• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
jeeeeeeeeee sisus, moc dakujem
2. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, sisa...tesit sa bude urcite, moje male denne studuju knizky, co som si kupila, ked som bola este tehu s nimi....a ich oblubene stranky...porod a polohy pri milovani v tehu :grinning: :grinning: :grinning:
ale denne sa kontroluju podla tych knih...ze: Mami, ty mas take brusko? A babatko uz nema chvostik....a mojkaju mi brusko...je to podarene....juuuj, baby, nech uz sme vsetky tehu.... :dizzy_face:
2. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, ze macka :grinning: tak ja neviem co za psika budeme mat, mozno labradora, to su take hrave psi.

neboj sisa, vydrzi, povies mu, aky je on teraz strasne dolezity velky brasko a on sa bude cely hrdy o malicke pekne starat, hladkat ho a pusinkovat... :slight_smile:
2. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa aj ja by som bola z toho jelen... :grinning:DDDDDD
2. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labrador bol moj sen, ale nemali by sme ho kam dat, sabiatko....tak ti tisko zavidim...super pes k detom
sisa...mozno dvojicky :grinning:
2. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mozno sisa dvojicky, chlapcek a dievcatko, preto bola z toho taka zmatena :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, uz sme ti to s janulkou odklepli :grinning:
2. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru jani, bodaj by sme tu boli uz vsetky tehu. ked sa to tak vezme, tak z tych, co sem chodime, nas uz vela nie je, co sme netehu ... tak ja stale verim, ze na vianoce uz budeme vsetky pod stromcekom hladkat bruska :dizzy_face:

ozi jani, vy ako s bytom? hladate nieco nove?
2. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, ste vtipne teda obidve :grinning: :grinning: :grinning: mm je sice z dvojiciek, takze sanca tam je :wink:
2. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas teraz vedie dalmatin ... najlepsie mat ich 101 :grinning: :grinning: :grinning: len neviem, ci potom neprikupime aj susedne pozemky, aby sme sa zmestili :grinning:
2. nov 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dalmatin vyzera tak rozpravkovo. ten sa inak len tak nevidi. zeby bol drahy? :confused:
2. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, dakujem za opytanie, momentalne vybavujeme papiere a rozmyslame, ze si tu byt kupime...a ked to vyjde mozno aj domcek :dizzy_face:
vidis, sabiatko...rovnako sme to siske potvrdili :grinning:
2. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabiatko - veru netusim :confused:
2. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna napadlo prve ako dvojicky.... :grinning: ....
2. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - tak to drzim palce, nech to vyjde! do domceka by sa vas zmestilo :wink:
2. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... sisa tak ma mrzi, ze nejdete do tej TL tak ako my, bola by to sila... skoda :frowning2:
2. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak poradte vy skusene.... pocas ovu sa milovat od rana do vecera ci ako??? a po ovu asi kolko dni je najlepsie??? aj vy vykladate nohy hore, ale bo som iba ja sialena... :grinning:
2. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mi doprajete baby :grinning: mat dve take, ako bol danielko sam, tak neviem neviem :pensive: ja sa kludne podelim, mne staci jedno :dizzy_face:
2. nov 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji - no bola by to fakt haluz, keby sme sa tam stretli :grinning: ale u nas cez tyzden nehrozi, kedze ideme cela firma a ma to byt akoze teambuilding ... popravde, moc sa mi tam ani nechce, uz teraz mi je smutno za danielkom. som sialena, ja viem :sweat_smile:
2. nov 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji - ked sme snazilkovali pred danielkom, tak som robila sviecky, skusali sme prstikovu, nevstavala som z postele ... a podarilo sa, ked som nerobila nic z toho a kropackovanie bola rychlovka takmer uplne mimo ovu :confused:
2. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tvojom mieste by som som bola taka ista... minuly rok sme prerabali a ja som nikde nebola... potom ma to troska mrzelo... a tento rok som si povedala, ze sa sundam s kolegami, mozno to bude posledy vecierok :grinning:
2. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt??? cize mozem byt kludna... len ked ja sa vzdy obavam, bo ked sa postavim tak vsetko vytecie :angry: a ja sa bojim, ze tam nic neostalo... :frowning2:
2. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, vcera som sa pytala danielka, ze ked budeme mat braceka, ako sa bude volat a on, ze tak ako ja. tak mu vravim, ze danielka uz mame predsa jeho, ze musime vymysliet ine meno a on "tak bude danielko druhy" :grinning:
2. nov 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek, ako pise sisa...my sme tiez robili vselico mozne..nevstavala som, nohy hore..prstikova metoda....a co ja viem...a podarilo sa nam, ked to bola poloha na stojaka v kupelni a este aj rychlovka, pretoze deti piskali, ze kde je mamina :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, ako sa mate?
ja celkom dobre, len trosku zmetok v hlave, ms mala dorazit v piatok, ako stale na cas a nedorazila vobec
tehu priznaky som nepostrehla, tak neviem co sa deje, lebo tento mesiac sme sa ani nesnazilkovali poriadne
2. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prstikova metoda??? to je co??? miska, ono sa to stava ked sa nesnazis a hlavne to necakas... a aku teplotku mas??
2. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji - staci, ze tam ostane ten jeden spravny bojovnik :grinning: :wink:

jani - tak to musela byt docela haluz :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka - a ty si este netestla???? :confused:
2. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fazulka a testnut nechces?
2. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ved to teda je siska....co uz? My sa na tom dodnes bavime, ze babo bude asi riadny darebak, kedze prezil take podmienky jeho plodenia....ze to bude nezmar :grinning:
2. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok