Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
15. okt 2009

groka, teda ☹ ale hlavne je, ze mrcha neprisla, skus druhy test a daj nam vediet. drzim palce 😉 a mm to ako zobral?

lucialen
15. okt 2009

Ja stale myslim, ze to bude ok, kup viac testov vyskusaj a uvidis 😉 😉 Neverim, ze by sa nieco stalo 😉 Inak baby chvalia aj pepino, ze su lacne ale spolahlive 😉

groka
15. okt 2009

rhodos nejaka pusa nebola ked som mut povedala akurat s malym sa rozpravalze kde bude babatko spinkavat a take veci............druhy spravim ale neviem ci dnes

brisilda
15. okt 2009

groka hlavne sa teraz nestresuj ! to ze si mala ciarku slabsiu ako vcera nic neznamena mozno si popila viac vody 😉 teraz sa ti uz testovat neoplati kedze na testovanie je idealny ranny moc.Musis si pockat do zajtra , inak brucho bolelo aj mna ako pred mrchou no kedze ja som predtym bolesti predmenstruacne namala tak som vedela, ze je to tehotenstvom.Inak aani mne hned z dna na den ciarka netmavla takze este vydrz

groka
15. okt 2009

bris testovala som pred vcerom ale dakujem

motylek17
15. okt 2009

groka ked sa tam raz tie dve ciarky ukazali, tak z nicoho nic zmiznut nemozu, uvidis, ze to dobre dopadne...

nadenkaaa
15. okt 2009

ahojte vidm ze bola po mne shanka 😉 tak som tu uz dnes sa to uplne rozbehlo vcera poobede prislo spinenie presne ako som predpokladala a dnes uz partizani ale som nemerala zacnem az nejaky 9 alebo 10 dc teraz ťto chvilu necham nech si aj pipina oddychne 😀 😀 beriem to proste uz tak ze to tak malo byt a ideme do dalsieho kola ved predsa nemozme vsetky ostat tehu proste sa to poastupne rozdeli tak snad uz sa postavim do toho spravneho roadu na vonavy zazrak 😵
groka zlatko ty ani nevymyslaj co sa tyka testu nie je mrcha ciarka je tak nevymyslaj a vobec ziadne cierne myslienky 😉 🙂
luci drzim palceky na sobotu 🙂 😉
dzou podla mna u vas sa ani nemoze stat zeby tvoj mm nemal chut porsim ta ked nanho vytiahnes vsetky tromfy kropackovej proste ked musis tak musis -ked ju milujes musis ju ist poriesit(tymto heslom sa riadi tvoj drahy 😀 😀 )takze bude aj dnes pekny vecer v novej postielke 😉
veronika tebe sato blizi ten krasny vikendik nech to vsetko vyde a nech uz odtial pridete minimalne 3ja 😉 🙂
motylek uz je to lepsie s tym herpesom? 😕 dufam ze ano 😉

groka
15. okt 2009

no nic,idem si ja lahnut,vypijem si cajik a zakrutim sa do deky,za hodinu idem prec,no naladu mam pod psa a lepsie to uz nebude,jedine zajtra ak sa to vsetko napravi a baba si to rozmysli

nadenkaaa
15. okt 2009

a este zdravim nasu krasnu 11tt tehulku bris dufam ze uz ti je trosku lepsie dnes a ze ti mrnusko dava menej o sebe vediet tymi hnusnymi nevolnostami 😉 😉

groka
15. okt 2009

nadenka tak to mi je luto,dufala som ze pojdes so mnou do junoviek,no ale ani ja neviem ci tam ozaj pojdem

nadenkaaa
15. okt 2009

jarkaaaaaaaaaaaaa prosim ta taka nadherna ciarka a ty este pochybujes????? 😅 nevymyslaj ved ak by si nemala v sebe hormon hcg ktory vznika iba v tehu tak sa ti tam neukaze nic a takych testov poviem ti pravdu som uz videla dost a ten tvoj ma od neho naozaj daleko ver mi a hlavne ver svojmu malemu pokladu v brusku 🙂

motylek17
15. okt 2009

nadi nechapem co sa stalo... som z toho troska mimo... ja som ratala ze to vyjde... tak pekne si sa drzala... aka nespravodlivost... 😢 ... ale na druhej strane som rada, ze si nas v tom nenechala same 😀 ... s tym herpesom sa to lepsi, dakujem za opytanie...

lucialen
15. okt 2009

Nadi, ja som vypatrala tvoj grafik, tak som myslela, ze mrcha dorazila 😒 No ja uz neviem, co to tak dlho trva 😖
Este stale mi je zle, nemam na nic chut, bojim sa nieco zjest, 😝 dala som si len kavu a bonbonieru 😀 Tak som si urobila matovy caj, ze pomaha pri nevolnostiach 😉
Mojmu uz ani nemozem povedat, ze mi je zase zle a co vsetko ma boli, lebo sa bude uz tesit do roboty 😀

motylek17
15. okt 2009

groka prestan... to chce klud, chod si lahnut a ked sa zobudis, uvidis ze na vsetko budes mat iny pohlad.... bude dobre... kazdy by sa bal, ale to je normalne... prosim ukludni sa, taky to stres nemozes predsa prenasat na mimco... 😉

nadenkaaa
15. okt 2009

maji nemozem predsaa byt nekolegialna 😀 proste som sa tento mesiac postavila do radu s nazvom "Cakajte ste v poradi" 😀 😀 takze ideme dalej ved este ze je ta vyroba zazraku taka prijemna inak neviem neviem ci by ma kazdomesacneš niekto na to nahovoril takze este si hovorim ze ved si to uzivaj(tu vyrobu) lebo potom pridu aj horsie dni 😀 😀

nadenkaaa
15. okt 2009

luci ale tento mesiac si vlemi nadejna viac ako ja lebo ty sa aj inak citis 😉 ja som sa citila rovnako 😔 s vyminkou toho ze ma teda vobec neboleli prsia ako ma zvyknu pred mrchou bolievat

groka
15. okt 2009

ok baby skusim sa ukludnit,dakujem vam

motylek17
15. okt 2009

je dobre ze to takto beries... 😉 len neviem pochopit v com je problem, ze ti potapaci sa nevedia uchytit ked konecne maju prilezitost... stve ma to...

nadenkaaa
15. okt 2009

a okrem toho uz som to tu niekedy pisala maji ze co z toho ked mam ukazkovy graf ked to konci vzdy rovnako? takze radsej mat otrasny graf a krasny vysledok 😉 😵

motylek17
15. okt 2009

groka za taketo veci si nedakuje... ved aj my ta tu budeme potrebovat, ked budeme v podobnej situacii... cize hor sa na kute, dobru noc... 😉

motylek17
15. okt 2009

ja viem nadi... preto som radsej prestala merat... viem ako to tento mesiac dopadne.... ale uz sa tesim, az zacnem merat konecne cely mesiac... jupiiiiiiiiii 😀

nadenkaaa
15. okt 2009

maji mozno je to fakt o tej psychike ale moj mm uz povedal ze tento mesiac chce ist k dr 😔 😅
jarka keby som si nasla taku nadhernu dialnicu uz by ma nejake pochybnosti ani nenapadli a uz by som si len vyhladkavala brusko a prihovarala sa fazulke 😉 😵 fakt ver si a uvidis ze vsetko bude dobre zakladom uspechu je pozitivne myslenie 😵

motylek17
15. okt 2009

kiez by bolo vonku teplo a clovek mohol byt vonku, hned by prisiel na ine myslienky... rozmyslam, co robit aby clovek na to nemyslel... nenapada vas daco??? lebo je pravda, ze v tomto pocasi clovek neovplyva dobrou naladou... 😒

groka
15. okt 2009

tak baby ja som posmirovala ine tehu albumy a testiky a narazila som na vela takych ze ciarka nesilnela ale potom o dalsie 2 ci 3 dni uz ano ,tak som sa ukludnila,idem sa vyvalit kocene potom idem uz het a potom ked sa vratim idem urobit papikas kuraci,kolena su vyvarene

motylek17
15. okt 2009

jari ty este nespis???? utekaj na kute... supito-presto.... 😀

lucialen
15. okt 2009

No vidis Groka, ziadne strachy 😉 🙂

rhodosbb
15. okt 2009

nadi, som rada, ze si sa ukazala 🙂 , ale viem ako si sa vcera citila, ja ked som dostala mrchu, tak som tiez nemala velmi naladu sa sem ukazovat, ale na druhy den ma to preslo 😀 a dnes som uz 10 DC - ako leti ten cas 😕

rhodosbb
15. okt 2009

moj mm povedal pred mesiacom, ze ak nam to nevyjde este dva krat, tak pojde k doktorovi...takze mame teraz este posledny pokus 😉

nadenkaaa
15. okt 2009

diavcatka pojdem ja si trochu lahnut mam horzne krce a hlava ma boli uz sa mi aj krutila tak asi zacina menstruacna migrena 😖 😖 tak aby ste vedeli ze som sa len tak nedparila odtialto 😉 ked mi bude lepsie pridem a zatial ziadne negativisticke myslienky hlavne jarka lebo dostanes na zadok 😀 😀 😀 (zartujem)keby to obolo take jendoduche vsak? 😅 😀 opatrujte sa 🙂

miskahryzka8
15. okt 2009

ahojte 🙂, ja len taky rychlokuk 🙂, groka, neboj, bude to v pohode 🙂
nadenka tak vela energy a zdaru do dalsieho kola 🙂
rhodos, tak zelam romantikus vikendik a akcnych bojovnikov 😉 🙂
ja mam teraz taku silnu mrchu, aku som od vysadenia HAK nemala 😲 a prisla aj o tych sedem dni skor, myslite, ze to mohlo byt aj prechladnutim? Lebo vtedy zvykne skor meskat, nie?
Motylek, mne kazdy den spravi naladu zumba, to je to co precvicujem www.zumba.com, www.zumba-miska.wbl.sk 🙂, tak aj ked sa neda ist von, urcite si chod zacvicit, alebo zaplavat, pri pohybe sa vylucuju tiez hormony stastia a dobrej nalady 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre