Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
19. okt 2009

hej hej ja tomu verim sak napr. moja sestra mala dcerku v jaslach od 3 mesiacoch lebo si nemohla dovolit byt doma a mala ma 10r. teraz a nejak si nemyslim ze by ju to poznacilo alebo tak 😀

sisa2
19. okt 2009

ale zas na druhej strane - v zahranici je vyhoda, ze sa da robit na skrateny uvazok, to u nas nehrozi. maximalne mozem ist robit pokladnicku do tesca 😒

dzou
19. okt 2009

presne sis aj moja segra bola krkavcia matka ale sak co mala robit??? ja ked som tu povedala ze u nas je mat. 3 roky tak vsetci skoro odpadli... tu je to proste normalne a teda hej je vyhoda ze tu najdes hocijaky flek na skrateny uvazok.. napr. mm sestra je uctovnicka ma rocneho syna a od bud. mesiaca bude robit z domu daju jej como napojeny na firmu a proste bude robit z domu co ma super 😉

dzou
19. okt 2009

jezi mne sa tak nic nechce robit 😝

sisa2
19. okt 2009

tak to sme fakt kusok od seba 😀
byvam v petrzalke ... este chvilu 😀 😀 😀

maximalna materska je teraz tusim okolo 600 €, ale nie som si ista. som sa o to dlhsie uz nezaujimala

sisa2
19. okt 2009

dzou - no vsetko ma svoje vyhody a nevyhody. mne je to fakt luto, mozno je to ovplyvnene tym, ze vsetky kamosky boli doma s detmi tri roky a ja som po roku musela ist do roboty. ale ked sa inak neda, tak sa neda. ten rok prezijete aj vy. ubehne to rychlo, tak si to potom poriadne uzi 😉

sisa2
19. okt 2009

motylek - tak som to nasla - od 01.07. je max. vymeriavaci zaklad 1084,69 €, cize to je fakt takmer 600 €

dzou
19. okt 2009

hej uzijem siska a uz sa moc tesim 😉 myslim si ze uz nebudem cakat dlho 😉

sisa2
19. okt 2009

dzou - ja tiez myslim. verim tomu, ze o chvilu sme tu vsetky tehule. jaj, sa tesim, ked sa uz budeme gulat 😵

dzou
19. okt 2009

aj ja 😀 ja mam z tohto cyklu dobry pocit aj som dost malo na to myslela pri sexiku aj mam dobru naladu a ak to nevyjde tak sa aspon tesim na vianoce v robote budeme mat christmas party.. tak si aspon vypijem s kolegovcami 😀 i ked to ma caka este novembrove snazilkovanie 😉 no a teda uz som si povedala ze do toho roka nebudem stresovat ja proste verim ze sa nam to podari coskoro 😉

motylek17
19. okt 2009

... tolko pozitiva co tu je, to je super... 😀 ... sisa staviate domcek???

dzou
19. okt 2009

no ja som prisla na to maji ze to treba a podla mna sa skor podari takto lebo mrnuskovi sa viac bude pacit taka pohodova mamina ako nejaka ustresovana 😉 tak sa uhniezdi skorej

sisa2
19. okt 2009

dzou - to je super, ze si tak pozitivne naladene! to skratka potom musi vyjst!! 😀
teda, uz myslis na christmas party? ja som rovnako postihnuta, pocitam dni do vianoc 😀 😅 aj darceky uz mam nakupene 🤐 😀

sisa2
19. okt 2009

motylek - uz je postaveny, do mesiaca by sme vraj mali dostat kluce. sa tesiiiim 🙂 a do noveho urcite pride aj nove babo 😵

dzou
19. okt 2009

hej myslim lebo co som bola v piatok na tej svadbe mojej kolegyne tak tam bolo kopec ludi z roboty ale ja som soferovala a teda vsetci boli strasne sklamani 😀 tak som im slubila ze na vian party im to vynahradim ze to ma odvezie mm a teda darceky este nemam ale uz sa zacinam tesit ako si vyzdobim domcek 😵 aj sme min. rok po vianociach kupili take tie malinke svetielka co mozu byt aj von aj dnu a taka super akcia sa nam podarila ze je tam 420 svetielok za £1!!!! tak sme kupili dvoje jedny dam vonku na zahradu na plotik a druhe do vnutra 🙂

dzou
19. okt 2009

presne sis do noveho uz bude babo a inac dufam, ze sa mozem opytat teda ze ked si sa snazila s danielkom tak ako dlho? a teda tiez si mala take dlhe cykly?

sisa2
19. okt 2009

wow, tak to ste chytili fakt super akciu!!! ja sa uz neviem dockat vianoc, tesim sa ako mala. mam rada tu atmosku 😵

dzou
19. okt 2009

no sak ja som ani nechcela verit ked som na krabici videla ze jedna libra ze to nemoze byt pravda sak normelane stali vyse £30... ale teda podarilo sa 😉 aj ja mam strasne rada tu atmosku len skoda ze nejdem domov ale na vianoce su cey leteniek hrozneeeeeeeeeee tak to vzdy sme radsej tu lebo za tie prachy co by sme dali na letenky ty mame luxusne vianoce a este sa aj zvysi 😉 aj preto sa uz tesim na krpca ze aspon bude veselsie 😉

sisa2
19. okt 2009

pri danielkovi sme snazilkovali tiez ca. rok. teda ono to je viac, lebo ja to ratam na cykly a pri mojej dlzke 😖
ja som mala vzdy dlhe cykly, u mna take ze 28 dni nebolo nikdy. ale zasa ani taketo extremy som nemala, ako mam teraz ☹ mavala som 34-38 dni, teraz som 32 a ovu este potvrdenu nemam ☹

dzou
19. okt 2009

hmm a teda dr s tym nerobi nic? ved to podla mna nie je zdrave az take moc dlhe...

sisa2
19. okt 2009

tak to je fakt. ceny leteniek na vianoce a novy rok su brutus. kamoska mi pride teraz uz 15.12. a odchadza 09.01., netusim, ako sa jej podarilo vybavit tak dlhe volno. s drobcom budu tie vianoce veru este krajsie. najskor to nevnima, ale uz ako 2-rocny to je super, tie rozziarene ocka nemaju chybu.
my sme napr. boli vcera pozriet hrosikov z kinder vajicok, bola u nas akcia happy hippo a to ked som videla danielka s tymi rozziarenymi ockami 😵 jaj, by som ho zjedla zo samej lasky. hodim foto 😉

dzou
19. okt 2009

hej ja viem ze najprv to este nebude vnimat ale sak my sa budeme vytesovat zo zaciatku namiesto nej/neho 😀
joj hej si pisala ze ste boli kuknut tak hovoris ze dobre bolo?

sisa2
19. okt 2009

nerobi. bola som u nej, povedala som, postazovala som sa ... a v podstate nic z toho. vraj mam pockat este 2 cykly, co to spravi a uvidime. ako ten 72-dnovy bol fakt extrem 😠

dzou
19. okt 2009

hmm a to ako naco mas cakat este 2 cykly? inac uz idem konecne robit tu tekvicu 😀 joj sa mi nechce ale ja budem sledovat ockom aj tu a urcite kuknem fotky sis 😉

sisa2
19. okt 2009

my sme sa prve vianoce tiez vytesovali za danielka 😀 teraz to je uz ine, uz mesiac robime slniecka, ked cely den poslucha (resp. certov ked neposlucha), zapisujeme do tabulky a potom posleme jeziskovi spolu s listom, co by mal priniest 🙂 je to uzasne, ako este tieto male deti tomu veria. ja vlastne ani neviem, kedy som prestala verit a zistila som, ze darceky davaju rodicia. dufam, ze danielkovi to vydrzi co najdlhsie 😵

motylek17
19. okt 2009

ty kokso sisa to ti nezavidim... ja mavam teraz 34-dnovy... tiez som taky nikdy nemala... ale to je asi po tych tabletkach...
vidim, ze preberate vianoce... jupiiiiiiii... dufam, ze tieto si uzijem na plno, bo tie minule boli katastrofalne... 😀

dzou
19. okt 2009

jeeeeeeej to je zlate inac to je dobre co kreslite... tu co chodi ten serial supernanny tak ona to tiez pouziva take nieco podobne 😉
no uz som stihla upratat linku a hor sa na varenie 😝 😀

dzou
19. okt 2009

preco maji?

sisa2
19. okt 2009

no to veru neviem, na co mam cakat. ale som nejako podobne pozitivne naladena, ako ty, tak to skratka neriesim. verim tomu, ze nam to vyjde aj tentokrat bez pomoci lekarov, ako to nakoniec vyslo aj pri bubovi.

hehe, ty si este nenavarila? tak bez, nech nehladujete!
fotku z happy hippo som uz jednu dala, aj domcurik.

dzou
19. okt 2009

je sis malu je zlaty 😵 a ten dom no super kraaaaaaaaaasny moc moc parada 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre