Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

pisem jak tatar popri vas este stiham sledovat v trube slany kolac a este uvazujem nad jednym pracov. problemom takze chybicka se vloudi 😀 😀

motylek17
7. okt 2009

nadi a ty vlastne co robis??? spominas tu veci z oblasti nemocnic a tak... si lekarka???

nadenkaaa
7. okt 2009

majka ja som 11 rokov robila v zdravotnictve pri malych nedonosenych detoch sestricku a teraz ako osm sa vydala som sa prestahovala z ba do za a tu mame s mm malu reklamku takze robim viacmenej doma 😉

motylek17
7. okt 2009

... obdivujem ta za odvahu, ja by som to nezvladla...

janulka04
7. okt 2009

veru, motylek...ale zase uslachtile povolanie...vies kolkym detom pomohla napriklad? Ja obdivujem zdravotnikov uz len za to...ved to je tazka praca...ja vidim kvapku krvi u malej a som hotova, ja by som nezvladala taku pracu 😀

nadenkaaa
7. okt 2009

bola to krasna praca hned by som sa tam vratila chybaju mi babetkaaaa hrozne 😔 😔 mozno aj preto si tu neviem zvyknut lebo som zmenila od zakladu vsetko a este nemame ani ten nas vytuzeny vonavy batoztek 🤐

diamond_doll
7. okt 2009

Baby neviete co je presnejsie ci ratanie tyzdnov podla poslednej ms alebo ultrazvuk ? 😨 😕

motylek17
7. okt 2009

... nadi a v ziline nemozes pracovat v tejto oblasti??? ...

nadenkaaa
7. okt 2009

diamond samozrejme ultrazvuk 😉
majka nemozem v tychto mensich mestach je to s miestami v zdravotnictve viac ako blede bohuzial 😖

diamond_doll
7. okt 2009

nadenkaaa dik..nebola som si ista 😅

motylek17
7. okt 2009

tak to ma mrzi... a v BA si pracovala na kramaroch??? preco ste sa prestahovali do ziliny??? nemali ste to lepsie v BA??? uz kvoli moznostiam

nadenkaaa
7. okt 2009

maji ja som tam zila pracovala studovala ale moj mm je zo Ziliny ma tu byt ,sice istu dobu pracoval aj on v Ba, ale potom odisiel do Za a keby sme aj tento dvojizbak tu v Za predali tak zato by sme si v Ba byt nekupili a moj mm nechce byvat v Ba jemu sa v Ba nepaci tak som isla ja z Ba do Za -nie je to skarede mesto aj obchodov je tu dost ale proste este tu nema tak znamych a kamaratky ak som mala v ba a preto je to tu tazke inak je tu pekne .Mame tu aj pozemok mozme ist aj stavat takze uvidime

motylek17
7. okt 2009

.... rozumim ti... ja som byvala 3 roky v BA... a posledny rok som len vyplakavala co mi bolo smutno ... nakoniec som sa vratila na domov...

groka
7. okt 2009

avojte

ja som doobedia prespala ako som pisala ze si idem lahnut tak som spala na obed som si umyla hlavu,lebo od kadernicky som si neumyvala,inak vsetkym sa paci moj novy uces,no a teraz cakam ze to trosku preschne a pozehlim to a pojdem po maleho do skolky,potom sa pojde bicyklovat a ja vedla neho prechdzat mne je totiz lepsie vonku ako dnu

sisa podla mna este nebola ovulka,velmi ti to skace a minuly cyklus si mala ovu neskor pokial si pamatam a tento by bol tak skoro?to asi nie

inak kao vidim tak sme tu viacere skapate,ja len cakam kedy pride nadcha a nebudem uz nic citit a to bude urcite na svadbu a ja nebudem citit tie dobroty

motylek17
7. okt 2009

groka kedy ides na tu svadbu???

michelle
7. okt 2009

groka, daj fotecku s novym ucesom, sme zvedave... teda aspon ja ano 🙂

nadenkaaa
7. okt 2009

ja sa pripajam k michelle aj ja som zvedava na novy uces jarka 😉

motylek17
7. okt 2009

no nic utekam ja domov... dnes zostavam v BA a ideme do kina... majte sa tu krasne... pekny vecer... pa

groka
7. okt 2009

baby vcera som to mala este pekne a pred vcerom,lebo som to mala este vyfukane od kadernicky inak dnes som si umyvala vlasy a uz to mam padnute len vyzehlene mam strich do spicu,a viditelne postupne ostrihane nic extra postupnost mam od predu do spicu do zadu a na celej hlave+melir,ale vlasy v sobotu ako budem mat vam hodim potom sem

sharmana
7. okt 2009

ahojte kocky, trosku som si precítala, co ste popísali...
asi každá budúca mamička sa bojí, či bude dietatko ok, ale netreba na to tolko mysliet, lebo to je ešte horšie a okrem toho, s tým sa aj tak nedá nič robit, je to osud.. ale treba dúfat že to bude v poriadku samozrejme..
jani. cítim sa ok, ani už takú kyselinu nemám, tak som rada...
zajtra začína v BA tá najväčšia svetová výstava psov, ma ide slahnút, že som na pn, isla by som sa tam pozriet 😒

groka
7. okt 2009

ahoj sharmana tak kyselina ti ustupuje?ja som ju dostala ku koncu tehotnenstva asi v 7 ci 8 mesiaci ,ale to bolo katastrofalne,nemohla som co to moze co i len trosku sposobit jest

sharmana
7. okt 2009

ahoj groka, no len dnes necitim kyselinu, ale aj včera to bolo lepšie 🙂 no ale prieberčivá v jedení som, nezjem hocičo a vadia mi pachy, takže chladnicku ked otváram, tak zadržiavam dych 😝

groka
7. okt 2009

sharmana keby si si teraz dala rajcinu ci papriku tak ti pride butal kyslelina,proste ten kto ju ma by sa mal vyhybat takym,ale pred porodom a pocas dojcenia sa tiez neodporucaju take jedla a potraviny,zelenina taka ktora to sposobuje

sharmana
7. okt 2009

ja som mala taku kyselinu, že celkovo, som citila, aj ked som nejedla... ale z papriky a rajcin to kupovidu nebolo...
no hlavne že to trosku prešlo, ale zas nie uplne.... to nevadi... citala som, že ides na nejaku svadbu... a nebola si už náhodou na nejakej? alebo to tu bol niekto iný?

nadenkaaa
7. okt 2009

inak baby ked ma zena velku kyselinu pocas gravidity babetko co sa narodi bude mat vela vlaskov 😀 😀

dzou
7. okt 2009

Caute kocky no ste toho popisali 😝 ani nestiham docitat len som to tak preletela...
no ja som dnes opat zaspala 😀 asi 30 min ale chyba bola v tom ze dnes som sla do roboty 😀 ale nastastie som stihla v pohode a aj teplotu som odmerala, len som ju dala v iny cas tak uvidim ako sa to zase bude tvarit...ale taaak dobre sa mi spalo 😅 asi preto ze vcera bol super sexik, naozaj take milovanie a nie plodenie 😉 a akurat mam podla jonasa...comu moc neverim ale sak treba poistit 😉
no najhorsie bolo ze som si doma zabudla aj penazenku, tak z roboty som musela ist najprv domov a potom na nakup 😝 strateny cas, ale tak co uz teraz uz varim polievocku......
kukam ze je tu vas viac chorych tak sa rychlo uzdravte...
groka a nadi super grafiky len nech tak aj ostanu 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

ahoj dzou 😉 no bodaj by sa ti po vcerajsom krasnom vecere dobre nespalo 😉 😵

sharmana
7. okt 2009

ajoj nadi, no tuto poveru nepoznam, ale zas taku kyselinu nemam 🙂
prave rozmyslam, co by som si zajedla, teraz nejak musím častejšie, ale len po troškách a je to problém, lebo som velmi prieberčivá, čo som predtým nebola..

dzou
7. okt 2009

no sak nadi 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

sharmi to nie je povera je to fakt pravda za tie orky sa mi to fakt potvrdilo 😉 kazdej matky ktora mala take vlasatejsie babo som sa opytala, ci mala kyselinu a snad 99% mi povedalo ze ano 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre