• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
sak ja to chapem dzou :dizzy_face: aj u nas je to tak moj mmm chodi domov len spavat :pensive:
7. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nie som na to moc zvyknuta ze nie je doma :unamused: ale tak co uz mam robit, len sa bojim aby sme sa nejak neodlucili :zipper_mouth:
7. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz je tu :dizzy_face:
7. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kocky, ja tiez uz idem, diky za rady a spolocnost :slight_smile: a zajtra si zapisem prvu teplotku :sunglasses: :slight_smile:
7. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny vecer dzou :dizzy_face: a aj tebe miska hryzka :wink: :wink: drzim palce k zajtrajsej premiere na ff :wink:
7. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka aj ja som ti teda poslala na tu mangelov mail :wink: .....tak bru nocku... uz mu zohrievam polievku :dizzy_face: pa zajtra
7. okt 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ahoj baby a teraz co ja ?mam na to kaslat ci co?
7. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranečko holky :slight_smile:

grafik http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 pisla som do grafov BT ze ci moze ist o IP uhniezdovanie,tak som zvedava co mi napisu,ale to len tak chcem vediet,predsa musim este cakat
8. okt 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby,
tento mesiac zacinam merat :slight_smile: sa tesim na grafy,hehe :wink:
a ta mrcha ma mrzela,ale beriem to tak, ze jednoducho si musim vystat ten svoj rad na mimco.. :confused:
8. okt 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tea,no viem ze par zien otehotnie vdaka merianiu Bt tak dufam ze to budem tvoj pripad tiez
8. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

groka, ja neviem, ale zdá sa mi, že som videla na merenibt.xf.cz grafy s IP a tuším tam každej klesla teplota až pod červenú čiaru...skús kuknúť a porovnať :wink: aké dlhé mávaš cykly?

tea, ja som to zobrala tak isto ako ty :wink: , len dúfam, že ten rad predomnou nie je ešte kilometrový :grinning: ale sme tam už len my snažilky posledné z našej témy :grinning:
8. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos na bazalkach napisali ze moze ist o ip ale to som len orientacne chcela vidiet,ja som nevime najst na ff,ak mozes hod mi nejaky link nan,no a cykli mavam tak 32 dnove zhruba,ja som uz 2 mesiace po sebe dostala mrchu vzdy 13,teraz mam dostat 14
8. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos ja na merenibt ale ani tam neviem to najst,ja som myslela ze na fertility
8. okt 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule... :wink:
8. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka

http://www.merenibt.xf.cz/index2.html citaj od sameho vrchu a otvaraj si grafy :wink:
8. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodos ano je tam pokles az pod ciaru ale u kazdeho grafu to velmi skace,mne nie
8. okt 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj zle groka, daj si:
- otevri vse,
- priklady krivek,
- cykly, pri ktorych doslo k jednodennemu poklesu behom lutealnej fazy
groka pocitujes aj nejake zmeny na svojom tele????
rhodos uz som preluskala

motylek,vidim len jednu zmenu,potom ciciky,ktore ma bolia inak ako minule cykly,a mam tocaky,ale to moze byt sposobene aj chorobou a tym ze viac spim ako nieco robim
8. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak co nove, som vas docitavala a vela som toho nepochopila z diskusie... ale ma pobavila dzou s porovnavani hrubky teplomera a penisu... no je to pravda neporovnatelne, ktovie aky rekord je na najuzsi penis :grinning: :grinning: :grinning: no sa bavim sama...
Miska, len pre info, ja meriam analne, minule sme tu tiez diskutovali o tom, ci to tam "ide", no ale uz som si tak zvykla, ze meriam kazdy den automaticky, aj pocas MS. A nezacnime diskutovat o hrubkach (no sranda musi byt)... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inac nic nove, mala som ovulku, ale nekeksujem, dobra sprava je, ze mm ma uz listok, takze pride 28/10, este tri tyzdne, ale akurat pride pred ovulkou, takze sa hned dame do snazenia... teraz to musi vyjst...
vcera som sa dozvedela, ze od konca oktobra budem mat znizeny plat o 15%, supeeeer, sa tesim, ako si idem utahovat opasok :angry: :confounded: :cry: na zaplakanie...
Uz aby som bola tehotna!!! a vy tiez!!!
prisiel mi na um ten blby vtip, ze pride pan do novinoveho stanku a prosi si Plus 7 dni a teta mu hovori, "zoberte si radsej Zivot" a ujo jej odpoveda "ty si zober zivot, ty krava jedna" a nahnevane odchadza...
no to len tak na rano, aby sme zacali v dobrej nalade,
no mam pocit, ze moc vtipna dnes nie som :sweat_smile:
8. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale korzetom nemozem ublizit keby bolo nieco zarobene?lebo som v nom dost stiahnuta
a bolia ta cele prsia???? po ovulke neprestali??
motylek mna vzdy zacali boliet pocas ovulke a velmi hned po nej,teraz az niekolko dni po nej a bolia ma co ja viem,tak tazko,nie na dotyk
8. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
opravila som si jednu teplotu, lebo po dnesnej mi prehodilo ovulku az na 18 DC, to sa mi zda uz prilis neskoro, mavam 27 D cykly normalne...
8. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pri malom si take veci nepocitovala??? kedy ocakavas mrchu???
8. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek ja si to uz nepamatam,co bolo s malym,viem ze sme boli v tom obdobi na dovolenke a jedine co si pamatam to som este nevedela ze som tehotna,ze mi nechutil vtedy sampanske mala som narodeniny vtedy a spat som chodila zavcasu,inak neviem
8. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a grgala som stale :grinning:
8. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlate :grinning: ... groka neboj, urcite to vyjde... musi... ako hovorim, za mesiac september tu nik nepribudol, cize si na rade... :wink:
8. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek ale nie len ja ale my vsetky ostatne
8. okt 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem upratovat,mam toho moc a neviem kde mam zacat,tak zatial papa babulke,ale ako sa poznam ja dofrcim skoro :dizzy_face:
8. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok