Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
2. nov 2009

potom ti dam adresu a mozes kupit aj mne 😀... jani kludne, ja som na male deti zvyknuta... 😀

janulka04
2. nov 2009

heej, majka, mne uz vidno 5 mesiacov.... 😀
spominam si, ako pred tromi mesiacmi prisiel najomca pre najom a pyta sa ma ci som tehu?, takze ja vyzeram na tehu uz davno... 😀 😀
ale rano, ked lezim a brusko je take padnutejsie, vtedy citim taku dutinku, akoby som mala vacsi grep v pobrusku....takze uz nam to rastie...no cez ten moj spek nevidno 😅

janulka04
2. nov 2009

tak siska tfuuuuuuuuuuuuuuuuuj este raz pre stastie na testik... 😉

motylek17
2. nov 2009

... to je krasne.... 🙂 ... jani prestan, uzivaj si tehu, uvidis ze kila pojdu dole same... pri troch detoch sa budes obracat, uvidis.... 😉

motylek17
2. nov 2009

sisa ale daj nam cim skorej vediet.. prosim.....

sisa2
2. nov 2009

hihi, vdaka babule. idem na obed, tak niekde kupim.
zatial paaaa

miskahryzka8
2. nov 2009

baby, ma slahne, vas uz pol hodku citam a pisem komenty a ked som to odoslala, to padlo ☹

motylek17
2. nov 2009

tfuj tfuj a este raz tfuj sisa...

miskahryzka8
2. nov 2009

ale tak hlavne, siska kup spravny dvojciarkovy testik 😉 , drzim palce 😵 , a my ostatne, bude to proste darcek pod stromcek 🙂

motylek17
2. nov 2009

miska to sa stava.... 😀

sisa2
2. nov 2009

miska - mne to dnes tiez stale pada, hlavne ked napisem dlhsi prispevok 😠

miskahryzka8
2. nov 2009

a este, ze aj podla mna sa deticky plodia pri nezvycajnych "akciach" v aute, v sene, na stojaka.... 😀 , tak cez tuto ovu sa napr. zavesim na luster, alebo co vas este napada 😀 😀 ?

sisa2
2. nov 2009

maji - dnes nebudem testovat, v robote nemam ani vhodnu nadobku ... a okrem toho, neviem, ci by poobede nieco vobec bolo vidiet 😕

miskahryzka8
2. nov 2009

siska, motylek no moj bol dlhyyyy, som musela sa k vsetkemu vyjadrit 😀 , ja som ukecana aj upisana 😀 , ale poriadne to nasr... 😝

janulka04
2. nov 2009

ja idem do obchodu, za hodinku som spat
majka, ja si zo seba utahujem...beriem to s rezervou.... 😅
siska, dufam, ze zajtrajsi obed ti bude chutit desattisickrat viac 😉
miska, konik blbol

miskahryzka8
2. nov 2009

no siska radsej testni rano, my to nejako este vydrzime 😉 😅

motylek17
2. nov 2009

tak do rana to hadam dako vydrzime.... 😀... miska ved uz sme sa o tebe naucili, ze pises rozsiahlejsie maily... 😀...

motylek17
2. nov 2009

inak k tym netradicnym miestam, to budem asi musiet mm z prace v aute znasilnit... bo inak nevim a na senik sa mi zda uz prilis chladno.... 😀 ... jasne este ten luster.... ale to by som musela u rodicov a neviem ako by som im to vysvetlila... 😀

groka
2. nov 2009

baby idem si ja lahnut,neskoro sme isli spat,o 00:00,rano o 7:00 hore uz,doteraz som testovala,hlavu mam jak melon,a uspava ma tento net,a som blba z toho vsetkeho,ale kamoska mi da este dvd autoskola nejaka,a hadam sa nalepi nieco na mna aj ked budem pocuvat instruktora na vyuke

motylek17
2. nov 2009

groka dobru noc, oddychni si.... 🙂

janulka04
2. nov 2009

halo, halo, ja som spat a tu nikto?
groka, veru, oddychni si...a neboooj, zvladnes, ja som robila na dvakrat, lebo celu dobu bolo pekne a ako na potvoru na dn skusok napadlo snehu...kalamitny stav, no proste Vysocina v Cechach....ale mne to nevadilo, len som chytla debila policajta, ale testy som mala plny pocet....a to po celu dobu mi testy nejako nesli...uvidis, bude to ok, ja som bola megadrevo na niektore znacky, ale krizovatky v pohode

janulka04
2. nov 2009

a este som chcela dodat, ze jazdit tu v Nemecku a na Slovensku je 1000 a 1...tu je to doost komplikovane...alebo Vieden, ze svetelna krizovatka...a tam po dvoje semaforov... 😕 ale ako vravia baby, zvladli sme to vsetky

motylek17
2. nov 2009

jani ja som tu.... 🙂

janulka04
2. nov 2009

huraaa.... 😉
inac u nas je dnes taaak hnusne, prave anglicke pocko mame, asi dzou poslala.... 😀 hmla a leje a leje...fuuuuj

motylek17
2. nov 2009

... u nas bola taka hmla v sobotu, ani susedov dom som nevidela.... fuj... deprimujuce obdobie.... uz aby bola jar.... jani ty inak predpokladany termin mas kedy???

janulka04
2. nov 2009

25.maja, ale dufam, ze si to male rozmysli a narodi sa 17.maja...by som ho mala k narodeninam
Prave mi poslala teta mail....v 45 rokoch sa stala matkou....podruhykrat....malej Laury, pacilo sa im to nase meno, tak dali tiez 😀 , tak mam o 28 rokov mladsiu sestrenicu 😅 ...ale poviem vam, je mnaaaaaam...asi zbehnem do Talianska ju vycmagat 😀 😀

motylek17
2. nov 2009

tak to gratulujem.... vidim, ze ste poroztahovani po celom svete 😀 ... odvaha byt v takomto veku matkou...

lucialen
2. nov 2009

Caute 🙂
Tak ja som bola u dokiho, moj folikul je lenivy, len 16mm 😠 Za 3dni len 3mm 😠 Tak zase v piatok 😒 Samozrejme zajtra a pozajtra ide mm do prace, takze nebude cas na snazenie 😒
A stihla som este aj alergologicku, takze som alergicka na roztoce ☹
Citala som tu ze nase stratene tehulky sa tu ukazali 🙂 Sobiatko, gratulujem k chlapovi 😵

sisa2
2. nov 2009

aj ja som uz tu ... misia test splnena 😀 som bola v lekarni pri tescu a taky mlady chalan tam bol, ze aky test chcem ... hovorim ten, co ukazuje dve ciarky. kukol na mna, ze "co???" 😀 hehe, asi mal zo mna dost 😀 😀 😀

janulka04
2. nov 2009

to ano, ona sa vydavala v 38 rokoch....ale mala je zlata...a moja tetula ako prutik, v tehu pribrala len 8kg... 😕
to len my dve, ostatni su pekne na SVK a v Cechach maximalne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre