Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉
lucialen
27. okt 2009
Sisa, ja mam az v stvrtok skusku 🙂 A skoro vobec sa neucim 🙂 Presne ako cheer, odvykla som si, len ten diplom za 5mesiacov ma posuva vopred 😃 Inak by som sa najradsej na vsetko vykaslala, ale nemozem :-| Sem tam ma chyti stres a panika, ze nic nestiham :-N
Janka, je totalne super ten kocik, na obrazky vyzera vacsii, ale je supeeeeeeeeeeer x-)
groka
27. okt 2009
peta tie prazdne kruzky to si v akoom case merala?aky tam bol casovy odstup ?
sisa2
27. okt 2009
luci - hehe, som to doplietla, prepac. tak drzim palce na stvrtok!

cheer - viem si predstavit, ze rozmyslas nad vsetkym ostatnym. v ktorom si rocniku?
miskahryzka8
27. okt 2009
babyyy tak teraz bola na ovu testiku uz vyrazna ta druha ciarka, takze aj podla grafiku by mala byt ovu dnes v noci alebo zajtra, ze 🙂 ? http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 , to aby som bola uplne znala na buduci mesiac :-N , juj ste sa rozpisali, neviem ci stihnem precitat, lebo mi ide za chvilku bus do mesta 🙂
miskahryzka8
27. okt 2009
ozi a "kamos" mikroskop mi furt ukazuje zacinajuce papradie a teraz ani "listocek" 😃 😃
groka
27. okt 2009
miska v kazdom pripade dajte sexik aj dnes aj zajtra napriklad rano 😉 a aj vecer zajtra 😃
groka
27. okt 2009
cheerlady ja som pocitila tak vela bubliniek v 16tt
sisa2
27. okt 2009
groka - miska tento mesiac nemoze kvoli liekom 😉
sisa2
27. okt 2009
miska - tak potom odhadujem ovu na zajtra, uvidis podla teploty.
tie mikroskopy su fakt divne ]-(
groka
27. okt 2009
jaaaaaaaaj,tak potom nic,takze sa nesnazilkuje u vas teraz? =-)
groka
27. okt 2009
idem sa obliecť a idem po malého do škôlky...páááááááá
petafr
27. okt 2009
groka, to som merala asi o hodinu alebo aj viac neskor... dnes som tiez zabudla merat, medzitym som vstala a pobehala po byte, takze zato to tak vyskocilo... ja mam odskusane, ze mi teplota stupa s casom, teda ak meriam neskor, uz je vyssia...
petafr
27. okt 2009
Volal mi drahy, uz sa mu to krati do zajtra... 😃 a vraj si trenoval spermijky, tak som sa zlostila, ze mi ich takto zbytocne mina :-p 😃 no a on nato, ze ked o mesiac zase odide, tak mi spravi zasobu do mraznicky a budem sa moct zabavat sama... 😃 no si to viem predstavit, zamrazit ich do kociek, len aby som si ich potom nepomylila a nedala do nejakeho drinku, ale fuuuuj, co to rozpravam, uz mi z toho cakania svitori 😃 😃 😃
lucialen
27. okt 2009
Peti, dobreee 😃 😃 😃
dzou
27. okt 2009
ahojte kocky uz som doma :-p idem vas docitat 😉 ako sa inac mate?
petafr
27. okt 2009
uz som naspat aj ja... bola som nakupovat, same vino, tak bude zajtra sranda... este by som mala poriadit a upravit sa, sa o seba pramalo staram, ked som sama... :-N
janulka04
27. okt 2009
bude romantikus vecer, peti? =-)
dzou
27. okt 2009
ahoj peti 😉 tak sa uz nevies dockat co? si viem predstavit mm isiel pol roka predomnou do UK a ked som za nim letela tak som bola uplne bez seba 😃 😃
lucialen
27. okt 2009
Ahojte, pripravovala som si tahaky na skusku, nejak mi to nejde do hlavy :-p
A nejaka blba alergia ma chyta, neviem na co ]-(
miskahryzka8
27. okt 2009
groka, no len aj tento mesiac nemozem otehotniet, lebo beriem sporanox na pitiriazu z cvicenia a aj ked sa doberie, do dalsej menstruacie by zena nemala otehotniet, minule som sa tu s vami riesila, ze co teda a ze teda tento mesiac pre istotu nebude snazilkovanie, ale asi si nepostrehla... Teraz som ostala merat zo zvedavosti, lebo meriam prvy krat, takze taka skuska a buduci mesiac ideme na ostro x-)

aha, sisa ti uz napisala 🙂 , sisa veru, tie mikroskopy su betarske, ale nechapem preco to stale vyrabaju, ked este nikomu nefungoval :-o , asi zeny nie su dost informivane a firma ma z toho kseft ]-(

groka, no dnes sme nevydrzali, sme sa museli trosku pomojkat 🙂 , ale poloviciak si daval pozor :-N a ja mam tusim cez ovu najvacsiu chut =-) 😃

hehe peti, to uz ti slape abstak od draheho 😉 , ale zajtra sa uz dockas x-)
dzou
27. okt 2009
jani kde je fotka? cakame... inac gratulujem k potapacovi 😉
groka
27. okt 2009
ahojte 🙂
dzou
27. okt 2009
ahoj groka om citala o tej vasej potope no hruuuuuza :-S ...tak ako sa inac mas?
baby ja neviem co mam robit... strasne ma laka testnut zajtra ak bude teplotka hore, ale bojim sa ze zase bude len / 😞
dzou
27. okt 2009
luci aka alergia? ako sa to prejavuje?.. zeby aleriga na ucenie?? 😃
cheerlady
27. okt 2009
sisa v 4.rocniku - tento rok som mala statnice na Bc. a este chcem spravit Ing. to je na konci 5.r.,tak hadam to dobojujem 8-(
groka tak to bolo dost skoro na prvorodicku,aj ja uz chceeeeeem x-)
groka
27. okt 2009
dzou hod mi sem este ten grafik?ak ti zajtra stupne teplota,na beton ti rastie hcg a ja by som necakala a testla,mas doma aj nejaky testik?

no mam sa co ja viem ako?asi dobre,tesim sa na ovulku velmi a an to snaznie,inak babka nam dava zabrat,dnes teda riadne pobede
lucialen
27. okt 2009
Dzou, moze byt 😃 Hrozne ma svrbi nos a cele usta vnutri, kycham a tecie mi sopel 😞 Je to hrozne neprijemne, uz to mam par rokov, ale este som neprisla na to, z coho to mam :-| A tento rok som mala aj nejaku jarnu alergiu, to som mala stale zapchaty nos a musela som si striekat sprej viac ako 2mesiace :-| Uz som mala asi trosku rozleptanu sliznicu, ale lepsie ako nedychat 😃
lucialen
27. okt 2009
Jani aj ja velmi velmi gratulujem a hod fotku x-)
dzou
27. okt 2009
tak tu je dnes ta teplota nic nehovori... myslim ze je to take narozhrani http://www.fertilityfriend.com/home/dzou hej som citala co tvoja babka tak drzim palceky aby sa jej ten sen splnil 😉 cim skor
dzou
27. okt 2009
jaj a jasne ze mam doma test akurat som si ho pripravila do kupelky ak by som sa rano rozhodla aby som mm nebudila 😉 ale asi radsej vydrzim neviem ... nakoniec teplota klesne a bude po dyleme...

Začni písať odpoveď...

Odošli