• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ako test mam v sufliku, ale naco budem testovat ked viem ze tento mesiac nic z toho , ved sme poriadne ani nesexovali, len keby ze to bude z toho predosleho, ms som minuly mesiac dostala tak ako som mala
2. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... babulky vysvetlite mi tu prstikovu metodu??? ...
2. nov 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek je to nieco ako,po sexe strc prst,take nieco,no ja to nerobim,zda sa mi to take cudne a predsa ved po styku kratko sa tam pimpo este pomrvi,tak na co este metoda,ha?

inak mna boli strasne brucho s krizami,ale lava strana strasne,tak pichlavo ovulacne,bozeja strasne trpim pri ovulke :frowning2:
2. nov 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka...prstikova metoda z netu: Hned po pohlavním styku si lehni na záda a dva prsty si zaveď do pochvy a zkus je opatrně strčit co nejdál.Měla bys ucítit děložní bouličku.Touto metodou pomůžeš spermiím rychleji k děloze.
2. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka a v obdobi ovu niec nebolo?ani par dni pred ovu?
2. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj mne sa to zda, take divne, to radsej budem vykladat nohy :grinning: groka chudatko moje, uz aby si bola tehotna a vsetky bolesti zmizli....
2. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka prepac, ja som si ta pomylila s miskou, nejako som podvedome myslela, ze vidim ju....
2. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - ze pimpo sa pomrvi :grinning: :grinning: :grinning: som tu vybuchla do rehotu :grinning:
2. nov 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viete, my sme po roku snazilkovania skusali vsetko :wink:
2. nov 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uplne suhlasim s tebou siska, ja som tiez bola topiaci..a ten sa kazdej slamky chyta...ale bolo mi to na prd... :grinning:
2. nov 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka - ak si mala normalnu mrchu, tak z minuleho cyklu to byt nemoze. iba ak by bola vyrazne slabsia.
a teraz nebolo v case ovu vobec nic?
2. nov 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som chcela vediet, skusate pocas ovu nonstop alebo ako sa podari... ja mam totiz pocit, ze vzdy to ako keby prespim tu ovu... viem o nej, ale aj tak si myslim, ze bud sme skoro alebo neskoro kropackovali...
2. nov 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa tak si sa zasmiala,no inak vhodne som to nevedela napisat

ja teraz ani nohy nevkladam,este som asi neni v tej faze,pred minuly som vykladala,ale malo,teraz zasexujeme a rovno palim do postele a uz aj spim
2. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - mozno to niekomu pomoze, tazko povedat. clovek skusa aj nemozne, len aby to vyslo. o to vacsia sranda, ze vam to vyslo tak, ako vyslo :wink:
podla mna to pri horsom spermio - zlej pohyblivosti - teoreticky moze pomoct.
2. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka - vsak to nie v zlom. prislo mi to strasne zlate :wink:
2. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by so to fazulka nevydrzala....ja som testovala tusim 13Dpo...neviem, musim kuk v albume, ale o druhej rano :grinning: :grinning: :grinning: , ja som straaasne netrpezliva osoba v tomto :grinning:
2. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - tvoje nocne testovanie si pamatam :slight_smile: mna to zas naopak vobec nelaka. lebo takto mam stale nadej, ze to vyslo. ked uvidim na teste len tu jednu hnusobu, bude po nadeji :frowning2:
2. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa jasne,ja chapem,som rada ze si sa zasmiala,xixixixixixiiiiiiiiiiiiiiiiii

inak ja som este dnes nemala nic v hube,len pol litra caju a kafe,idem si dat teraz jogurt a neskor o take 2 hodky rezen s ryzou alebo naopak,potom nieco pobede a to mi musi stacit,lebo som prbrala
2. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska, ja som po roku snazeni pri malych, kedy som to uplne vypustila z hlavy a zacala ma trapit kariera a vtedy sa to podarilo...a teraz po necelych troch mesiacoch snazenia...kedy sme sa posledny mesiac skor nesnazili, presvedcena o tom, ze ono to pride vtedy, ked bud nechces alebo to nerisis... :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, groka...poslem ti moju fotku v plavkach???? :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj babulky, tak vam "zavidim" ze mate aspon nejakych anjelikov doma....
2. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janul posli :grinning:
siska, tak kup test co som mala ja...bezciarkovy :grinning: , mne najprv ukazalo Schwanger a potom blikalo Nicht nad tym a 1-2...akoze tyzdne pod tym....ale precitat si schwanger bolo fajnejsie ako civiet na jednu ciarku :grinning: :grinning:
i ked chapem, ze sklamanie z negativneho vysledku by bolo asi rovnake..mozno u tohto testu aj vyssie, kedze ma stal 12€!!! :angry: :grinning: :grinning:
groka - ja ked nie som teraz tehu, tak sa dam znova na 90-dnovu dietu. to bolo pre mna docela v pohode a pekne som schudla.
2. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to radsej nie, groka....ma uctu k mojmu fotaku, nechcem ho pokazit :grinning: ...ale faktom je, ze uz pred tehu som mala pupok a boky aj ricinu...takze co uz? Proste kazda sme nejaka...ale blby pocit na kupalisku teda mavam :grinning:
2. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa si!!!!!!!! uvidis.....
2. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka....poslem ti ich na prazdniny??? :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - no jasne, ono to je vzdy vtedy, ked s tym clovek nerata. ako mne to teraz tiez pride "trochu nevhod", kedze sa mame stahovat atd, ale ja by som taaaak moc aj tak chcela :dizzy_face:
clearblue u nas nemaju, aspon som ich teda nikde nevidela. takze mozem kupit len klasicke pasiky. chystam sa na obed, tak sa asi stavim v lekvarni. si budem pytat take, co ukazuju // :grinning:
jani vidno uz aj dake brusko????
tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, siska a siiiiiiii!!!!!!! :wink:
2. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok