• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ty kokso ze netravila... :grinning: uz som ako dzou... :grinning:
7. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle neboj,vsetko bude ok :wink:
7. okt 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moty noo mohla som hadat dalej :slight_smile: ...tesi ma, majka.
cheer hadam bude... :pensive:
7. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle :wink:
motylek sak niekto dzou musi zastupit,ked tu neni :grinning: odkial inak si? :slight_smile:
7. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly zo zahoria... :slight_smile: ... michell musis mat pozitivnu naladu... vsetko dobre dopadne, nemusis sa bat... a tvoja dcera to ako preziva ze by mala po tolkych rokoch surodenca???
7. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek mas pravdu, aj ja som zastanca pozitivneho myslenia. aj ked clovek ma obavy... ale uz na ne nebudem mysliet, slubujem :slight_smile: ...tesi sa.... ma rada male deti. aj ked asi ta radsot je o to vacsia, ze ako ona hovori, sa uz tolko nebudeme do nej starat :grinning:
7. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... michell nez som tu zacalal chodit, tak som chodila naladena negativnou energiou... odkedy som tady, tak mam chut do zivota, vsetko ma bavi... a v podstate som uz prestala mysliet na to, ci som alebo nie som v tom.... :wink:
7. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek zo zahoria mam spoluziacku na vyske-tusim je z hlohovca :slight_smile:
michelle - slova pubertaka :grinning:
7. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, motylek...tu je taka prijemna spolocnost az sa niekedy nemotem odtzrhnut :grinning:
7. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheeer co to citam hlohovec nie je na zahoriiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: ja pochadzam z hlohovca teda mam tam rodicov hlohovec je medzi trnavou a piestanmi tqakze do zahoria to ma dalekoooo :wink:
7. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly ale hlohovec je pri nitre, to je odo mna 100 km... :grinning: ... jani, mi hovor o tom nieco... vcera ten konik nesiel a ja som myslela ze zosaliem... :grinning:
7. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi kokooooos,som sa pomylila,chcela som napisat HOLIC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sorryyyyyyyy :sweat_smile: ale inak som bola vzdy jednotkarka! :grinning:
7. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou je asi dnes v robote hm?
inak minka 21 sa tu daaaaaaaaaaaaaavno neukazala co je s nasou aprilovkou :confused:
motylek ziadna negat. energia snazime sa tu vsetky mat slnko v dusi :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: a niektore z nas uz maju take male slniecko aj v brusku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale dopracujeme sa k tomu vsetky :slight_smile: :slight_smile:
7. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle, vsetko bude ok, spominam si, ako som pri malych stresovala ja, ze aby neboli siamske... :frowning2: a lekari vzdy...to sa neda povedat..neni vidno a bla bla...a vsetko dobre dopadlo...moja teta rodila prve v 37 zarovno so mnou :grinning: , ibaze ona v Taliansku a teraz v oktobri caka druhe, vsetko je tiez ok..a ma uz 42....nebojkaj :wink:
7. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheeer chybicka se vloudiiiii :grinning: v pohode :wink:
7. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka21 chodi do temy april 2010 a nas tu nejak zanedbava :unamused: ale ja si tam s nou pisem,ked sme tam naraz :slight_smile:
7. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly to nic.. :grinning: dzou spominala ze od stredy do piatku robi...
7. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj,baby,mne sa tak nic nechce,mala by som poupratovat,mam tu kopy pradla na zehlenie a nemozem sa do toho dokopat :confounded:
7. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michele co sa tyka ds nie je pravda zeby sa to vysostne tykalo len veku nad 35 zazila som aj matky ktore mali prve dieta a mali hlboko pod 30 a predsa sa im narodil ds :unamused: ale urcite michelle my som absolvovala vsetky testy :wink: a nie len ds je hrozna diagnoza je ich ovela viac bohuzial a vela z nich sa vobec prenatalne nevysetruje :pensive: :confounded: :confounded:
7. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chererly a ty nechodis do prace??? si na pn-ke???
motylek to je fajn, ze si tu takto virtualne pomahame :slight_smile:
jani, jasne, dvojicky su vzdy rizikove.... ale tebe to super dopadlo a znovu super dopadne :slight_smile:
nadi, uz si sa nanovo zaregistrovala?
tak a ja uz lezim a mozem sa vam venovat, male som zasobila ovocim a papiermi, potom im dam papat za hodinku az, takze mozem aspon chvilu oddychovat...inac je to dobre o nicom, deti doma a vsetci chori..to je stale:Mamiiiii....ona mi to nechce dat....A mamiiiiii....spis? :grinning:
7. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim s nadi.. a je pravda ze baby tehotne vo vyssom veku kontroluju uplne inak... robia im myslim vysetrenia navyse...
7. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, a po tomto mam byt pozitivna :confused: :grinning: ....ale verme, ze vsetkym sa nam narodia krasne zdrave svistata :slight_smile:
7. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... jani aspon mas doma veselo.... :grinning:
7. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite je to tak zeny tehotne vo vyssom veku to prezivaju inak ako tie ktore otehu nejak v 20 tke tie su take bezstarostne..cim je lcoek starsi tym viac si uveodmuje rozne komplikacie :confounded:
7. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle, bud.. :grinning: pozitivna, pretoze niekedy si myslim, ze je dobre, ze do toho az tolko nevidime..to by bolo stresovania.....
7. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle ak by som si mala pripustat vsetko co som vo svojej praxi videla tak ani deti nechcem mat :zipper_mouth: :zipper_mouth: ale ide o to pozitivne myslenie a o to ze treba si povedat ze ja budem mat zdrave babetko -podla mna psychika aj v tomto robi svoje :wink: a okrme toho michelle 35 este nie je taky strasny vek pozri sa na to takto ja budem mat asi v 35 mozno druhe ak sa podari takze budeme na tom rovnako :wink:
7. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi..krasny preklepik... :grinning: :grinning:
motylek teraz od pondelka som pn,lebo kaslem a mam nadchu-teda s tou nadchou je to uz lepsie,len ten kasel :rolling_eyes: tak aby som to neprechodila,nechal ma doma,lebo zatial som sa zaobisla bez antibiotik :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok