noo babule, dnes som daka unavena, polku dna som prespala a uz idem zas tak vas opustam, ajojte 😉

sharmana
5. okt 2009

ahoj moni, oddychni si...
veru dzou, dnes som tú PNku velmi ocenila, dokonca som trosku zacala spinit, ale zdá sa mi že to sa mi asi včera večer začala maternica znovu rozširovat, lebo aj prsia ma večer hrozne boleli, ale hrooooozne, tak ma ešte nikdy neboleli 🙂 a samozrejme dost sa mi zvacsili... no keby také chceli zostat aj po tehu 😀

dzou
5. okt 2009

sharmi 😀 no niektore chcu take jak cez tehu niekto nie 🙂 ja tiez nie som moc obdarena takze asi budem vdacna za vacsie aspon cez tehu 😉
moni bru bru..

sharmana
5. okt 2009

nooo, tak ja som docela spokojná aj ked nie som bohvieako obdarená 🙂 , ale toto sa rehoceme s mm, že aká samanta fox bude zo mna o pár mesiacov 😀

dzou
5. okt 2009

sharmi 😀 😀 samanta fox ...na tu si pameta uz asi malo ludi, ale ja hej segra je velky fanda dokoknca sa s nou aj stretla 😉

dzou
5. okt 2009

ae teda ona ju ma rada kvoli spevu samozrejme 😉

sharmana
5. okt 2009

ved sa nema za čo hanbit, ja som ju tiež počúvala volakedy, niektoré pesnicky mala pekné.. a podla mna to bola sympoška, moj brat bol jej fanusik...

dzou
5. okt 2009

no sak ona sa nehanbi...len kazdy si ju skor pameta kvoli tym jej prednostiam ako kvoli spevu 😉 ale ako som uz pisala dokonca sa snou aj stretla parkrat...raz jej aj sam kupila darcek na narodky ked bola na svk... takze dost velky fanda je 😉

dzou
5. okt 2009

akurat kukam fotecky a natrafila som na tabulku februaroviek.... zo 40 kociek nie je tehu us len 4 😀 a to sa teda snazia 7 mesiaco, baby takze onedlho sme tehu vsetky 😀 😀 😀 😀

sharmana
5. okt 2009

takže sa poznajú? to je super..
ja si myslím, že naša téma je aj tak docela úspešná, teraz sa to ešte rozbehne, tie studené dni a noci budú každého lákat do postele 😀
idem hodit spršku a lažkat, maj sa zatial pekne a dobrúúú

dzou
5. okt 2009

hej sak aj tak si myslim ze je to celkom plodna tema 😉 tak bru nocku a asi tu ostanem sama ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre