Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
9. okt 2009

ahojte babule 🙂

michelle, andi, kráááásne grafíky 🙂 buduci tyzden som na vas strasne zvedava, musite zachranit junove babatka 😉 , lebo zatial nemame ani jedno ☹

cheerlady
9. okt 2009

jani no praveze sa bojim,co povedia,ked nieco budu chcet a ja tu budem spat 😀 ale sak zas mam na to pravo,no nie? 😀 no jani to bude chalanisko 😉 mne vcera mama povedala,ze budem mat dievcatko a aj si to uz zacinam mysliet,aj ked naprv som mala pocit,ze to bude chalan 😕

miskahryzka8
9. okt 2009

k tomu zinku, je aj v treske, dnes som si ju dala na ranajky a milujem ju 😀 , inak kocky beriete aj nejake calibrum alebo tak, ja som chvilu brala, ale som mala pocit, ze mi nejako nesedi, teraz mam od doktorky, len trojkombinaciu zelezo, kyselina listova a B12 aj dostavam injekcie, lebo mam chudokrvnost - to mi zistila obvodna. Inak ked sa vramci preventivnej prehliadky robi kompletny krvny obraz, tak by to ukazalo, ze v tele je nejaky zapal, alebo tak, ze? A jani, inak ja som uz davno pocula ze vnutornosti a hlavne pecienka by sa v tehu nemali jest 😕

miskahryzka8
9. okt 2009

michelle, ved aj tvojk grafik vyzera nadejne, co som studovala na ceskej stranke, co mozu znamenat 🙂

motylek17
9. okt 2009

miska ty sa nejako ucis... 🙂

janulka04
9. okt 2009

miska, ja viem, ze nie...ale ak si dam raz??? Ak to neladujem do seba kazdy mesiac???
motylek, nie...ladvinky robim v takej smotankovej omacke...kelu..mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, ja chcem masooooooooooooooooo 😀 😀 😀
cheerly, chlapi su jak male deti...a tie moje maju niekedy viac rozumu ako mm 😀

janulka04
9. okt 2009

no a ja som teraz len 8tt..neviem, ktoi sa tu pytal 😉

janulka04
9. okt 2009

motylek a k tym ladvinkam 😀 😀 a este domacu knedlu k nim a zavrite ma v kuchyni..hodinu ma neni... 😀 😀

michelle
9. okt 2009

veri, ahoj 🙂 noo neviem, ci ja budem patrit medzi tie zachrankyne, ved som pisala.... necitim sa na to... ale ak do utorka teplota neklesne ani nic nepride, tak testnem... 🙂 to skor nadenka vyzera nadenkaaajne 😀
miska, co v mojom grafiku vyzera nadejne podla toho, co si nastudovala? 🙂
jani nazidis nam, ze my zatial mozme pecienku? 😉 😀

janulka04
9. okt 2009

nazidim, michelle... 😀
nadenkajne 😀 😀

michelle
9. okt 2009

jani a ty sa mozes premenovat z janulky na jadvojku 😀 akoze 2v1............ ci na jatrojku? 😕 😀

janulka04
9. okt 2009

michelle 😀 ty si expert 😀 😀 ..ale toto je nalada...nie, ako rano 😀 😀 😀
no mm, je Lubomir a ja mu vzdy vravim, ze :lubenkam ta..a on: Ja teba janulkam 😅

miskahryzka8
9. okt 2009

motylek som kuk rychlouk 😀
janulka, no ja som absolutny masozravec, akurat idem jest vepro, knedlo,zelo 😀 , takze uplne chapem tvoje chute 🙂 , pecienku by som si nedala vobec, lebo tam sa spracovava vsetok odpad z organizmu, ked uz tak tie ladvinky, ale aj to by som si rozmyslela, ale to len moj nazor 😉 , ja som s pytala v kt. si tt a ci uz mas doma dvojicky 🙂
michelle, pretoze po ovu ti teplota stupala, potom klesla - to byva pri uhniezdovani vajicka a potom zase stupla, som zvedava, ale ci ti zajtra pojde hore, alebo sa udrzi na 37,1 a trosku ma metie to dvojite W, to by podla mojho studovania mali byt dvojicky 😉

Ale kocky, podla mna tieto grafy su hlavne pomocka na ovu, vsetko treba brat s rezervou a hlaaaavne pozitivne mysliet, tehu ostali ako sa pise na tj ceskej stranke aj kocky, kt. to graf po ovu neukazoval 😉

rhodosbb
9. okt 2009

jani, aj moj oco je lubomir 😀 a moja sofia ho vola bubo, lebo ked bola malinka moja mama hovorila Lubo a sofia nevedela povedat L tak hovorila b a ostal z toho bubo dodnes 😀 a moja mama je babina a ked sa sofia hneva tak krici ze baba! 😀

michelle
9. okt 2009

jani, sme sa tu prave riadne nasmiali na vtipkoch:

Viete ako rozdelí Snehulienka jablko medzi siedmych trpaslíkov?
Zje ho a dá každému.

Hovorí dinosuarus dinosauríci:
- Veď nebuď taká! Veď vyhynieme!!!
A bola taká! A vyhynuli!

- Babka, máte satelit?
- A čo som krava, aby som sa mala telit?

Viete, aký je to rodinné založený muž?
Je to muž, ktorý všade kam príde zakladá rodinu.

Viete prečo sa o mládeži hovorí, že sú ako zajace? Lebo ich zaujíma len sex a tráva.

Viete v akej dobe žijeme?
V elektrickej.
Do práce chodíme s odporom, v zamestnaní sedíme v napätí a keď sa dotkneme
vedenia, kopne nás do zadku.

Čo je maximálna lenivosť?
Ľahnúť si na ženu a čakať na zemetrasenie.

Viete, kto má najväčšie gule?
Snehuliak.

Viete čo je maximálna smola?
Dostať na Medarda kvapavku.

Otázka: Vieš čo potrebuje slon, keď má sračku?
Odpoveď: Veľa miesta!

Viete, čo je total - brutal?
Zapiť šaraticou prášky na spanie.

Viete, ako sa povie impotent po indiánsky?
Mlčiace pero.

Aký je rozdiel medzi horárom a horárkou?
Horár pozná všetkých vtákov v lese, horárka v dedine.

Ako sa za cenu jedného poukazu na dovolenku môže zrekreovať celý kolektív?
Poukaz sa daruje vedúcemu!

😀 😀 😀

michelle
9. okt 2009

jani 😀 😀 tak potom ja moho jurkam a on mna misii 😀

rhodosbb
9. okt 2009

a vcera som sa dozvedela, ze som sliepka 😀
moj oco sa pytal sofie, ze keby mala nakreslit nasu rodinu ako zvieratka, kto by bol ake zviera podla nej a ona ze babina by bola zajac, bubo ty by si bol tiger a mamina by bola sliepka 😒 a vybuch smiechu na celu ulicu, lebo sme isli akurat po meste, ale takym tonom to povedala, akoze jednoznacne sliepka pre maminu 😀 takto som dopadla

janulka04
9. okt 2009

michelle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobreeeee
veronika...moja mama chova okrem ineho kozy a ovce, to bolo pre male od malicka smerodatne, tak ju a otca volaju Babí mé a dedo mé 😀

janulka04
9. okt 2009

a obcas aj babka a dedko bé 😀

motylek17
9. okt 2009

jani ty mas tak mile deti... 😉

janulka04
9. okt 2009

noo, zo moja mama stale srsi humorom a ked sme sem prisli prvykrat s malymi, vsade po lukach kopa krav, sedime si v aute a Laura, ze: mamiiii, to su tvoje kamosky? Babka me povedala....no, co dodat 😅
michelle: veru....jurkajte sa a miste 😀

janulka04
9. okt 2009

😀 veronika...zlata detska prostorekost 😀
sliepka... 😀 😀

rhodosbb
9. okt 2009

michelle 😀
jani, zlate deti 😀

inac v cinskom horoskope sme obidve opice a to ona dobre vie, tak neviem preco ma zaradila medzi sliepky 😀

motylek17
9. okt 2009

lucim sa s Vami, odchadzam domov... nemame tu sefa, tak mysi maju fraj... 😀 pekny zbytok dna...

janulka04
9. okt 2009

co som vam nasla.....ale zda sa mi to nejak moc...ved to ja tolko nejem 😖 😲
Priemerne by mala tehotná žena denne skonzumovať tieto potraviny:
3/4 l mlieka
50 g tvarohu (alebo syra, jogurtu)
l vajce
150 g chudého mäsa a rýb
40 g masla
30 g oleja
60 g cukru
100 g obilnín (ryža, múka, krupica)
50 g cestovín
250 g zemiakov
200 g ovocia – podľa možnosti
200 g zeleniny – podľa možnosti

michelle
9. okt 2009

jani, to mam ja na 2 dni 😕

janulka04
9. okt 2009

ved tiez som na to pozerala, ze zo by som asi nic ine nerobila len papala... 😒
tolko mlieka a denne vajcia 😝 ...ved ja len okolo 13hod. ranajkujem, skor to proste nejde....

michelle
9. okt 2009

neda sa ti? zaludocek neprijima? chudatenko nase...

janulka04
9. okt 2009

☹ ja rano vstanem michelle a mam pocit, akoby som jedla..akoze nic mi neni...len pocit preplneneho zaludla..a do pol hodiny mi pride zle, ze ani jest neviem...neda sa...takze ja ranajkujem s malymi obed 😖
aj cely den fugujem na takom zobani...tam si zdibnem, tam si kusnem... 😀
aspon schudnem, co som tu cez leto pribrala 😀

janulka04
9. okt 2009

uz som aj skusala zobnut si suchar po prebudeni..ale vtedy som hned letela na WC... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre