• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
dzou podla mna dnesny pokles v ramci normy,je to docela pekna teplotka
27. okt 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je v rami normy je praveze tak v strede ani poriadny pokles ani vystup ... takze rozhodne zajtra...ale dnes ma nejak aj pali zaha ci co... neviem co to je tak ma proste pali zaludok a grcka sa mi... a toto som nikdy nemala :wink: tak ale ja uz neviem ci mi z toho nesibe :grinning:
27. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou teplota to klesla na tu teplotu ktoru mas zaznamenanu ako najvyssii pokles od ovulky,boze pisem ako debilko
27. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, hodim, len mm sa zdrzal...teraz mi volal, ze kdesi v lese, cestou z prace mu dosiel benzin, tak slapal na benzinku 5km....chudacik...este dnes stopro bude
27. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, ja nemozem davat rady v testovani, lebo ja by som uz davno testovala :grinning: Ale ak ti zajtra stupne tak testni :dizzy_face: Uz v tom musi nieco byt :dizzy_face:
27. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka nechapme :confused:
27. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ako sa máte?
peti, poriadne si uži príchod mm :wink:
luci. ja mám teraz ten istý problém, upchatý nos, respektíve opuchnutú sliznicu a bez spreja do nosa ani neviem dýchat.. bud je to tým suchým vzduchom z kurenia, alebo roztoče :unamused:
janulka. chúda tvoj mm, taký trening si urobit nedobrovolný, tak nič moc..
dzou. tvoja teplota vyzerá zaujímavo, tak tfuj, tfuj..

ja som bola včera pozriet kolegyninu dcérku v pôrodnici, tu v ružinove, kam sa aj ja chystám rodit.. baby, tak teraz sa rodí jak na páse, normálne včera tam mali 14 pôrodov :astonished: :astonished:
27. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nevadi,proste ten pokles je nic,zajtra to vystupi uvidis a ja budem cakat na spravy,takze ked zmerias otestuj sa ja rano zapinam hned pc a kuknem na teba len ma nenehaj dlho cakat
27. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem to drzat palce velmi moc

ideme ordinovat a snazilkovat :grinning:
27. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharmi, ja som sa vtedy bala otehotniet, lebo ze sprej do nosa tiez nieje dobry v tehu :unamused: Akoze, fakt uz asi nic nieje dobre v tehu :slight_smile:
Groka ja tiez nechapem, ale pokusim sa zamysliet :grinning:
Jani, nam skoro dosiel minuly tyzden na dialnici z BA, uz som rozmyslala co urobim, ak ostaneme stat niekde, no kazdopadne by som bola poriadne nasrata :grinning:
27. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci. špeciálne som sa na to pýtala obvodnej, či môžem sprej do nosa, a len mykla plecami a povedala, že môžem.. myslím že ten sprej nemá ako ovplyvniť vývoj plodu, to nejde do krvi, je to len lokálne, na odpuchnutie sliznice..
27. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka nic neboj ja som tu rano prva :wink:
27. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharmi, vsak ja tomu tiez nejako neverim, ako by to mohlo ovplyvnit babo, ved to nieje nejake silne :unamused: no ale mne ho vtedy v tehu zakazali, v lekarni mi povedali, ze max nejake detke kvapky, ale to fakt len ked nebudem moct dychat :confounded:
27. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani lekári nevedia tuším nič, jeden povie tak a druhý onak.. teraz neviem čo si mám dať do nosa, zatial dýcham dobre, ale v noci, to sa nedá, musím dýchat ústami, mám vysušené hrdlo, čo ma stále budí, potom pijem vodu, idem na wc, a ochvílu mám zase suché hrdlo...
27. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dzou, tak rano vstavame s tebou, som zvedava... ale ziadne stresy radsej, uvidime...
Jani, sharmi, tesim sa tesim, len aby nam do toho nieco neskocilo a hlavne aby sa lepsie citil, lebo uz dva dni nic nejedol, co mal nejaku crevnu chripku, tak dufam, ze ma hned nenakazi ako pride... super darcek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sharmi, podla toho, kolko si toho spreju davas, ja si myslim, ze ked nieco vdychnes, tak to mas aj v krvi, vsak aj kyslik sa tam tak dostava, nie? co mas napisane na letaku k spreju?
27. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paeti no nic neboj sak uvidim ako sa rozhodnem :wink: ako som uz pisala mozno klesne a bude :grinning: po nervoch :grinning: no ja uz koncim tak rano som tu ako na koni paaaaaaa
27. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, babulky, je to tam...ale nedalo sa mi to zmaximalizovat... :confounded:
27. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby, jani aj ja gratulujem :wink:
27. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ty si bola u toho lekára? gratulujem... a čo ti povedal?
27. okt 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej..male je v poriadku, ma 25,8mm a vyzera presne na datum podla mrsky..takze sme radi....
a je tam len jedno.. :grinning:
27. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale sharmi, ti lekari toho narozpravaju, uz potratit z kvapiek si neviem predstavit, alebo aku poruchu to moze sposobit :unamused: Niektore co fajcia a piju maju zdrave deti a tie co si davaju pozor, maju problemy.. Ved co ine mas robit, :wink:
27. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani je kraaaaaaaasne :wink:
27. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tea, čo nove?
jani. super, tak mame skoro rovnako velke babatka :slight_smile:
luci. no ved to, ja by som už chcela vysadiť ten sprej do nosa, nie len kvôli tehu, ale celkovo, ale bohužial, teraz by som sa v noci zadusila.. a už som čitala, že v tehu byva dost casto upchaty nos kvôli hormonalnym zmenám, vtedy vraj opucha sliznica..
27. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem....dufam, ze coskoro sa budem kochat ja nad vasimi obrazkami...
ahojte, dnes som nezaspala :grinning: ale nedavam si dlhu zivotnost :grinning:
boli ma brucho, tak zvlastne, uplne ho mam akoby napnute :confounded:

dzou - budem drzat rano palce!!! :dizzy_face:
jani - sice mala fotka, ale aj tak krasna. babulo je vidiet a to je hlavne :dizzy_face: super, ze je vsetko v poriadku.
ahoj sis mm vola so sestrou tak som este nakukla :wink: ... ty mas kraaaaaaasny graf ty urcite na konci najdes // :wink: ja asi uz neviem ze co... som zvedava aka bude teplotka a podla toho sa zariadim :wink:
27. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ale nechapem jednu vec preco som najprv mala taky pekny pravidelny graf a teraz to skace jak na trampoline... nechapem :confused:
27. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis, ved mi to neslo zvacsit... :angry:
27. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - ja som uz mala tolko krasnych grafov, ze pokial nebude teplota dlho hore a na teste //, tak tomu neverim :grinning:
ale dufam, ze si najdeme na teste vsetky tri // - ty, veronika aj ja. a ze nas vsetky ostatne babule budu nasledovat.
27. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - v akom rozliseni to mas naskenovane?
27. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok