Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

v posve 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

dzou nazaciatku ked sa registrujes tam je taka kolonka 😉 a ci budes merat vo farenhaitoch alebo v celsioch

dzou
7. okt 2009

jaaaaj a ked uz tam som tak sa to neda nastavit? mozno som to aj nastavila len si nepametam 😅

nadenkaaa
7. okt 2009

no vsak sme to riadne poistovali pocas plodnych dni tak uvidime score mam high 😀 tak este tyzden a budem vediet na com som 😝

dzou
7. okt 2009

urcite drzim palce 😉 ja mam o tyzden ovu 😉 teda dufam, ze bude 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

dzou urcite si to tam musela nastavit inak ta to nepusti dalej 😉

dzou
7. okt 2009

hej len keby som si pametala co som tam dala 😅 ale asi ze v posve ja som hned tam merala som vedela ze v ustach to nie je take dobre 😉

nadenkaaa
7. okt 2009

urcite v ustach je to podla mna o nicom 😅

dzou
7. okt 2009

aj ja i to myslim tam dole je to taka istota 😉
tak ja som sice o nicom ale tak hodim aspon pre radost 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou

nadenkaaa
7. okt 2009

dzou a ty si merala aj cez mrchu? ja cez mrchu nemeriam zacima az taky 8 dc lebo si chcem trochu oodychnut od merania aspon cez mrchu 😅

miskahryzka8
7. okt 2009

ale ked tam dole, tak v posve alebo konecniku 🙂 , ja som si to zmenila na vaginalne uz 😀, dzou das si na my account nalavo 🙂 a tam napravo na cahrting profile/optiions a tam na Thermometer and Temperature Method 🙂

dzou
7. okt 2009

ja mam rano vzdy take slabe kramy a mne to nejak neavdi zatial aj som nechcela merat tak som nemeral iba jeden den 😉 ale tak ja som uz skoro na tom zavisla 😀 tak meriam nech mam prehlad 😉

dzou
7. okt 2009

diki miska..... no v posve 😉 uz ti nadka napisala...

miskahryzka8
7. okt 2009

kocky, uz som si vsimla ako sa tesite, ked niekomu stupa teplota 🙂 , to znamena bliziace sa ovu a ked po ovu tak mozne tehu, ci ako 🙂 , nadenka gratulujem aj tebe a tesim sa s tebou, u teba sa tesime teraz akej moznej moznosti 😉

dzou
7. okt 2009

no mala som tam nastavene ze vaginalne 😉

groka
7. okt 2009

LUCIA aku pozvanku si si posielala do ff?mne sa konci za 3 dni ale chcela by som este mat aspon do mrchy,ale kupovat to nebudem

co ste to tu riesili obvod penisu? 😀

miskahryzka8
7. okt 2009

no oki, tak v posve, ale to neva, ked navod na ten teplomer to neuvadza, ze len v konecniku? Odmeria si to ten teplomer dobre 😀 ? dzou, tak si si to nastavenie aspon opatovne skontrolovala 😉

dzou
7. okt 2009

hej miska... co myslis tomu teplomeru je to jedno 😀 ja mam uplne obyc digitalny.......
groka ....no riesili sme ze ci nezavdzia teplomer v posve pri merani 😀 😀

groka
7. okt 2009

miska vitaj ja som este nestihla ta privitat

mna boli brusko na mrchu ☹

groka
7. okt 2009

dzou a akoze v com by mal zavadziat? 😕 ved prave penisu sa to nevyrovna 😅

dzou
7. okt 2009

grola to neva ....moze to byt aj nieco ine 😉

dzou
7. okt 2009

no sak prave o tom som ja pisala ze nezavadzia ked to porovnas s penisom...miska ma srach ze jej bude zavadziat 😀

groka
7. okt 2009

dzou moze ale ked si spomeniem na minuly mesiac tiez ma bolelo,v tomto mesiaci ma myli len par inych veci..... 😝

dzou
7. okt 2009

groka neboj sa .... vsetko dobre dopadne, raz sa to predsa musi podarit 😉

groka
7. okt 2009

dzou ale uz by mohlo,ved som bez prace a tehotnost trva 9 mesiacov na a co budem tolko robit doma?ale uz by sme ozaj chceli miminko,aj kvoli malemu

groka
7. okt 2009

taky ostal maznavy,placlivy,protivny ze potrebuje asi sok a ten sok bude ked donesiem domov mrnusa,aj to,ale jemu by surodenec len prospel

dzou
7. okt 2009

hej groka.... ja viem, je to tazke ale hlavne naozaj treba pozitivne mysliet, ako nic si nenahovarat ale tak este nehadz flintu do zita... ved uvidis ako to dopadne... a ty si este na materskej?

groka
7. okt 2009

dzou uz nie,tento mesiac este dostanem rodicovsku od novembra sa pojdem past

tak nenahovaram si asi nic,len jeden problemik mam,co ma metie,to je vsetko,potom keby to bolo jasne vam napisem,ale budem sa za to aj hambit asi a mozno ma odsudite 😔

dzou
7. okt 2009

miska ked sa blizi ovu teplota musi klesnut 😉 a potom stupnut ked si tehu tak sa teplota udrzi hore aj v case mrchy je to viac nez nadejne 😉

miskahryzka8
7. okt 2009

ahoj groka 🙂, ono to cele vzniklo z tejto vety:
"a inak meranie som si dala oralne, nie vaginalne zatial, lebo ja si dam budik na dobu, kedy urcite este nebudem vstavat, lebo ja vstavam vzdy uplne inokedy 🙂 , takze mi je ho prijemnejsie aj leziac vedla poloviciaka vopchat do pusy ako do podvozku 😀 , velmi to vadi...? Myslim teraz teplomer 😀 😀 😀, vlastne ani neviem, ako sa tam zamiesal penisak 😝

groka, dzou a snazite sa oresne od jula? Teda dzou ty si pisala ze od juna, ze 🙂?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre