• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ahoj dzou, no ja som dnes tiež super spinkala, ale keksik nebol, zatial sa nejako bojíme :slight_smile:
7. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi myslim ze pokial nemas ziadne gyn . problemy tak jemny sexik nebude problemom :wink: :slight_smile:
7. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim dat nadenke tiez za pravdu, ja som mala straaaasnu kyselinu a obe male mali huste cierne vlasky, zlate boli...a teraz su blond :grinning:
sharmi, my s m keksikujeme normalne, sice sme tiez cez dva tyzdne nic, ale to skor, lebo som nemala chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: , potom sme to za tri dni dobiehali :grinning: , a asi ma aj nakazit stihol :confounded:
baby, ja zase ddo siestej spala a zobudila som sa cela spotena :unamused:
7. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi. no len bojím sa kvôli tym problemom, co som mala predtym, radšej ešte vydržím...
7. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si neveiem prestavit mm ze mu poviem ze nbude keksik ak nebudem mat problemy :wink: ako jasne ze by sme to nejak inak vyriesili, ale bolo by to pre nho rana pod pas ale na sestonedelie som ho uz pripravila :grinning:
7. okt 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani. no prave sme sa s mm rozprávali o keksíku, uvidím po najbližšej prehliadke, ved je pravda, že nechcem mm trápit, ale sa mi zdá, že on sa bojí ešte viace než ja :slight_smile:
7. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi hej chlapi sa niekedy boja moja segra ked bola tehu chcela a jej mm nechcel :grinning: sa bal ze mu bude buchat potom po cele :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ch ti chlapi, mm zase povie, ze treba ho dorobit :grinning:
ale chapem, ze ked sa nesmie, tak treba vydrzat,,,ja som n evydrzala ani sestonedelie :pensive: :grinning:
7. okt 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jani ja mozno tiez nevydrzim......ale tak som sa smiala ze ked nebude moct vydrzat pojdem do sexshopu a kupim mu umelu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ved uvidim, nebránim sa, ale keby som nemohla, tak vydržím, toto je pre mna dôležitejšie..
7. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak jasne ze ak by to bolo kvoli nejakmu problemu tak urcite vydrzime aj my :wink: ale kedze tu pojdem na utz az v 12tt prvykrat tak o nocm vediet nebudem...a 2 mesiace (ak odpocitam ten cyklus co sa podari) ho urcite trapit nebudem.....
7. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej kocky, vy ste ukecalkovane :confused: :grinning:, no vcera som dosla az po deviatu stranu :sweat_smile:, ale toho je hrozne vela, to sa neda precitat, ved budem mat co robit precitat si dnesny den :dizzy_face:, no ale som si potom aspon nalistovala prvu tehulku sabiatko, ako si robila druhy test v piatok a boli tam dve // :slight_smile:, tak gratulujem, aj ked uz pekne dodatocne :sweat_smile:, bolo to napinave citanie aj zabavne - s ukladanim pipikov v spravnej polohe do plienky aj kupovanie tehu testov v madarsku :D, fakt ste tu vsetky simposky :slight_smile:
7. okt 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeezis miska...to bu i mala co robit.... tato tema je pomerne mlada a uz ma vyse 16000 prispevkov...mas prvadu sme tu same simposky tak sme si nejak sadli, ze baby? tak sa kludne pridaj k nam.... ty sa tiez snazis od jula? no ja od juna ale nastastie ma nikto odtialto nevyhodil :grinning:
7. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ako tak kukam(som citala asi 3 strany dozadu ) ze vam chybali moje preklepy tak uz sa mi nejake podarili :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, tu su všetky sympatické kocky a je úplne jedno, odkedy sa ktorá snaží :wink:
7. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak uz som si dala aj boelst prs tie ruzove policka su oni :sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25
7. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem sa na to vynadivat :slight_smile:
7. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko mas pst groka?a inac uz ti je lepsie?
7. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou co je pst?no hadam aj ano je mi lepsie na mandliach ,ale som taka unavena ako keby a mierne sa mi kruti hlava,jak keby som maal nizky tlak v kuse
7. okt 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo mas vip a ff? ak ano tak pri early pregnancy signs by si mala mat nejake cislo a taku zelenu ciarku... to je ale len teoreticky ze na kolko % si tehu....
7. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pockaj ja to idem pozriet ale nevime ci to najdem
7. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam tam 23pts
7. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mam na 3 dni vip ono to ukazuje kadzy den ine cislo?respektive neni to stale len 23? zajra to moze byt viac alebo menej?
7. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ja som mala minuly cyklus vacsi pts a predsa to nebolo tehu takze na to sa nejak nedrzim
7. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadena kolko si mala?tak keby som tam poudavala aj vracacky,nevolnosti a co ja viem co este isto by som uz mala 100 :grinning:
7. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala tusim 28 a tiez som tam vobec tieto ostatne priznaky neudavala
7. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa na nejake cislo nespolieham spolieham sa tento mesiac na moj zensky instinkt :wink: :wink: :wink: a ked nic,tak sa pojdem dat liecit :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som mala dokonca 60pts a nic, lebo ja si znacim aj krcok :wink: ja len tak prezauijmavost....
7. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte o čom kecáte? Ktoré snažilky sú teraz na rade s testovaním? Ja nič, ja som 2.DC, takže mrchujem a v pondelok ideme s mm na SPG.
7. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ideme s mm pozerať panelak a potom este pridem s vami popisat ak tu niekto bude,malinky nam uz spinka a zajtra by som chcela utriet dlazky,navarit zas,zehlit,dufam,ze ma zas nebude tahat spat,dnes som zas drichmosila dlho,ale asi to pomohlo :slight_smile:
7. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok