Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
22. okt 2009

ahojte,
tak davam aj ja ten moj 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

maji, ty si dnes 5DC 😉

rhodosbb
22. okt 2009

sisa, ty si 1 den po mne 😉
inac, michelle tu uz davno nebola 😕

sisa2
22. okt 2009

veronika - hej, hej, den po tebe. a kopirujem tvoju teplotu 😀

ja som sa uz tiez pytala na michelle, neviem, co s nou je. snad je ok a dala si len pauzu od MK, ked prisla mrcha ☹

petafr
22. okt 2009

ahojte, Motyleke, pocita sa od prveho dna MS, FF ti to tam aj tak pise...
Akurat som aj ja rozmyslala, ze sme niektore uz davno necitali, ani Bris uz tak casto nechodi...

motylek17
22. okt 2009

... uz viem, spomenula som si... 😀 ale dakujem za upozornenie....

groka
22. okt 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/groka teplomer sa zasekol,ale takto mam istotu ze ovu bude aj napriek mojej zase chorobe baby ☹ zas mam kasel,sople sa spustaju,hrdlo sice neboli,co isti ze infekciu nemam,ale ja chcem byt zdrava,do toho som zas zacala spinit inak ako vcera uz to nie je hnedej farby ale ruzovej ako ked sa zacina mrcha,velke bolesti nemam,ale pichanie mam raz v pravo,zaz v lavo,od vcera pobedia mam depku a preco?kamoske som oznamila ze som tehotna/minuly tyzden/jej to meskalo par dni,ale ona si nemyslela ze je tehotna,vraj mi zavidi a tak,no a ja som jej vcera oznamila ze ja som nedopadla dobre a ona zas mne ze je tehotna,boli sme narovnako,teraz ja zavidim jej ☹ citim sa hrozne,plakala by som

sisa2
22. okt 2009

peti veru. ked pozeram tabulku, co robila nadenka, tak nas sem uz vela nechodi

brisilda
22. okt 2009

ahojte kocky na skok som vas prisla mrknut cize sa priznam, ze som vas nestihla ani precitat 😢
groka to co sa ti stalo je hrozne a mrzi ma to no stale lepsie hned na zaciatku ako neskor 😖 Drzim ti palce a samozrejme aj dalsim kockam snazilkam .tu chorobu ti nezavidim 😒 ja sa teraz dopujem vitaminmi a + ovocim az ma tiez daka pliaga neprekvapi no a spavam pri otvorenom okne 😉 len chuda manzel sa stazuje , ze mu je zima 😀
petaf no mas pravdu nechodim tu casto lebo akosi nemam cas ☹ je mi este stale zle aj ked sa to uz lepsi dokonca som schopna aj nieco navarit 😀 teraz ideme mierne prerabat kuchynu a v sobotu cakame navstevu s GB takze davam byt do poriadku aj ked sa mi velmi nechce lebo som stale ospala 😀

groka
22. okt 2009

bris az teraz mi asi dochadza co sa stalo,radsej by som bola aby mi byvalo zle,dnes som mozno mohla objimat wc,mozno by som sa z postele nevyhrabala,ale aspon by som mala co hladkat/brusko/

my musime zacat realizovat mokre uteraky na rediator,lebo rano nemozem prehltat,pri otvorenom okne by som nemohla spat,uz len kvoli tomu,ze ja mam chronicky zapal zenskych a do toho aj kvoli malemu

motylek17
22. okt 2009

... groka ak mas problemy s imunitou (byvas casto nachladnuta) tak si kup vitamin C (ja beriem celaskon 250mg) a k tomu som si kupila nejake vitaminy na imunitu (vyborna je hliva ustricova)... a zatial nechcem klepat, ale vsetko ma obchadza... skus to, nic tym nestratis...
viem ako sa citis, mne tento tyzden jedna z najlepsich kamosiek oznamila ze je v 10tt... ale tak co sa mam odstrelit????? 😀 zivot je uz taky...

groka
22. okt 2009

motylek s tou kamoskou sme boli na tom rovnako co sa tyka minulosti,takze my sme uz len cakali kedy ktora...
mna to dnes prejde,pojdem si navarit,vyglancovat bytik,lebo to tu opat vyzera ako keby gulomet padol,dnes by som uz isto mala ist na ten vodicak,nechce sa mi baby

brisilda
22. okt 2009

groka neber si to tak je vela zien ktore potratili v 12 alebo dokonca v 31 tt cize moj nazor je taky , ze ak uz sa nedaj boze ma nieco zle stat tak radsej na zaciatku ako v polke ☹ ale zivot ide dalej cize netreba to vzdavat a o mesiac uz budes objimat WC 😀 tfuj tfuj no a co sa tyka toho okna ja mam otvorenu vetracku a radiator off neviem no pri zatvorenom okne by som nezaspala 😒 mam pocit ze sa dusim 😖 ale v zime ked bude mrznut tak isto to okno otvorene nebude 😀 a s tymi uterakmi mas pravdu ja som ich tiez davala kym mi nezacali plesniviet plastove okna 😔 odvtedy sme presli na zvlhcovac 😉

brisilda
22. okt 2009

kocky bavili ste sa tu o vesteni takze mne prstienok ukazoval chalana a dievcatko vestica vyvestila dievcatko a tak isto aj sesterka mi to potvrdila takze som zvedava ci mi to potvrdi aj doktor 😉

motylek17
22. okt 2009

bris aspon dakomu vyvestila dievcatko, bo my ostatne rozmyslame, ze zalozime futbalovu 11 😀

brisilda
22. okt 2009

motylek tak ja uz chalana mam ale brala by som znova pindura 😀

groka
22. okt 2009

bris v 11tt sa mi to uz stalo s malym som tiez krvacala ale duphik pomohol a maly bol ocividne silny,my este nemame plastove okna,zatial 😀

groka
22. okt 2009

idem si nieco spravit a opat pridem

brisilda
22. okt 2009

groka tak to mate dobre 😉 my sme museli dat lebo ked sme kupili byt tak cezne strasne fucalo 😒 Inak s tym krvacanim si ma teraz ukludnila aspon viem , ze ak nahodou zacnem spinit tak rychlo utekat na pohotovost 😉 ale hadam nebudem musiet ja sa uz len tesim kedy zacne kopkat aby som o nom konecne vedela a citila 😉 lebo na sone bol s neho lenivec a hybat sa velmi nechcel

brisilda
22. okt 2009

ok snazilky idem ja teda upratovat a asi hodim kura do rury 😉

rhodosbb
22. okt 2009

tak ako sme si hovorili, ze september by mal byt najplodnejsi mesiac, tak bol absolutne najneplodnejsi 😝
bris, tak sme ta spominali a hned si sa objavila 😀 tak prijemne upratovanie a varenie 😉
groka a na ten vodicak urcite chod, je to super vec, len treba nabrat odvahu 😉

no ja keby som mala spat pri otvorenom okne v tejto zime, tak koniec 😀 ja som strasne teplomilny clovek

janulka04
22. okt 2009

Ahojte babule....
ja som tu opat iba na skok...celu noc ma priserne bolela hlava, ani spat som nemohla a potom som este aj zvracat zacala...teraz som uplne slaba a nevyspana, no a ta hlava nechce prejst, som ko, idem siestovat na Wc a spat 😒
dzou, grafik je paradny... 😵

fazulka1512
22. okt 2009

ahojte babule moje
ako sa mate, ja celkom v pohode, od 1 novembra zacianam papat femibion 800, a potom su na rade hormoniky, dufam ze pomozu
1.decembra odchadzame s manzelom na vylet do u.s.a- chicago, ideme mojej netery na krstiny, a zaroven to bude nasa oneskorena svadobna cesta, ideme na 14 dni, velmi sa tesime
snazilky drzim palce aby sa cim skor zadarilo a tehulky prejem vela zdravicka

nadenkaaa
22. okt 2009

ahojte baby ja etse nemeram zacnem asi zajtra alebo v sobotu dnes som 8DC 🙂
uz mam uvareny cuketovy nakyp a este robim osie hniezda a robila som poriadky v skrini,mm isiel prezut auto a od zajtra budem slamenna vdova pride v sobotu vecer takze ani snazenie nebude 😅
ja by som tiez nemohla spat v zime pri otvorenom okne
inak vcera ma chytila taka mania pozerala osm dovolenku do egypta dokonca som pozerala aj Thajsko 😀 😀 zeby to bolo super teraz v takej hnusnej zime a aj som to povedala mm tak uvidime 😉 😉

sisa2
22. okt 2009

nadi - thajsko je super! plne odporucam. my sme boli v januari a bolo uzasne. v egypte netusim, ake je teraz pocasie, podla mna na kupanie uz moc nebude. ale pokial chcete pobehat pamiatky, je to lepsie, ako ked je 40C. jaj, hned by som zasa isla 🙂

nadenkaaa
22. okt 2009

lenze u nas je problem sa odtrhnut od roboty ach jaj to zasa bude lamanie mojho mm isla by som a pokial by vysiel jeden biznis tak mozno aj Kuba 😀 😀 ach jaj tu je otrasne zima clovek akurat mpoze nakapat a tam pekne na plazi sa vyvalovat 😀 😀

sisa2
22. okt 2009

jani - moc moc drzim palceky, nech ti je lepsie. aspon migrena nech ta netrapi, ked uz musis misu objimat. hadam uz toto ble obdobie konci a nebude sa ta drzat cele tehu.

bris - rada ta tu zasa vidim! a teda, ty uz zacinas 2. trimester???? 😕 wow!!! co idete prerabat v kuchyni? prezi navstevu a potom nohy hore a oddychuj 🙂

sisa2
22. okt 2009

nadi - kuba je zasa o niecom inom. zalezi aj od toho co vas laka a zaujima 🙂

sisa2
22. okt 2009

inak ja keby som mohla, tak sa prestahujem niekam na juh. nemam rada zimu. uz toto pocasie ma zabija, co je teraz 😖

brisilda
22. okt 2009

fazulka prajem prijemnu dovolenku v USA uzite si to tam naplno 😉
janka hlavu hore coskoro to hadam prejde mna tiez boli cele dni zaludok no uz tolko nelietam na wc 😀 ale tu bolest hlavy nezavidim 😝 a to spanie ti odporucam mne pomaholo zahnat bolest zaludka len skoda, ze len docasne ☹
nadenka tak hadam sa mm odtrhne od prace 😉 a uzijete si krasne letne pocasie 😉
sisa este nezacinam 2 trimester estelen mi konci 1 😉 ale uz sa tesim lebo moje nevolnosti uz nesu take drasticke ake boli pred tyzdnom 😉 no a prerabat ideme len tak trosku 😉 vies som doma a nudim sa tak ma napadaju kraviny chcem si trosku zvatsit kuchynu aby som mala miesto na blbosti ved ak sa nam to podari podla mojich predstav tak hodim foto 😉

miskahryzka8
22. okt 2009

jaaaj babulky, pomoc... vcera som vas citala aj popisala komentare a padol mi net, vrrrrrrrrr, dnes rano mi dosiel mail, ze studio miracle meni termin zumba wellness vikendu o tyzden skor na 6.11. - 8.11., strasne nervy mam, vseky info musim teraz pomenit a dat vediet babam, vrrr RHODOS, info preco mam aj na mojej stranke, ale vsetko teda je ako bolo, len termin je skor, mozno aspon nieco pozitivne, ze ten vikend nebude mast problem tvoja kasmoska s opatrovtelkou 🙂

A dalsia vec, dnes som bola u koznej, mam pitiriazu, ale az teraz som sa ku koznej dostala - to maju ludia, co casto cvicia na kozi z potenia sa a mam to vraj aj liekmi preliecit tyzden, kt. sa ale nemozu brat, keby som bola tehu, ale teraz som jedenasty den po mrche, takze ked to zacnem brat hned teraz a pride ovu, tak este par dni trva kym sa plod napoji na placentu, tak som si pre istotu kupila este tehu test, ze si spravim a dnes budem ocikavat aj ovu test, no teraz si budem priat aby dosla ovu co najneskor, nech po nej uz co najkratsie beriem tie lieky, ale zase aby prisdla, no slak ma ide trafit, ten leik sa vola sporonox a v lekarni ho nemali, ho musia objednat, ze dne o tretej, tak dufa, nech ho zacenm brathned, no lak ma ide trafit!!!! Haugh 😀 , som sa potrebovala vykecat 😅 , idem vas citat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre