• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
to je samozrejme, ale ty si tento mesiac k tomu nablizsie spolu s nadi :wink:
8. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko a moj graf :slight_smile: Ja nemozem dat graf, mi to niekde zmizlo to co treba skopirovat :angry:
Groka uz som tu vecer nebola, dufam, ze sa ti podarilo nanovo zaregistrovat na FF :wink: A stale pekne teploty, poklesom by som sa netrapila ved mrcha meste cas :slight_smile:
8. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, skus tam na home page setup postlacat nejake tlacitka, ono sa ti to tam ukaze..
8. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... babule chcem sa spytat ci neviete ako si platit to dobrovolne nemocenske...
8. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michell tak dvojicky hmmm? :grinning: Druhy IP? :wink: :slight_smile:
8. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michelle, ake pekne W si si urobila :grinning:

motylek, dobrovolne nemocenske si platim uz od jula, tak aspon to mam istotu, ze tu lehotu 270 dni do porodu splnim....chod si do socialky po ziadost
8. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci nesssstrasss :grinning: ...vcerajsiu teplotu treba brat s rezervou, musela som merat skor... inac by bola min o 0,1 stupna vyssia :wink: ...................ci? :confused:
tvoja teplotka myslim jasne potvrdzuje ovu :wink:
veronika, ze W :grinning: ...teraz by som mohla pokracovat dlhym sikmym dlllznom, co? :sunglasses:
8. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...inac pts 60.... fuha... ale na to sa spoliehat neda... :pensive:
8. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,tak ako dnes? :slight_smile: ja poslusne hlasim,ze dnes zacinam 4.mesiac! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
idem si dat nieco na ranajky,aj ked nemam na nic chut,ake zaludok si pyta :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom musim napisat tu pracu do skoly,no a zajtra na kontrolu k dr.-rozmyslam,ze mu poviem,nech som este tyzden doma,aj ked uz mi je dobre,ale som si asi nejak zvykla :grinning:
rhodo a ako to potom funguje???? a platilo by to aj v tom pripade, keby som bola na rizikovom alebo na PN-ke??? alebo musim po dobu 270 dni pracovat??
8. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babiky :slight_smile: ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5232
8. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi! fuha, to vyzera viac ako dobre! ...kolko mas pts?
8. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, parada! :slight_smile:
michelle, aj ty mas riadne vela bodov :wink: , ja som mala najviac 37pts...
8. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Motylek musis platit kym pojdes na matersu presne 270dni, ak pojdes na matersku o den skor, nedostanes nic. Keby si nahodou otehotnela teraz, tak ti to nevyjde :wink:
Nadi, riadny schod dnes zacinas :wink:
8. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
37 ale si tam neznacim tie priznaky neviem uvidime nemam z toho dobry pocit podla mna za 6 dni pride pad lebo ktov vysoko skace hlboko pada :zipper_mouth: :sweat_smile:
veronika, no mam... minuly mesiac som mala ledva 20... neviem cim to je, lebo tam skoro nic nemam zo znakov..
baby, nevidno vam na grafoch snazenie :wink:
8. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale vcera som mala taky vytok (prepacte za detaily)ze som mala uplne mokre nohavickyuplne taky vodovy s takymi bielymi bodkami neviem ale kaoze ma to nebolelo ani nesvrbelo len toho bolo na maderu vela :confused:
8. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, vobec to tak byt nemusi :wink:
veronika, nemame to tam zaskrtnute... tak ja si to na chvilu zaskrtnem, pozri si to a potom to dam prec..
8. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi, michell vidim to tento mesiac pozitivne... :wink:
8. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon niekto majka :slight_smile: neviem ak by som mala byt tehu tak sa tak vobec necitim :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veri, kuknute?
majka, no uvidime... do tyzdna budeme vediet na com sme :wink:
8. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika aj ja som si to tam pridala :slight_smile: neviem podla mna zasa nemusi byt vidiet vsetko vzdy :wink: :wink:
8. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna zase do vcera 3dni riadne bolelo podbrusko... ale inac ako na ms... a bolo nezvycajne vlhko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale ci su to nejake priznaky, netusim... minuly mesiac som tiez citila ako ze uhniezdovanie a prd to bolo... takze uz na to nedam...
8. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aby to bolo :slight_smile: ... nadi mozes byt rada, ak by si nemala ziadne tehotenske problemy, tak by sme ti vsetky zavideli... :wink:
8. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok