• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
stanka tak ano otuzovat dieta z rozumom sa da ale tak ako oni v skolke sa mi zadalo nevhodne zvlast ak deti boli mokre a oni ich tak nechali + ich spravanie bolo hrozne .
moj maly sa tiez otuzuje , zatial nenosime ani ciapku ani pancusky :wink: v byte taktiez nekurim a v noci uz vobec nie my este totiz spime pri otvorenom okne :grinning: lebo inak je v byte suchy vzduch no dnes sme uz vybrali zimne bundy :grinning:
14. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mi nehovor... kazdy mesiac sa stane nieco co to ovpyvni... (zapal priedusiek, zapal moc. ciest a teraz herpes) :angry: :cry: uz si fakt pripadam ako keby mi to nebolo sudene... je pravda, ze keby ste tu neboli a nemohla sa s vami o tom porozpravat, tak by ma piclo... a navyse aspon niekto to tu so mnou preziva, bo sme vsetky na jednej lodi... :grinning:
14. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, akurat vcera bola u nas.... :wink:
14. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi nechcem ti davat nadeje ale uz nejednej teplota v case ocakavanej mrchy klesla a predsa boli tehu
motylek tie choroby su tu ako narokom hrozne nieco no o tom herpese sa toho roku akosi casto hovori
14. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji aj mne o pomaha ked sme tu vsetky spolu podporujeme sa :slight_smile:
14. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo je pravda ze mm nas tiez podporuju, ale nevedia sa vzit do nas, nevedia co prezivame.... je pravda ze moj mm ma uz jedno dieta a ja som si myslela ze uz dalsie nechce (bo sa bal) ale teraz ked ho vidim ako sa tesi "pomaly viacej ako ja" :grinning: tak mi to dodava sil ist dalej...
14. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris no uvidime ale davam tomu tak 1% :wink:
14. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme mojho to vzdy zobere viac ko mna ked dojdu partizani :pensive: ale pom sa snazi brat o pozitivne a ukludnovat ma :slight_smile: je zlaty :dizzy_face:
14. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky cim dlhsie to trva tym to sklamanie musi byt horsie co? kiez by sme uz boli vsetke tehule :wink: inak ten moj sa tak velmi tesi, ze mu ani neprekaza ze musi varit :wink: chuda uz si pripadam ako nesika ked nesom schopna uz ani navarit no vcera som sa zmohla na polievku a 5 krat ma pri vareni naplo neto este aby som vyprazala rezne :grinning:
14. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tomto chlapi su... aj ked nas casto rozculuju, nevieme si bez nich zivot predstavit... :slight_smile:
14. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cize sa mate naco tesit :grinning: niekedy mam pocit, ze cim je clovek starsi tym to horsie znasa :confounded:
14. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok idem si este lahnut :pensive: a potom musim konecne upratat cely byt ! konecne sa musim premoct :grinning: :rolling_eyes:
14. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris to je hlavne dobre ked mas takeho chapaveho manzela :wink: kedysi to tak nebolo chlapi to brali tak ze varenie je zenska robota a tak :pensive: ale hlavne nech uz ti tie nevolnosti rychlo prejdu :slight_smile:
brisi mi nez budeme v tom, tak ty budes mat tehotenske nevolnosti prec... budes si to uzivat a my ti tu budeme hovorit tie iste veci ako ty nam... :wink:
bris to j strasne indi vindi niekto ma nevolnosti cele tehu a niekto ani nevie co to je a myslim ze to s vekom nesuvisi aj kedsamozrejme ked je clovek starsi tk je to vacsia zataz na organizmus aj ked zasa nemame 40 :grinning:
14. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no kiez by to tak uz bolo :wink: ja len dufam, ze otehotnete este toho roku !proste musite !!!TTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
14. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :wink:
14. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisi a navyse mozes byt rada, ze tvoj mm vie varit, bo si neviem predstavit co budeme jest ked mne bude zle... moj mm je troska mimo co sa tyka kuchyne :grinning:
14. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: Kolko ste uz popisali :confused: U nas krasne snehoprsi :astonished:
Tu je moj graf, nic nove sa nedeje, nech je uz piatok :slight_smile:
dobre rano luci...
nadi tak podla mna je rozdiel ak caka babo 20 rocna a 30 rocna predsa vek je vek no hlavne to zalezi od toho ako sa k tomu ta zena postavi mne pri prvom nic nebolo znasala som to lepsie v 9 mesiaci som este behala :grinning: co sa teraz povedat neda
14. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano luci zabudla si ten graf :grinning:
14. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tuniska, tak blahozelam k tieniku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a to tuniska si robila tehu test na ovu teste?
14. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To neviem, ale pisala, ze ma druhu ciarku :unamused: :slight_smile:
14. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano a 10 DPO takze asi testovala tehotenstvo hm...aspon si myslim ak ano tak jej tiez blahozelam skoda , ze toho nepopisala trosku viac
14. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som domka,bola som este na skok u kamosky

prave dojedam penovu tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby tuniska ma tienik tusim

no som rada ze tam nieco vidite,ja sice nemam tienik,ale na foto je to zle

nadenka ja stale verim v teba

a to som sama v junovciatkach?ci este niekto je?
14. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka zatial vedies na plnej ciare... :grinning:
14. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

groka, mas krasnu druhu ciarku, aj ked je to take rozmazane ale je tam a to je hlavne :grinning: veru si zatial sama junovka...
nadi, drzim palce dnes velmi prevelmi aby mrcha neprisla :wink:
bris, dakujeme za virusiky a samozrejme ze do konca roka budeme vsetky snazilky tehu :grinning:
14. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok