• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dakujem michelle... a ako to je s teplotou po ovu??? ked ti stupa, tak je moznost otehotnenia????
7. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani v chlapoch sa nik nevyzna... :angry:
7. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - ty sa liec, nech si rychlo fit!
ja som tiez odpasnuta. danielko to doniesol domov, ja uz tiez soplim a boli ma hrdlo :confounded:
7. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek, je to rozne. ale ak viac menej stale stupa a tesne pred ms je vysoko (teda neklesne), je pravdepodobnost tehu vysoka.. ono v podstate pocas lutealnej fazy sa podla teploty neda vela vycitat, len by sa mala viac menej drzat nad tou horizontalnou ciarou. ak je na taky 7-8 den vyraznejsi pokles a potom zase vzostup, moze ist o implantacny proces, teda zahniezdenie vajka. ale zase palti, ze nic neplati na 100%: aj takyto pokles nemusi skoncit tehu a takisto aj bez takehoto poklesu moze byt tehu... takze asi tak... zhrnute povedane - tak 1-2 dni pred mrchou ak sa drzi teplota hore alebo nebodaj stupa, je sanca, ze ms nepride :wink: ..na to ale treba vediet dlzku svojej lutealnej fazy, ktora sa nezvykne menit (mozno max 1 den hore dole)
7. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem michell za vyklad... :slight_smile:
7. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem, babulky... :wink:
7. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek, nemas za co :slight_smile:
sisi, to chce Cecko a cajik.... kde mas grafik? :confused:
7. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule inak ja zajtra zacinam 4.mesiac! :dizzy_face:
7. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly tesime sa s tebou... :wink:
7. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek dakujem,som si to ani neuvedomila ako ten cas leti :slight_smile:
7. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim... uz je vidiet aj brusko??? kedy budete vediet pohlavie??? chcete to vobec vediet???
7. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek no uz mi trosku vykuka,ale zatial normalne zapnem rifle,co som nosila aj doteraz :wink: tak zatial som rada,lebo mne netreba vela,aby som pribrala :confounded: no ale uz tyzden mozem normalne jest,tak sa bojim,ze to pojde za chvilu hore :unamused: jasne,ze chceme vediet,ja by so to nevydrzala a ani mm - on chce strasne dievcatko :slight_smile: a vlastne vzdy ked sa o mimcu bavime,tak hovori len ako o nej,tak som zvedava ako bude kukat jak puk,keby to bol chalan :grinning: ja dufam,ze v nejakom 18tt by sme to uz mohli vediet-asi za mesiac,chcem sa objednat vtedy aj na 3D :slight_smile:
7. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek a vy budete chciet vediet pohlavie? :slight_smile:
7. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom daj vediet... som fakt strasne zvedava... :slight_smile: .... jasne, ze by som chcel vediet... ved treba nakupovat nie??? :grinning: a uz mate vybraty kocik??? ci este ste nad tym nerozmyslali...
7. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer - wow! to fakt? :confused: :dizzy_face: neskutocne to letiiiii. aj ja uz chceeeeem :slight_smile:
7. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - no u mna v grafe nic zaujimave, teplota si robi, co chce, beha hore-dole, takze FF mi jeden den oznaci ovu, na druhy den zrusi .... dochadza mi trpezlivost http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

inak dodatocne natke vsetko naj k meninam :grinning:
7. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek no jasne,ze dam vediet :grinning: ja som este nekupila ani jednu vec,cakam az na vysledky tripple testov a na pohlavie :wink: no kocikov sa mi paci vela,bude tazke vybrat,aj ked mm stale chce ferrari kocik-lenze ten je len v sportovej verzii :unamused:
sisa ja ti to moc prajem,uz nech ste vsetky tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:
7. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tripple testy su na downov syndrom???
7. okt 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi, nooo mas tie teplotky veru rozhadzane... :unamused: ale je mozne, ze ta vyznacena ovu bola... dakujem za prianie :slight_smile:
7. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, sofia chce surodenca, casto sa pyta, ze kedy uz bude :wink: aj ked ona ma nevlastnych surodencov, s ktorymi sa vytesuje, ale su starsi od nej, takze ju len rozmaznavaju a ona sa tesi, ked uz konecne nebude najmladsia a bude sa starat o male babatko :grinning:

objednala som pobyt v tatrach v permone - mali bleskovu akciu, tak uz mi aj prislo potvrdenie rezervacie, dnes to poviem mm, ze ideme :slight_smile:

cheer, to tak strasne rychlo leti, ze stvrty mesiac :astonished:

baby, neco na mna lezie, tecu mi sople a boli ma hlava :unamused: asi ste ma nakazili :grinning: ci mm?
7. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle - neverim tomu, ze by som mala ovu na 15DC, to je na mna mooooc skoro :slight_smile:
a mm bol mimo, takze by aj tak nehrozilo. ale zas bola by som rada, keby sa mi upravil cyklus :wink:
7. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle, tak hanba mi :pensive: , ved ty sim mala meniny :confused: dodatocne vseeetko najlepsie ti prajem zdravie, stastie, lasku, ale najma to jedno jedine, po com teraz tuzime vsetky, aby si co najskor zistila, ze budes druhykrat maminkou :slight_smile:
a pozdrav od nas Natku, ktora mala meninky vcera a tiez jej prajem to iste :slight_smile:
7. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiis :sweat_smile: , ale len tu prvu cast gratulacie jej prajem samozrejme :grinning:
7. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa ku gratulaciam....:slight_smile:
7. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dakujem kraaasne aj za seba aj za nut :slight_smile: a tedaaaa duuuufam, ze ona na s rodicovstvom nebude tak skoro nasledovat :wink:
7. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek aj teba vdakaaa :slight_smile: ...ty si nam este neprezradila tvoje meno... mozme hadat? ja tipujemmmmmm..... monika, martinka...?
7. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj michelle,vsetko najlepsie :grinning:
motylek ano :wink: aj ked NT s tym tiez suvisi a to som mala ok,nastastie :dizzy_face:
7. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac... ak by sa buduci cyklus zadarilo a bola by to zara, tak by mala narodky + par dni po natke a meniny den po mojich narodkach (19.1.)... sranda, co? a teda mali by sme doma dalsieho raka :sunglasses:
7. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer dakujem :slight_smile: ...ja sa tych testov na ds obavam... ked uz som tzv. vekovo rizikova.... :pensive:
7. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... michell... netravila si... ale na m to zacina... som majka... tesi ma... :slight_smile:
7. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok