Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
19. okt 2009

dzou ja som tu,len cakam niekoho,potom ak ide pojdem kuk medicopter a dam si kuraciu poliecovku teple do zaludka a potom popri tv sa dam na tie hracky

dzou
19. okt 2009

jaj tak si daj fajnu polievku ja idem rpbit tekvic. privarok a premyslam nad langosami este neviem ci sa mi chce 😀

miskahryzka8
19. okt 2009

dzou, dik za clanok, je tam presne to info, co som potrebovala 🙂 , no ja asi cipok riesit nebudem, mam aj dlhsie nechty, sa bojim, ze sa skrabnem, ci si tam nieco zanesiem, ked sho mam testovat viac krat za den, vy sa toho nebojite 😕 ?

groka tak o to viac drzim palce uz na november 🙂 , super, ze ta nemuseli cistit, ked sa to uz malo stat, lebo potom by ste si museli dat pauzu aj...

dzou na zvadzanie, ja mam nejaku tu zasobu, ale rada sa priucim aj novym 😀 , my sme si vcera vegetili pri telke uz v pyzame a sme sa tak presunuli do postele a vykecavali a ja ze mne sa este nechce spat, ozi pozri ukazem ti take nove srandovne nohavicky, co som si kupila (maju na zadku len poprepletanu snurku 😀 ) aha, ako sa super hodia k tejto nocnej kosely, taka cierna priesvitna, som sa v tom pozvrtala v spalni pred zrkadlom a uz to bolo 😀 😀

motylek, mi tiez tak 🙂

groka
19. okt 2009

miska ved to ze ma to obislo

dzou mnam,dala by som si

dzou
19. okt 2009

hej mnan 😵
no ja mam vselijake finty staci sa o chytit na sprvanom mieste 😀 to mam najosvedcenejsie 😀

sisa2
19. okt 2009

jaj baby, nestacim vas citat popri praci 😀 aj ja by som chcela byt doma. ale hypoteku platit musime, tak mam hold smolu. ale o mesiac uz mozno dostaneme kluciky do domceka, sa tesiiiiiim 😀

miska - ja krcok nesledujem. tiez mam dlhsie nechty a popravde, ani sa mi tam nechce kazdy den hrabat a skumat 😀

dzou
19. okt 2009

ja sledujem krcok ked sa mi chce 😉
no ja som doma len do zajtra a potom zase 3 dni praaaaaaaaaca 😝

sisa2
19. okt 2009

ja som si v ramci "diety" objednala na obed pizzu. nestiham ist ani von sa niekam najest, nemam rada pondelky 😖

miska - stale mi ta tvoja zumba vrta v hlave. potrebovala by som doooost schudnut, vyzeram hrozne a akosi sa doma neviem sama nastartovat. len som priserne hanbliva 😅 to mate nejake kurzy, ze sa zacina napr. v septembri? ze ked pridem teraz, budem uz poskakovat uplne mimo ako teliatko??? 😀 😔

dzou
19. okt 2009

mnam pizza uz som dlho nemala 😀

miskahryzka8
19. okt 2009

dzou a kde chytas to o 😀 😉

sisa, nie su to kurzy, na kazdej hodine mam baby, co chodia aj dlho a aj tie, co su uplne prvy krat a ja vysvetlujem kroky kazdu hodinu, ako jedina zumbacka, pokial viem, ostatni davaju len rovono choreografie... Zumba je o zabave, takze aj ked pojdes uplne naopak a inak na zaciatku, absolutne to neva, ale to sa nestane, neboj 😉 . A ked uz okukas a nachytas zakladne kroky, potom to uz ide samo 🙂 . A inak pri jednej zumba hodine sa schudne 700 az 1000 kalorii 😎

sisa2
19. okt 2009

ja tiez nie 😀 som priserne hladna, uz nech je tu.

inak baby, ja niekedy zasnem, co vsetko doma varite. langose su pre mna uz vyssi level, to by som nespravila ani omylom. celkovo som na tento druh prace (varenie) hooodne lava 😔

dzou
19. okt 2009

aj ja ale angose su easy 😉
miska myslis na krcku? no to je najvacsi problem.... preto vacsinou davam medium do ff...
ja akurat dokukavam bridget jones z dvd 😀 a uz na chvilu vypadnem idem konecne s tym hafanom a potom varit 😝 ale ja tu budem dnes je mm v praci asi dlhsie

sisa2
19. okt 2009

miska - som sa tiez pobavila na tom "o" 😀 😀 😀
dik za vysvetlenie. tak sa na to dam. idem nastudovat kedy a kde to v BA mas. diiik 🙂

sisa2
19. okt 2009

dzou - bridget je supeeeer 😀 na tom sa vzdy pobavim. ktory diel si pozerala? mne sa jednotka pacila viac, ale aj dvojka je fajn.

miska myslela kde "o" chytas - manzela, nie krcok 😀 😀 😀

dzou
19. okt 2009

vcera prvy a dnes druhy 😀 a akuart citam knizku prvu cast 😉
inac akurat mi volala kolegyna takze uz idem aj zajtra do prace ako moc sa mi nechce ale zase konecne mame viac roboty a bude menej starosti s peniazmi lebo mm trochu stresuje ked som mu povedala ze sme sa konecne strafili do ovu tak povedal na to ze noo bolo by lepsie ked by to prislo trochu neskor , ale ze ak aj bude teraz ze neva ale ze sa boji ze sa zruinujeme....no to on ma len take sproste obavy este som nevudela ze by sa niekto zruinoval dietatom 🙄 ale on ma vzdy take obavy co sa tyka penazi a potom to aj tak dobre dopadne 😉
no nic idem s tym psiskom mojim paaaaaaaaa

sisa2
19. okt 2009

dzou - viem, o com hovori. ja som musela ist od danielka po roku do prace, lebo sme to nevedeli financne utiahnut ☹ doteraz mi to je luto a pri druhom budem tri roky doma a ani naaaahodou nepojdem do prace 😀

motylek17
19. okt 2009

sisa nedaj sa, mame na to pravo byt doma... 😎 ... prave som prisla zo socialky - poistena... uvidime co z toho bude... 😀
boze vy tu rozpravate o jedle a ja mam od rana len jeden rohlik v sebe... musim s tym daco urobit... 😀
sisa kde pracujes v BA, niekde v meste???

dzou
19. okt 2009

no uz som sp5t ... no ja viem ze to nie je easy sisa ale ja aj tak budem na materskej len 9 mesiacov lebo tu dlhsie nie je... takze si myslim ze to zladneme 😉

motylek17
19. okt 2009

to vazne? a potom co?

dzou
19. okt 2009

no potom robit 😅

motylek17
19. okt 2009

a s detmi co?

dzou
19. okt 2009

a male do skolky co su tu inac strasne drahe ale tak vacsinou taky piemerny clovek ako ja ide na plny skrateny , a zvysok ti doplati stat 😉 a nejake pridavky a tak takze to sa oplati najviac

sisa2
19. okt 2009

mame pravo, vsak jasne. len hypoteke to akosi neviem vysvetlit 😀 😠
robim v centre, na grosslingovej. ty si tusim kusok odo mna, nie?

so sockou drzim palce, ale poznam baby, ktorym to vyplacali, tak to hadam funguje. ja som sa chcela dat tiez pripoistit, no mam tak blbo robeny plat, ze vlastne netusim, na aku sumu by som sa mala dat, aby som mala maximalnu matersku 😖

dzou
19. okt 2009

no tu su take skolky ze jak jasle u nas ale oni to volaju skolka 😉 a preto je to vlemi drahe lebo sa strajau o mrnata ale nam to vyhouje lebo mimi sa aspon hned bude ucit anglicky (od nas by sa este pokazil a rozpravak by hovadiny 😀 ) a potom tu je povinna skolska doch. od 4 rokov...ale to je tiez take ze skor ako v pripravke...ale uz nemusis platit 😉

groka
19. okt 2009

baby tak dnes autoskolu nejdem vybavovat,ale zajtra,no a idem po maleho do skolky a potom o 4 ideme k babke aj s tetou a jej detmi,mm mi zatial donesie pracku novu domov,tak sa tesim

vecer kuknem na vas , caute

motylek17
19. okt 2009

ja som si to dala z min. mzdy.... vychadza mi to 13 euro mesacne... ja robim na moskovskej (ako je stary avion) a kolko je vobec maximalna materska,?? a byvas tak isto v centre???
dzou nebude to krute odist tak skoro od baba???

motylek17
19. okt 2009

groka dnes alebo zajtra, hlavne ze sa prihlasis... 😉

dzou
19. okt 2009

no je to krute ale co ine mozes robit ked tu to tak je? ja nemam na to aby som stala doma ako nezamestnana... teda aspon zatial urcite nie a jedine ze by mm dobre zarobil ale to je este vo hviezdach...kedze neviem ako mu pojde ten jeho biznis.. ja by som najradsej ostala aspon rok, ale to sa asi nebude dat tak si proste najdem robotu len na nejake 2-3dni do tyzdna a inac budem doma 🙂

motylek17
19. okt 2009

... viem, ze to nie je lahke... a vy to urcite zvladnete... 😉

sisa2
19. okt 2009

dzou - no ja stale hovorim, ze u nas sa baby stazuju a pritom vlastne mozeme byt rady, ze mozeme byt tri roky doma 🙂 mam kopec kamaratok v zahranici a toto je vlastne len u nas. tak drzim palce! nas chodil do jasiel ... a tie reci okolia, no des. bola som krkavcia matka, co isla robit karieru 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre