• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Dobry vecer :slight_smile: , dnes sme boli pozerat koberce, jeden sa mi strasne pacil v svete kobercov, mali uvodne veeelke zlavy, ale kusovy a sa nedal rezat, takze by to do izby nesedelo :confounded: a boli sme aj inde, ale to su brutal ceny za koberce :astonished: , idem citat :slight_smile:
31. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si dala kompot, cheerly a hotovo dnes...uz mm hlasil, ze ide domov, tak mne staci, ked vidim, ze mu chuti...keby bol castejsie doma :confounded:
31. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, tebe dnes riadne vyletela teplota :confused: :slight_smile:
31. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som pozerala, kam az miska leti s tou teplotou... :dizzy_face:
31. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, babulky, idem sa venovat uz rodinke....a hlavne mm, mozno s a este zastavim, zatial sa tu majte :wink:
31. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani vidis to,mam tu este broskyne :grinning: idem si asi spravit puding :sweat_smile:
31. okt 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea, aj moja kamoska ma sofinku, ale 5 mesacnu :slight_smile:

no moja "svokra" je super, my byvame v dvojgeneracnom dome, dnes bola s nami pozerat tie koberce :sweat_smile:

jani, ja budem chytat buduci mesiac :slight_smile:

tea, ides merat s nami :slight_smile:?

dzou, ved to je dobre, ze mrcha nic, nie :slight_smile:?

jani super, ze uz ti nie je zle :dizzy_face:

inak aj na slovensku uz zacina byt dost mladych bab baculiek :unamused:

baby a kolko meriate k vahe? Ja mam 175 a mala som tak 59 - 60 ako som zumbovala, ale ako som prestala fajcit mam 65 - 66 a nejde to dole, slak ma triafa a nejem pri tom viac :angry:

luci aj ja tak 11,5 az 16 kil, ukazuje to aj nieco ine :astonished: :grinning:?, ukazalo mi to rovnako, ci som dala pred otehu 59 ci 66 kil :astonished: a furt to iste aj ked som dala vysku 165 cm :grinning: :grinning:

veru aj moj graf zumbuje a lieta :grinning: :grinning:, ono by ta teplotka bola super, len ked tento mesiac sme si museli dat pozor :sweat_smile:
31. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile: ako sa mate? a ako pokracujete v snazeni ? dufam, ze den co den sa nam tu ovjavi dalsia tehulka :wink: Moje nevolnosti sa akosi odomna nevzdialuju :frowning2: takze preto tu vela casu netravim :unamused: sem tam nakuknem co maju kde nove
31. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej,ahoj briiiiis :grinning: waaaw,ze 14tt :dizzy_face: nic si z toho nerob,ja posledny tyzden ked sa rano zobudim,tak sa musim ist rychlo napit a nieco dzobnut,lebo mi je blbo :confounded:
31. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer ja som na tom tak, ze mi ani jest nechuti :frowning2: :frowning2: ale snazim sa aspin cosi zobnut tie nevolnosti ako som spominala mam celodenne teraz prezmenu zvraciam az pred vecerom :frowning2: inak ma len :grinning: boli zaludok :stuck_out_tongue_closed_eyes: kiez by to uz skoncilo ale su dni kedy to je lepsie :wink: no a ani 14tt :slight_smile: ale ty mas predomnou naskok 5 tt :grinning: takze ty si to teraz uzvas naplno vsak? citis uz aj pohyb babatka?
31. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ja v pondelok zacinam 18tt,to len tu mi to ukazuje o tyzden viac. aj mne sa to inak neskor zmenilo,ze namiesto rana mi zacalo byvat zle vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: pohyby este necitim,aj ked v stredu som si myslela,ze to je uz ono,ale neviem,ci je to ono :sweat_smile: vraj prvorodicky az okolo 19,20tt zacnu citit pohyby :wink:
31. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som si po dlhom case pozrela smotanku :unamused: Ta moderatorka sa zmenila z elegantej damy na ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bris, tak nam chybas, ty si bola najaktivnejsia prispievatelka :dizzy_face:
31. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cher no ja neviem ja som pri prvom citila niekedy zaciatkom 4 mesiaca :wink: take bublinky a boli to na 100% pohyby ani mama mi to neverila :grinning: a odvtedy som to citila castejsie a pravidelnejsie az sa praskajuce bublinky zmenili na ozajstne pohyby :grinning:
citala som, ze mas uz tehu rifle tak ja tie mam uz dlhsie a su vazne pohodlne aj mimo tehu :grinning: ja osobne som ich uprednostnovala na dlhsie cesty este predtym ako som otehotnela :grinning: cize po porode mi budu robit dadalej spolocnost :wink:
31. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ako sa mavate?
31. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucka mne je len velmi luto, ze si ma vtedy nechala v stychu :frowning2: a tvoja mrcha prisla :confounded: no hadam sa to coskoro zmeni uz by bolo aj na case :wink: a da sa povedat, ze vtedy so tu travila cele dni no teraz ked mi je blbo na zaludok som rada ked lezim aj teraz ma napina :stuck_out_tongue_closed_eyes: kiez by to uz skoncilo ja chcem uz rodit ! ale to mam za to, ze som sa 6 rokov rozhodovala :grinning:
31. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to mas pravdu,ja ju uz ani citit nemozem,si mysli,ze je neviem co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bris tak ja som bubinky necitila,ja som lezala vecer pred telkou a zrazu ma v bruchu tak nieco "stuchlo",ze som sa az zlakla - ale asi to este nebol teda kopancek :frowning2:
31. okt 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena ahoj :wink: radsej sa pochal ako sa mas ty :grinning:
31. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Xeni :slight_smile: Co nove?
Bris, aj mne je luto, ze som ta v tom nechala samu v auguste, ale ja mam byt asi najtucnejsia v lete, co som velmi nechcela :grinning:
31. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka no ja budem mat v lete tak jednine faldy ktore namne pribidnu pocas tehotenstva uz teraz som pribrala 2 kg + - 0,5 kg :grinning: a ani neviem ako kedze skoro nic nejem :angry:
31. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka a stale lepsie v lete ako nikdy :wink: cize drzim palce uz nech sa zadary kedykolvek zaklad aby sa zadarilo :wink:
PS: mrkla som tvoje deticky v albume :grinning: a su rozkosne :wink:
31. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj zadari par don :grinning:
31. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ani v zime to nebude vyhra,ja neviem ake zimne bundy budem nosit,ked budem jak slon :unamused:
31. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....ja tu nejako nestiham....bola som v stredu u dokiho,na folikulometrii a idem aj v pondelok...tento mesiac ma posleduje a na buduci ma chce poslat na IUI,ovsem ak bude v pondelok vsetko ok-dostatocne vysoka sliznica a foliky a tak...ktovie kde to vazi....
bris,tebe tie tehu tyzdne tak letia....
luci,chodis este na folikulometriu?kolky DC si?
31. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerlady tak toto robi vrasky aj mne :grinning: pri prvom mi to bolo jedno kedze som bola ako prutik no teraz ? hm...moju velkost kupim jedine medzi moletkami :grinning: :grinning: :grinning: ale ved dako si poradime ved nesme prve ani posledne co budu mat v zime brusisko pred sebou :wink:
31. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Bris, tak namiesto dietatka som si zaobstarala maciatko, to je jednoduchsie :slight_smile: Aspon mi zlepsuju naladu, taki su zlati :slight_smile:
Bris, ved nevadi ani v lete, budem len vykotena na lehatku cele leto :grinning:
31. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena no leti ako leti na jednej strane leti na druhej vlecie :wink: ale uz asi zacnem s fotenim bruska kedze ma MK to tak leti :wink: no ked budem asi tak v 7 mes. planujeme ist cela rodinka k prof. fotografke az mame spomienku :wink: lebo tretie tehu uz nebude :wink:
31. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok kocky idem hodit sprchu a zalahnem akosi ma zase rozbolelo bruchoooooooo :confounded: juuj stale sa najde nieco :rolling_eyes:
31. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bru noc bris,ja idem tiez zalahnut,v telke nic nie je a mm je dnes na nocnej :confounded:
31. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je mile Bris....a preco tretie tehu nebude?ale aj dve deti su dost...
31. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, zmenila som lekara, vcera som bola prvykrat na folikulometrii, a idem zase pondelok, to budem 15DC, vcera mal folikul len 13mm, tak myslim, ze zase bude ovulka 16DC :unamused: A tento cyklus idem bez duphastonu :unamused:
Co ti vcera nameral? Tak na laparoskopiu nejdes?
31. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok