• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Sisa, ja mam az v stvrtok skusku :slight_smile: A skoro vobec sa neucim :slight_smile: Presne ako cheer, odvykla som si, len ten diplom za 5mesiacov ma posuva vopred :grinning: Inak by som sa najradsej na vsetko vykaslala, ale nemozem :unamused: Sem tam ma chyti stres a panika, ze nic nestiham :sweat_smile:
Janka, je totalne super ten kocik, na obrazky vyzera vacsii, ale je supeeeeeeeeeeer :dizzy_face:
27. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta tie prazdne kruzky to si v akoom case merala?aky tam bol casovy odstup ?
27. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - hehe, som to doplietla, prepac. tak drzim palce na stvrtok!

cheer - viem si predstavit, ze rozmyslas nad vsetkym ostatnym. v ktorom si rocniku?
27. okt 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy tak teraz bola na ovu testiku uz vyrazna ta druha ciarka, takze aj podla grafiku by mala byt ovu dnes v noci alebo zajtra, ze :slight_smile: ? http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 , to aby som bola uplne znala na buduci mesiac :sweat_smile: , juj ste sa rozpisali, neviem ci stihnem precitat, lebo mi ide za chvilku bus do mesta :slight_smile:
27. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi a "kamos" mikroskop mi furt ukazuje zacinajuce papradie a teraz ani "listocek" :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska v kazdom pripade dajte sexik aj dnes aj zajtra napriklad rano :wink: a aj vecer zajtra :grinning:
27. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerlady ja som pocitila tak vela bubliniek v 16tt
27. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - miska tento mesiac nemoze kvoli liekom :wink:
27. okt 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska - tak potom odhadujem ovu na zajtra, uvidis podla teploty.
tie mikroskopy su fakt divne :angry:
27. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj,tak potom nic,takze sa nesnazilkuje u vas teraz? :confused:
27. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa obliecť a idem po malého do škôlky...páááááááá
27. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, to som merala asi o hodinu alebo aj viac neskor... dnes som tiez zabudla merat, medzitym som vstala a pobehala po byte, takze zato to tak vyskocilo... ja mam odskusane, ze mi teplota stupa s casom, teda ak meriam neskor, uz je vyssia...
27. okt 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volal mi drahy, uz sa mu to krati do zajtra... :grinning: a vraj si trenoval spermijky, tak som sa zlostila, ze mi ich takto zbytocne mina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no a on nato, ze ked o mesiac zase odide, tak mi spravi zasobu do mraznicky a budem sa moct zabavat sama... :grinning: no si to viem predstavit, zamrazit ich do kociek, len aby som si ich potom nepomylila a nedala do nejakeho drinku, ale fuuuuj, co to rozpravam, uz mi z toho cakania svitori :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, dobreee :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky uz som doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem vas docitat :wink: ako sa inac mate?
27. okt 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som naspat aj ja... bola som nakupovat, same vino, tak bude zajtra sranda... este by som mala poriadit a upravit sa, sa o seba pramalo staram, ked som sama... :sweat_smile:
27. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude romantikus vecer, peti? :confused:
27. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj peti :wink: tak sa uz nevies dockat co? si viem predstavit mm isiel pol roka predomnou do UK a ked som za nim letela tak som bola uplne bez seba :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pripravovala som si tahaky na skusku, nejak mi to nejde do hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nejaka blba alergia ma chyta, neviem na co :angry:
27. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, no len aj tento mesiac nemozem otehotniet, lebo beriem sporanox na pitiriazu z cvicenia a aj ked sa doberie, do dalsej menstruacie by zena nemala otehotniet, minule som sa tu s vami riesila, ze co teda a ze teda tento mesiac pre istotu nebude snazilkovanie, ale asi si nepostrehla... Teraz som ostala merat zo zvedavosti, lebo meriam prvy krat, takze taka skuska a buduci mesiac ideme na ostro :dizzy_face:

aha, sisa ti uz napisala :slight_smile: , sisa veru, tie mikroskopy su betarske, ale nechapem preco to stale vyrabaju, ked este nikomu nefungoval :astonished: , asi zeny nie su dost informivane a firma ma z toho kseft :angry:

groka, no dnes sme nevydrzali, sme sa museli trosku pomojkat :slight_smile: , ale poloviciak si daval pozor :sweat_smile: a ja mam tusim cez ovu najvacsiu chut :confused: :grinning:

hehe peti, to uz ti slape abstak od draheho :wink: , ale zajtra sa uz dockas :dizzy_face:
27. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani kde je fotka? cakame... inac gratulujem k potapacovi :wink:
27. okt 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
27. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj groka om citala o tej vasej potope no hruuuuuza :confounded: ...tak ako sa inac mas?
baby ja neviem co mam robit... strasne ma laka testnut zajtra ak bude teplotka hore, ale bojim sa ze zase bude len / :frowning2:
27. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci aka alergia? ako sa to prejavuje?.. zeby aleriga na ucenie?? :grinning:
27. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa v 4.rocniku - tento rok som mala statnice na Bc. a este chcem spravit Ing. to je na konci 5.r.,tak hadam to dobojujem :rolling_eyes:
groka tak to bolo dost skoro na prvorodicku,aj ja uz chceeeeeem :dizzy_face:
27. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou hod mi sem este ten grafik?ak ti zajtra stupne teplota,na beton ti rastie hcg a ja by som necakala a testla,mas doma aj nejaky testik?

no mam sa co ja viem ako?asi dobre,tesim sa na ovulku velmi a an to snaznie,inak babka nam dava zabrat,dnes teda riadne pobede
27. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, moze byt :grinning: Hrozne ma svrbi nos a cele usta vnutri, kycham a tecie mi sopel :frowning2: Je to hrozne neprijemne, uz to mam par rokov, ale este som neprisla na to, z coho to mam :unamused: A tento rok som mala aj nejaku jarnu alergiu, to som mala stale zapchaty nos a musela som si striekat sprej viac ako 2mesiace :unamused: Uz som mala asi trosku rozleptanu sliznicu, ale lepsie ako nedychat :grinning:
27. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani aj ja velmi velmi gratulujem a hod fotku :dizzy_face:
27. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je dnes ta teplota nic nehovori... myslim ze je to take narozhrani http://www.fertilityfriend.com/home/dzou hej som citala co tvoja babka tak drzim palceky aby sa jej ten sen splnil :wink: cim skor
27. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a jasne ze mam doma test akurat som si ho pripravila do kupelky ak by som sa rano rozhodla aby som mm nebudila :wink: ale asi radsej vydrzim neviem ... nakoniec teplota klesne a bude po dyleme...
27. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok