Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
2. nov 2009

ako test mam v sufliku, ale naco budem testovat ked viem ze tento mesiac nic z toho , ved sme poriadne ani nesexovali, len keby ze to bude z toho predosleho, ms som minuly mesiac dostala tak ako som mala

motylek17
2. nov 2009

.... babulky vysvetlite mi tu prstikovu metodu??? ...

groka
2. nov 2009

motylek je to nieco ako,po sexe strc prst,take nieco,no ja to nerobim,zda sa mi to take cudne a predsa ved po styku kratko sa tam pimpo este pomrvi,tak na co este metoda,ha?

inak mna boli strasne brucho s krizami,ale lava strana strasne,tak pichlavo ovulacne,bozeja strasne trpim pri ovulke ☹

janulka04
2. nov 2009

majka...prstikova metoda z netu: Hned po pohlavním styku si lehni na záda a dva prsty si zaveď do pochvy a zkus je opatrně strčit co nejdál.Měla bys ucítit děložní bouličku.Touto metodou pomůžeš spermiím rychleji k děloze.

groka
2. nov 2009

fazulka a v obdobi ovu niec nebolo?ani par dni pred ovu?

motylek17
2. nov 2009

no aj mne sa to zda, take divne, to radsej budem vykladat nohy 😀 groka chudatko moje, uz aby si bola tehotna a vsetky bolesti zmizli....

motylek17
2. nov 2009

fazulka prepac, ja som si ta pomylila s miskou, nejako som podvedome myslela, ze vidim ju....

sisa2
2. nov 2009

groka - ze pimpo sa pomrvi 😀 😀 😀 som tu vybuchla do rehotu 😀

sisa2
2. nov 2009

no viete, my sme po roku snazilkovania skusali vsetko 😉

janulka04
2. nov 2009

uplne suhlasim s tebou siska, ja som tiez bola topiaci..a ten sa kazdej slamky chyta...ale bolo mi to na prd... 😀

sisa2
2. nov 2009

fazulka - ak si mala normalnu mrchu, tak z minuleho cyklu to byt nemoze. iba ak by bola vyrazne slabsia.
a teraz nebolo v case ovu vobec nic?

motylek17
2. nov 2009

a to som chcela vediet, skusate pocas ovu nonstop alebo ako sa podari... ja mam totiz pocit, ze vzdy to ako keby prespim tu ovu... viem o nej, ale aj tak si myslim, ze bud sme skoro alebo neskoro kropackovali...

groka
2. nov 2009

sisa tak si sa zasmiala,no inak vhodne som to nevedela napisat

ja teraz ani nohy nevkladam,este som asi neni v tej faze,pred minuly som vykladala,ale malo,teraz zasexujeme a rovno palim do postele a uz aj spim

sisa2
2. nov 2009

jani - mozno to niekomu pomoze, tazko povedat. clovek skusa aj nemozne, len aby to vyslo. o to vacsia sranda, ze vam to vyslo tak, ako vyslo 😉
podla mna to pri horsom spermio - zlej pohyblivosti - teoreticky moze pomoct.

sisa2
2. nov 2009

groka - vsak to nie v zlom. prislo mi to strasne zlate 😉

janulka04
2. nov 2009

ja by so to fazulka nevydrzala....ja som testovala tusim 13Dpo...neviem, musim kuk v albume, ale o druhej rano 😀 😀 😀 , ja som straaasne netrpezliva osoba v tomto 😀

sisa2
2. nov 2009

jani - tvoje nocne testovanie si pamatam 🙂 mna to zas naopak vobec nelaka. lebo takto mam stale nadej, ze to vyslo. ked uvidim na teste len tu jednu hnusobu, bude po nadeji ☹

groka
2. nov 2009

sisa jasne,ja chapem,som rada ze si sa zasmiala,xixixixixixiiiiiiiiiiiiiiiiii

inak ja som este dnes nemala nic v hube,len pol litra caju a kafe,idem si dat teraz jogurt a neskor o take 2 hodky rezen s ryzou alebo naopak,potom nieco pobede a to mi musi stacit,lebo som prbrala

janulka04
2. nov 2009

siska, ja som po roku snazeni pri malych, kedy som to uplne vypustila z hlavy a zacala ma trapit kariera a vtedy sa to podarilo...a teraz po necelych troch mesiacoch snazenia...kedy sme sa posledny mesiac skor nesnazili, presvedcena o tom, ze ono to pride vtedy, ked bud nechces alebo to nerisis... 😀 😀

janulka04
2. nov 2009

jaaaj, groka...poslem ti moju fotku v plavkach???? 😀 😀 😀

motylek17
2. nov 2009

jaaaaaj babulky, tak vam "zavidim" ze mate aspon nejakych anjelikov doma....

groka
2. nov 2009

janul posli 😀

janulka04
2. nov 2009

siska, tak kup test co som mala ja...bezciarkovy 😀 , mne najprv ukazalo Schwanger a potom blikalo Nicht nad tym a 1-2...akoze tyzdne pod tym....ale precitat si schwanger bolo fajnejsie ako civiet na jednu ciarku 😀 😀
i ked chapem, ze sklamanie z negativneho vysledku by bolo asi rovnake..mozno u tohto testu aj vyssie, kedze ma stal 12€!!! 😠 😀 😀

sisa2
2. nov 2009

groka - ja ked nie som teraz tehu, tak sa dam znova na 90-dnovu dietu. to bolo pre mna docela v pohode a pekne som schudla.

janulka04
2. nov 2009

to radsej nie, groka....ma uctu k mojmu fotaku, nechcem ho pokazit 😀 ...ale faktom je, ze uz pred tehu som mala pupok a boky aj ricinu...takze co uz? Proste kazda sme nejaka...ale blby pocit na kupalisku teda mavam 😀

motylek17
2. nov 2009

sisa si!!!!!!!! uvidis.....

janulka04
2. nov 2009

majka....poslem ti ich na prazdniny??? 😀 😀

sisa2
2. nov 2009

jani - no jasne, ono to je vzdy vtedy, ked s tym clovek nerata. ako mne to teraz tiez pride "trochu nevhod", kedze sa mame stahovat atd, ale ja by som taaaak moc aj tak chcela 😵
clearblue u nas nemaju, aspon som ich teda nikde nevidela. takze mozem kupit len klasicke pasiky. chystam sa na obed, tak sa asi stavim v lekvarni. si budem pytat take, co ukazuju // 😀

motylek17
2. nov 2009

jani vidno uz aj dake brusko????

janulka04
2. nov 2009

tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, siska a siiiiiiii!!!!!!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre