• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
aha :slight_smile: , tak ja si zajtra napisem prvu a potom sa budem pisat co a ako, ked sa budem orientovat :slight_smile: , groka a preco si dobrovolne neplatis mesacne socialku, ked este nie si tehu, ked si das dobrovolne tu najvyssiu robi to tusim mesacne 18500SK ak to priebezne nezmenia...
7. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja od juna....
groka asi tusim ze co ale teda ak je to to tak to je kazdeho osobna vec :sunglasses:
7. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska jul ale intenzivnejsie od augusta

miska ale ked merias nesmies teda nemala by i to menit,ze raz v ustach,iny den v posve,lebo v ustach je o dost nizsia teplota ako dole a skresluje to graf
7. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj nie este raz som si precitala tu vetu a asi to nie je to co si myslim, ale urcite ta aj tak neodsudime :wink: neboj sa groka....
7. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou uz mi je to ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou co si si myslela?ipni mi
7. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak teraz som mimo, ale teda ked nam to budes chciet povedat tak povies :wink: a fakt sa neboj :wink: sak sme tu dospeli ludia tak sa pochopime
7. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja teta to nechapala,odsudzovala ma,najradsej by ma prefackala
7. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ipni mi to som zvedava :slight_smile:
7. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som :wink:
7. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka dole vlavo ked sa prihlasis tak je invite friend a tam napises dalasi mail ktoru mas a vlastne samu seba pozves (ja som si kvoli tomu inicializovala dalsio mail na gmail.com
7. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenak a budem mat vip na cely mesiac zas?oddnes uz?a to mozem na tu istu mailovu ako pred tym?
7. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze budes mat vipo na dalsi mesiac neviem na tu istu adresu som to neskusala ja som si registrovala ma gmaili novu email adresu pod dievcenskym menom :wink:
7. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka este raz mi napis presne co mam urobit,
7. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka som z tej vasej debaty s dzou mierne mimo :sweat_smile: :sweat_smile: mysoim zeby sme ta neodsudzovali kazdy zije kao najlepsie vie a nikto nemoze druheho odsudzovat lebo nikdy nevies co by si spravil ak by si bol na jeho mieste teda aspon podla mna :slight_smile:
7. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa necham samozrejme poucit a budem merat len dole, to mi bolo jasne, ze striedat sa to nema, iba sa mi zdalo pohodlnejsie pusou :slight_smile: a vy si robite tieto grafy len mesiac a ci kolko uz? A ked sa vam podla grafu blizi ovu, robite si aj tie pruzkove ovu testy z lekarne :slight_smile:
7. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka chapem,no mozno vas napadlo ze som bola na preruseni ale to nie
7. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka mas pravdu.... no my sme si uz napisali cez ip takze v poho uz nebudeme obtazovat :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne sa prihlasis pod svojim menom na ff a potm vlavo co mas tie kolonky zacina to main atd... a uplne dole vlavo je invite friend a taka prazdna kolkonka a tam napises mailovu adresu svoju nejaku a oni ti tam pozvu akoze prihlasku a zasa sa musis registrovat ze tam udavas datum narodenia ,kde ches merat,v akych stupnoch ,kedy ti zacal cyklus a tak dalej :wink:
7. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz meriam 2.cyklus...
7. okt 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to potom vyhodi nieco kde mam napisat asi nick a potom nejaky mesage a tam neviem co mam napisat
7. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka to ma nenapadlo :sweat_smile: napadli ma fin . problemy ok nechajme to :slight_smile:
miska teraz prvy mesiac so to skusila aj s ovu testami a sedi mi to s teplotou :wink:
7. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz zachvilu pride mm...som mu volala ze kde je uz tak dlho :angry: tak sa zachvilu s vami rozlucim....zajtra zase pridem az podvecer...
7. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napis tam svoje meno do toho nicku a do spravy som napisala ahoj:slight_smile:(vsak oni nerozumeju po slovensky :grinning: :grinning: takze je jedno co tam das
7. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vies nadi to mohlo napadnut len mna :sweat_smile: ale uz to vazne nechajme :wink:
7. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dzou co uz s tebou niekto musi drzat nad vodou nasu temu podvecer a po veceroch lebo inak bez teba je to tu slabe :sweat_smile: skor cez den su tu baby ktore su v robote a mozu konikovat :wink:
7. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necche mi to vziat mail
7. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ... rano to tu fici :wink: ale ja ked robim sak vies tak nemozem konikovat... a mm je furt dakde na fuskach :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak sa snazi kedze stratil tu pracu v auguste...a teraz sa snazi sam so susedom....
7. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak musis skusit registrovat iny jas som si registrovala na gmail.com a tam mi to prislo hned :wink: krsne meno.priezvisko @gmail.com
7. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka skus mi napisat tvoj mail do ip a ja ti poslem uvidime ci to pojde
7. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok