Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

slniecko77
13. okt 2009

..faakt? tam som este nekukala..hm dobre padne ked si clovek moze vymenit nazory a este ked si v cudzej krajine
..to by ma mrzelo keby sme niekoho vystrasili..mozno ja, ale nechcem robit bububu 😀

dzou
13. okt 2009

no ale praveze ked tam jedna baba napisala ze je z uk niekto jej odpisal ze asi tam ani nikto z uk nie je 😒 to je inac tiez take mile privitanie

slniecko77
13. okt 2009

presne ako pises, ja obcas aj temy citam, ale niekedy neviem co napisat, a obcas sa stane, ze ta baby nejak odignoruju
..ale v tejto teme sa mi paci, dievcata su velmi ustretove a podporuju sa 😵

dzou
13. okt 2009

no ty my hej 😀 😀 my sme sa tu zisli taka celkom dobra particka a aj ked pride dakto novy vzdy ju uvitame...
a co tu robis vo svojom odbore alebo nieco ine?

slniecko77
13. okt 2009

..no vo svojom obore nepracujem, ale v Bostone sa pokusim najst nieco, co sa tomu bude podobat 🙂

dzou
13. okt 2009

a nechcete sa tu usadit? ... ved aj ked je kriza aj tak si myslim, ze je tu lepsi zivot ako na svk

slniecko77
13. okt 2009

sorry, mne blbne internet
..to mas pravdu, urcite je tu lepsia situacia ako doma, ale neviem si to tu predstavit NAVZDY, aj ked nikdy nehovor nikdy

dzou
13. okt 2009

no to mas pravdu mi zase nehovorime ze nikdy sa nevratime na svk 🙂 mozno sa raz vratime 😉 to este nikto nevie...

slniecko77
13. okt 2009

draheho este nemas doma?

dzou
13. okt 2009

nie nie este je v praci... dnes pride neskor 😒 a uz sa tesim na nho 😀

slniecko77
13. okt 2009

tak to ti verim, ja mojho uvidim az v novembri... 😝
ale tiez sa uz tesim 😵

dzou
13. okt 2009

jaaj no tak to mas blbe... tak to sa teda naozaj tazko snazilkuje 😒

groka
13. okt 2009

janulka ty si hrozne zlata mm bol s malym vonku a pytala som si od neho mobil ze rychlo to spravim,ale nedal mi ho,a teraz isiel na benzin s malym este tak som si ho zas pytala a zas mi ho nedal vraj mu ma volat nejaky pan ohladom roboty,baby ja to vidim az ked zaspi

este som chcela na niekoho reagovat ale neviem na koho

babule tekvica nebola taka tazka,v skolke som ju urobila a isli sme domov,o 14:00 som zadrichmala a zobudila som sa o 15:00 a sla do skolky ale ja by som tak spala od tej svadby uz,taka som nevychrapana a hlavne ze dnes som bola hore velmi skoro,nemohla som spat,takze dnes bude ordinacia,panelak pocas reklamy a odsudene potom si kuknem ak vydrzim na dome viktoriu a pojdem spat,ale to uz asi nestihnem,brusko ma uz neboli az tak na mrchu,len ma picha v lavo,ale vzdy si poviem ze to nie je nic,ale pojdem si kupit magnezium zatial aspon nieco

dzou
13. okt 2009

inac baby nahodim dalsiu temu dufam, ze sa niekto prida ked je tu tak mrtvo.......... teda ako chcete zariadit detsku izbu? Myslim teda ze ak to bude chlapcek tak do modra a ked dievca tak do ruzova? .... mne sa to moc nepaci ja chcem steny na taku kriklavu zelenu a ostatne vsetko take zeleno zlto cervene...take vesele a kedze nechceme vediet pohlavie tak to bude take ze aj aj 😉 ale uz aby som to mala pre koho zariadit....

slniecko77
13. okt 2009

zase mi nezobralo prispevok 😠
..uz to nejak dotukame dzou, vacsinu uz mame za sebou..a koniec oktobra je uz za dverami a zaciname naplnoooo 😵
..groka srdecne gratulujem k bublinke 😉 a tiez podla grafu tipujem aj Nadenku..drzim prsty Nadi

dzou
13. okt 2009

groka my vydrzime za ten pohlad to stoji 😀

dzou
13. okt 2009

baby na chvilu vypadnem som zisitila ze nemam chleba 😝 🙄 tak musim skocit kupit kedze zajtra uz pracujem 😝 ale ja sa vratim nikam nechodte 😉

lucialen
13. okt 2009

Som sa vyparila, nakoniec prestalo prsat, tak sme isli dokoncit to krozno, 2x som vybehla s furikom ako prava sedliacka a isli sme na prechadzku so psom 🙂
Dzou, ty uz rozmyslas nad farbou izby? 🙂 My budeme mat postielku u nas v spalni, poschodie s izbami este nieje prerobene, ale este som nad tym nerozmyslala, to je este par rockov 😉

dzou
13. okt 2009

nooo my chceme malovat ked budem tehu lebo treba... a tak som ako myslela ze tak jak supravu do postielky a tak 😉

nadenkaaa
13. okt 2009

baby mala som robotu a potom som davala do poriadku balkon lebo ten vetrisko mi kvety kmasal a vonku je taka kosaaaaaaaaa ze uplne ako v zime 😖 😖
dakujem slniecko ale podla mna to uz mam zratane 😅 ratam s dalsim kolom 😉
lucia aj my budeme mat postielku v spalni a spalnu mame taku bledozltu 😉
jarka uz sa tesime na testik s dialnicou 😵

dzou
13. okt 2009

nooo mna to napadlo lebo som dnes opat neodolala a kupila si jeden tehu casopis a tam bolo kopec katalogov s roznymi vecami a tie modre a ruzove mne sa to tak nepaci.... preco to tak kazdy rozdeluje 😒 no my mae prezdnu izbu takze to bude dufam, ze raz detska...ale tak na zaciatku babo urcite budem mat pri sebe v takom kosiku 😉

dzou
13. okt 2009

a zase ste vsetky prisli ked ja idem ale ja som hned sp5t tak cakajteeeeeeeeee

slniecko77
13. okt 2009

Nadi, este nezufaj 😉
..a ak sa nahodou nepodari (verme, ze ano), idem s vami uz nie len light
..zajtra rano budem sledovat tvoju teplotku...teda samozrejme drzim prsteky aj ostatnym cakatelkam - tehulkam

nadenkaaa
13. okt 2009

to je super slniecko aspon sa tu rozrastame 😉 🙂 inak nemala si tu aj fotku? 😕

janulka04
13. okt 2009

no babulky, moje male mali na Slovensku zeleno ruzovu izbu...sama som robila, take zaujimave predelenie to bolo, take schodikove...a do toho malovane oranzove, zlte a ruzove kvety...tiez podla tych schodikov...som sa s tym mordovala asi tyzden, ale ked prisli z prazdnin, tak ze: Dedo, jeeee....aj ty povedz, jeeee!!!! Zlatunke boli, moje lasky...
a teraz bude babo tiez s nami v spalni a neskor sa uvidi....asi zelenkavu a bledo oranzovu ale a nejaku borduru do toho...to sa bude aj tak rokmi menit 😉

slniecko77
13. okt 2009

..mala, ale vymazala som ju...uz sa mi zunovala svadobna...inac dobry postreh 😉
..a doplnim si inu, ale az ked budem na svojom notebooku, lebo chlap je na SVK aj s mojim notebookom a stolovy PC uz je prestahovany v Bostone
..Nadi, uz si tu niekde spominala, ze sa ti nepodarilo zohnat pracu sestricky v NsP ZA..to je fakt tak zle s miestami, ci si skor mala zaujem o nieco konkretne a nebolo miesto?

nadenkaaa
13. okt 2009

no ak by sme mali este dalsiu izbu ako detsku tak urcite by som si dala taku nejaku neutralnu farbu 😉
slniecko jasne ale pamatam si dobre co sa tyka miesta ano chcela som robit znovu pri novorodencoch ako aj v ba som robila na JIS novorodeneckej.Ale kedze mi hned hlavna povedala ze vobec nema volne miesto/predtym som jej samozrejme hovorila o svojom vzdelani,ktore bolo mimochodom vysie ako jej vzdelanie 😅 tak podla mna aj to zavazilo neviem akoby sa bala ze ju budem chciet vysackovat z miesta alebo co 😖 😒 takze mi povedala ze nema pre mna vobec ziadne miesto 😔 takze robim s mojim mm

slniecko77
13. okt 2009

hm, tak to ma mrzi, lebo nase zdravotnictvo pride o dalsieho kvalitneho cloveka 😖
..ale mne sa ona zdala v pohode, aspon ja som nemala ziadny problem s nou, skor bola napomocna...neprajem ti zazit tu pred nou 😠
..ked mas zaujem o konkretne miesto, hm...neskusala si vrchnu sestru oslovit priamo? ..alebo uz radsej zostanes na volnej nohe s flexibilnym pracovnym casom?

nadenkaaa
13. okt 2009

to som teda ani neskusala toto ma dost odradilo 😒 slniecko ani nevies ako mi moja robota s babetkami chyba 😔 😔 teraz este horsie znasam ze sa nedari to nase vlastne a samozrejme ze ma to svoje prednosti byt na volnej nohe a nerobit na sluzby a sviatky 😅

nadenkaaa
13. okt 2009

jani to musela byt fakt krasna dievcenska izbicka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre