Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

slniecko77
13. okt 2009

hm, velka skoda
..ale verim ti, ze ta to odradilo...gyndu si neskusala? ale myslim treba mat vystudovany porodnu asistentku, aj ked viem, ze aj zdr. sestry tam pracuju..viem, ze je to iny odbor..
..vsak mozno si rozmyslis a ze si rozmysli aj hlavna sestra xixi

nadenkaaa
13. okt 2009

gyndu som neskusala to ma nelaka 😉 mna len babetka lakajuuu 😀 😀
a ty co v uk v tom novom bydlisku budes mat aj novu pracu predpokladam 😉

slniecko77
13. okt 2009

..absolutne chapem, ja som tiez nechcela odist z mojho povodneho oddelenia
..no budem sa musiet porozhliadnut a snad sa nieco solidne najde, alebo am este jednu alternativu v zalohe...otehotniet 😵 (priklanam sa k tej druhej), aj ked pracovat by som chcela

nadenkaaa
13. okt 2009

no urcite by to bola ta najlepsia a zaroven najkrajsia alternativa 😉 😵 drzim palceky tak ak by sa vam to podarilo bolo by to augustovciatko 🙂 😵

slniecko77
13. okt 2009

..uprimne, neverim, ze na prvy krat...ale kamoska ked otehotnela po prvy krat..a to u nebola ziadna mladica...tak im sa to podarilo hned ''napoprve''

dzou
13. okt 2009

tak uz o sp5t 😀 este som si odlakovala nechty a nalakovala novu vrstvu uz sa susi ako pisem 😉 slniecko tazke aj ty si zdrav. sestra alebo nieco take?
baby inac stalo sa vam ze pred ovu alebo teda ked mala byt ovu ze ste mali strasne vela slin? ja mam teraz tak ani nestiham prehltat 😕

slniecko77
13. okt 2009

..hej strednu skolu mam zdravotnicku..ale potom ma to omrzelo, tak som sa vrhla na dlasie vzdelavanie 😀

dzou
13. okt 2009

aha a to bolo co ak sa mozem opytat

nadenkaaa
13. okt 2009

dzou tak sliny som si nikdy nevsimala v obdobi ovu 😅 😕 😀

dzou
13. okt 2009

no ja neviem ale mam ich strasne vela a tiez asi prvykrat ale tak to asi bude z dacoho ineho 😕

slniecko77
13. okt 2009

..veru ani ja som si take nic nevsimla..mozno ti tecu slinky na nieco konkretne 😉
..studovala som soc. pedagogiku

nadenkaaa
13. okt 2009

nejedla si nieco neviem korenene alebo tak?

dzou
13. okt 2009

nieeee nic akurat perkelt ale to asi este doobeda a potom toasty... no neviem z coho to je, ale to je jedno... nadi tazke zajtra mas rozhodujuci den?

nadenkaaa
13. okt 2009

no zajtra je 14DPO takze podla minuleho cyklu by mrcha mala prist az nasledujuci den -ale zajtra bude pokles pride spinenie a 1 den cyklu uz ked bude mrcha zasa vystupi teplota 😉

dzou
13. okt 2009

teda nadi ako to presne vies.... a co ked bude vystup a ziadne spinenie?

nadenkaaa
13. okt 2009

dzou to som si pozerala podla minuleho cyklu 😉 dzou ak by sa tak stalo tak ani neviem co by som spravila asi by som sa zblaznilaa 😅 😀 😀 samozrejme vsetky spravy ci negat. alebo pozit. vam pridem oznamit 😀 😉

slniecko77
13. okt 2009

..Nadi, hlavku hore 😎 budem na teba rano mysliet

dzou
13. okt 2009

jasne jasne cakame no ja zajtra pracujem takze kuknem az vecer 😒 snad to vydrzim 😀 ale rano aspon hodim grafik ci bude ovu alebo este e e

nadenkaaa
13. okt 2009

dzou ale u teba to vyzera ze uz uz to bude ta ovu 😉 😉 este ze mate tu krasnu nevrzgajucu novu postel na kropackovanie 😀 😀
slniecko hlava je hore az do zajtra kedy teplotap ojde dole a stym nenavratne aj moja nalada 😀 😅 ale podvedome sa pripravujem nech to nie je zajtra take omracujuce 🤐

slniecko77
13. okt 2009

..nejdem ta o nicom presviedcat Nadi, videla som tvoj grafik..mne sa paci..a zajtra sa ukaze kto ma pravdu 😉

dzou
13. okt 2009

hej no dufam... ovu je na spadnutie uz to citim aj mam dnes velku chut na kropackovanie uz sa neviem dockat kedy pride to moje trdielko.... 🙂
tak som si urobila alchemilku a mozno stiane tie sliny 🙂
no nadi clovek sa az boji kuknut na ten teplomer tie osledne dni, ze?

nadenkaaa
13. okt 2009

slniecko najradsej by som sa mylila potm by si mala u mna minimalne kavu 😀 😀

slniecko77
13. okt 2009

oki Nadi dohodnute, ked sa ukazem v ZA ozvem sa ti 😉

slniecko77
13. okt 2009

..nasla som nejaku fotku na nete, tak som sa trosku zviditelnila
..dzou to je dobre znamenie, ta chut 😀 ovulacia sa blizi

nadenkaaa
13. okt 2009

presne tak tie posledne dni su uplne na nervy 😀 inak ja osm mala vcera hroznu chut na kropackovanie a to ja vzdy pred mrchou 🙂 😅 dzou priznaj sa ty uz slintas na vcerne kropackovanie s drahym 😉 😉 😀

dzou
13. okt 2009

nadi 😀 😀 😀 vidis to ma nenapadlo ze to asi z toho mam tie sliny 😀

nadenkaaa
13. okt 2009

a prosim ta slniecko ako sa volas? 😉
a sice ta tam vlemi nie je vidno ale je to lepsie ako nic 😀

dzou
13. okt 2009

no isto ze nic moc tam nie je vidno ale tak aspon daco 🙂

nadenkaaa
13. okt 2009

no tak vidis nakoniec sme na to prisli kvoli comu ty tak slintas to ste este dnes mali napravit teraz by si tolko neslintala keby ste uz dnes pokropackovali 😉 😀

slniecko77
13. okt 2009

..ja viem, ale nic lepsie momentalne nemam ☹
..ja som Slavomira - Slavka, tesi ma 😉
..presne na tom som myslela, ked som ti napisala, ze mas chut na nieco konkretne dzou 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre