• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
peti - akurat spatne citam .. a som sa veru pobavila. dufam, ze som nezobudila bubika, lebo mm sa na moj vybuch rehotu zobudil :grinning: uzite si to zajtra :wink:
27. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem, sisa..mm to supol cez scanner do notebooku....ja sa mu do neho nechcem tlacit...a hrabat....
27. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, držím palce, nech sú testíky s //... idem pozriet ordináciu... tak zajtra papa
27. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, ake je krasne, ako ho uz pekne vidno, taky maly cloviecik :slight_smile: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...hej, je podareny, aku pozu dal, lebo predtym sa mu nechcelo a stale utekalo... :grinning:
27. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - neva, tak to neries. vidno ho je a fotka je krasna :dizzy_face:
27. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi - diiiik :dizzy_face:
27. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shami u mna nic nove, cakam MS, chystam sa aj merat buduci mesiac :slight_smile: ale mam otazku, to merate v tom istom case?? alebo staci len po zobudeni baby?
27. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, tak som rada, ze som ta pobavila... lepsie sa rehotat ako plakat, nie?
baby, vy dobehnete zlu statistiku zo septembra... a ja vas dobehnem v novembri (co ja, my ostatne)...
Jani, male je to a ma to aj hlavicku, nadhera!!! zavidime ako treba, len v dobrom!
27. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tea asi ta sklameme, v tom istom case :wink: V rozpati polhodinky sa snaz :wink:
27. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam pre vas odkaz od michelle:
povedz im pls, ze ich pozdravujem a dakujem za ich zaujem, ze ma to tesi.. a ze sa ozvem...
27. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj velmi zle :slight_smile: ja sa len bojim ze to meranie bude derave, to mozem spat rozne vela hodin?
27. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Michell, drz sa a niekedy sa nam ozvi :slight_smile: Chybas nam :frowning2:
Tea, ved uvidis, ale jeden mesiac by si mohla vydrzat, aby si vedela kedy mas ovulku :slight_smile: Ved niekedy mozes vynechat, napr vikend :wink:
27. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja vstanem a odmeriam, ale spavat nechodim az tak pravidelne :frowning2:
27. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aspon 6 hodin, aby si spala..Ved skus, ci t budu velmi skakat teploty, mozno ze nebudu a nieco z toho vycitame :wink:
27. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem sa velmi snazit, dik luci :slight_smile:
27. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za malo, mesiac sa oplati obmedzovat koli ovulke :slight_smile: Ale ty mas kratke cykly, takze asi aj ovulku mas skor, tak cez mrchu nemusis merat a zacnes od nejake 6DC a mozno uz 12DC bude ovula, vyskoci BT a potom uz merat nemusis,ak ide len o to, kedy mas ovulku. Tak som ti to zuzila na 7-10dni merania :grinning: OK?
27. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:

dzou - som zvedava, ci budes dnes testovat :slight_smile: ak hej, tak moc moc drzim palceky nech tam su :dizzy_face:
28. okt 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobre ranko :slight_smile: no tak vas este trosku ponatahujem :wink: ja som totiz netestla a grafik je takyto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou som rano rozmyslala ci testit alebo nie a nakoniec som a rozhodla ze nie... tak som rychlo utekala na zachod aby som si to nerozmyslela a este spala tu hodku, kedze este meriam o hod skor kvoli posunu.... tak viem ze zase budem cely den rozmyslat ze co a ako ale mna tie testy s / uz vobec ale vobec nebavia..... ved prave preto meriam a ak su // tak mi neutecu :wink:
tak prajem pekny den a vecer sa stavim :wink:
28. okt 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - si z nas tie teploty robia srandu, co? neva, presne ako pises, ked tam maju byt, tak ti neutecu. pekny den!
28. okt 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aky mas ty graf?
28. okt 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee to je sranda :grinning: no nic padam pracovat juj jak sa mi nechce uz aby bolo zajtra :wink: paaaaaaa
28. okt 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiez nechce. tiez letim. paaaa
28. okt 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano... ja dnes takto.... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30....
28. okt 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, sisa vy ste sa tento mesiac dohodli na teplotach???? :grinning:
28. okt 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

baby prelozite mi toto?
28. okt 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/groka tak toto je moje :slight_smile:

dzou neviem co povedat,ja som taka napata z teba,uvidime co zajtra teda,co priznaky?co krcok?
28. okt 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za hodinu asi ideme úrec s tetou a babkou,ja k lekarovi orazit papiere,este si musim ist rychlo umyt hlavu a vysusit,lebo mam na hlave hroznu bombu
28. okt 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som toto prelozit IMPORTANT: Your VIP Trial expires in 14 days.
[Click Here] to keep your VIP Benefits without interruption.
28. okt 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok